Plavky alebo plienky?

suzette
6. apr 2009

ahojte maminy od 20.4.ideme plavat..chcem sa opytat ake mate skusenosti.Ci su lepsie plavky alebo specialne plienky do bazena,popripade kde dostat plavky,al.plienky? dakujem

fifinna
6. apr 2009

urcite plienky do vody, daju sa kupit tam, kde aj klasicke plienky. Na obale bude napisane, ze su vhodne do vody. 😉

trixi
6. apr 2009

plienky do vody. V mnohych bazenoch Ta s miminom nepustia ked nema plienku do vody. Moze mat plavky, ale na plienke. Vyhodnejsie a lacnejsie vychadzaju plienky Babylove v DM ako znackove. A su dobre. Udrzia aj kaku. Vlastna skusenost 😀 .

martao
6. apr 2009

určite plienky do vody. Z DM sú fakt dobré. Používame ich aj v domácom bazéne. Do verejného bazéna bez takýchto plienok dieťa nevpustia.

bzucinka2
6. apr 2009

ja som pred par dnami nasla nieco taketo, nema s tym niektora skusenosti??? 🙂

http://www.rodinkashop.sk/swim-nappies-plienky-...

inak pouzivame na plavanie aj my tie z DM 🙂

sirinka
6. apr 2009

suzette co vam viac vyhovuje, ja som najprv pouzivala tie plienky, ale nakoniec sme presli na klasicke plavky... 🙂
existuju aj taketo plavocky http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

diddi
6. apr 2009

urcite plienky do vody....s tymito plavkami nemame dobru skusenost,nic neudrzia 😠

sirinka
6. apr 2009

diddi no ja neviem, tie specialne plienky do vody moc prepustia tiez a ked kupis dobre plavky z pevnymi gumickami, tak hovienko ostane tam kde ma tak ci tak...to je skutocne len o tom, ze treba dobre vybrat.

cuchre
6. apr 2009

plienky....my pouzivame tie z DM...btw hovienko: za 8 mesiacov plavania ani raz nekakal do vody 🙂

sirinka
6. apr 2009

cuchre no ani ta nasa 😉

skrecok
6. apr 2009

My mame plienky z Babylove a Huggies....vyskusali sme oboje, len tie Huggiesky su este velke, lebo sme vtedy nezohnali mensie.

diddi
6. apr 2009

huggies pretekaju take aj take..najlepsie su skutocne tie z DM....a navyse sa daju vymenit, ked babo vyjde z vody- bazena, mora a moze sa dat dalsia, ale pri plavkach to nehrozi,treba cakat kym vyschnu

blau
6. apr 2009

my mame tie huggies, a sa nam osvedcili ako velmi dobre, ale nabuduce vyskusame tie z DM 🙂

pastuska
6. apr 2009

Nám zas vyslovene inštruktorka povedala, že plavky, nie plienky. Tie maličké plavky sa nesmú prať v aviváži, vraj majú zvnútra špeciálnu vrstvu, aby sa hovienko udržalo.. 🙂 ale ja chodím s malým od jeho 5 mesiacov, ešte sa mi nestalo, že by niektoré bábo kakalo do vody...cikajú ale asi všetky 🙂

sirinka
6. apr 2009

no...ale ved moc je sterilny...takze pohoda 😝

trixi
7. apr 2009

moc je sterilny, ale uz nie v 32 stupnovej vode 😉 . U nas na plavani si obcas nejake to chlapca do vody aj kakne. Je to vsak vynimocne. Nam sa Matko pokakal na dovce v detskom bazene. Ale vsetko ostalo v plienke. Moj synovec sa tiez pokakal v detskom bazene a hovienka sme nahanali vo vode. Mal plienky Huggies.

ingulka
7. apr 2009

od kedy moze babenko ist na klasicke verejne kupalisko? nemyslim teraz to specialne plavanie pre babetka...

a ako je to s navstevou termalnych kupalisk ? od kedy? hm? 🙂

trixi
7. apr 2009

ingulka, my sme chodili uz od 6 mesiacov do Galandie, je tam termalna voda.

bzucinka2
7. apr 2009

ingulka, ja som bola uz minuly rok s malym od 5 mesiacov, ale s tym, ze som davala pozor, aby nepil vodu 🙂

sirinka
7. apr 2009

mne detska povedala, ze do termalu az od roka...hlavne nezabudnite, ze v termalnej vode sa rychlejsie mnozia bakterie.
my sme s malou boli okolo polroka a vyhadzala sa na chrbatiku...teraz uz v pohode.

sladkasue
19. máj 2011

babenky, ake plienkove plavky pouzivate - nie jednorazove. dakujem za odpovede🙂

zuzulincela
3. júl 2013

baby mam 2 a pol ročného syna a plánujem isť s nim na verejne kúpalisko ale živan sa mi ešte neprosí na záchodik 😠 počula som o nepremokavých plienkach z DM, dá sa spoľahnúť alebo nie? poradte mi prosim 🙂