Počas spánku sa otáča z chrbta na bruško

nikinka008
20. nov 2009

Ahojte mamicky,ma niektora z vas stymto skusenosti?Moja 7 mesacna dcerka to v poslednej dobe robi skoro stale pocas celej noci,stale sa v spanku snazi otocit z chrbta na brusko tvarou do postele a tak nic ine nerobim len ju otacam spat a davam na nu pozor.

veronika81
20. feb 2010

lily, buď rada 😉 nie je to zle, každé bábo si nájde polohu, aká mu vyhovuje. A počkaj, možno to ešte príde, že sa ti začne točiť aj v noci a mrnkať a budeš len spomínať na to, ako bolo dobre 😀 Neboj, je to v poriadku, ako píšeš..keď bude chcieť, tak ona sa otočí. Cez deň trénujte to bruško a všetko bude ok 😵

rimmel
20. feb 2010

sranda.aj moj to zacal robit, nepamatam kedy, a vzdy sa rozplakal, nevedel ist spat na chrbatik tak som ho vzdy obracala

teraz, pred zhruba tyzdnom sa zacal na brusko vedome davat a spat tak! 😀

vonicka
24. máj 2012

Mojmaly ma 3.5 mesiaca, uz sa par tyzdnov otaca na brusko a posledny tyzden to zacal robit aj v noci. Myslite, ze ho mam nechat tak? On sa este nevie pretocit naspat na chrbat. Dnes v noci sa pretocil na brucho a nasla som ho ako si po tme obzera postielku. Zatial som to vzdy riesila tak, ze som si ho vzala do postele a nakrmila, ale uz sa to opakuje kazdu hodinu, a vazne nemam chut ho kojit kazdu hodinu... Navyse sme este palcolizaci, takze okrem otacania si stale cmula palec, je to hroza :( Mam taky pocit, ze by si palec lizal celu noc, akurat ja sa bojim toho, ze jedno rano vstanem a koza na palci bude v hroznom stave. Nevedia mi maminy podobnych deti povedat, ako to u nich prebiehalo? Dakujem

jankaja
30. máj 2012

@vonicka poradiť neviem, ale máme to isté. Natálka má 4,5 mesiaca a už asi 2 týždne sa otáča v noci na bruško, otočiť naspäť sa nevie. Tak ju niekoľkokrát v noci musím otáčať na chrbátik. Včera sa jej však podarilo aj zaspať na brušku, ale som ju otočila, na čo sa zobudila a začala strašne plakať a upokojil ju až dudlík. Tak ju asi nechám, nech spí ako chce a vládze a uvidím, čo z toho bude 😖

jarkalada
30. máj 2012

naši taky spí na bříšku. Hned se ze zádíček otočí na bříško. Když je otočím, většinou je to vzbudí a hned se mi pod rukama opět přetočí na bříško. Tak pokud jsou po jídle odkrknutý, tak to neřeším a nechám je spát, jak jim to vyhovuje.