Poraďte dobrý nápad na slinták

kili
3. feb 2008

Neviete poradiť nejaký dobrý nápad na slinták?
Náš Samko príšerne slintá, furt je mokrý, keď mu dám okolo krku niečo, tak to oslitá do piatich minút, lebo to začne žužlať. Musí to byť niečo nepriepustné a priliehavé na telo, ináč by ho nezaújmalo nič iné.

lenkamt
3. feb 2008

Kili - my máme také podbradníčky, spodok pogumovaný, vrch látka a dávajú sa okolo ručičiek a klasicky viaže za krkom, celkom dobre sedia na tele a sú to jediné podbradníky , ktoré si nestrhnú 😉

v albume ich majú na fotke s mojou sestrou 😉

bez nich sú tiež mokré až po brucho 😝

schnek
3. feb 2008

kili, a co takový ty bryndáky Ikea, co jsou i přes ručičky? vypadá to jako takový tričko?

aponchie
3. feb 2008

my mame znicene asi patery dupacky ktere se pak vyhodili takze sme prevlekali casto

kili
autor
3. feb 2008

mňa teraz napadlo, že by som mu mohla skúsiť dať taký pogumovaný podbradník a dať mu ho pod tričko, ak tričko bude oslintané, tak to vadiť nebude 😎 . Len asi taký budem musieť kúpiť, máme len igelitové. Teda dva také jemné máme, no už prežili svoje.

kili
autor
3. feb 2008

schnek, v ikei majú také podbradníky? som si vôbec nevšimla. Taký ináč máme, neskôr dám fotku do albumu, sa nasmejete 😀

kili
autor
3. feb 2008

už som našla, to je dobré, že 2ks za 129,-, ja som za to kúpila jeden 🙄

andy.a
3. feb 2008

kili,ja som kúpila na MMB také slintáčiky 🙂
mám to aj v albume..podšité látkové,hrubé,tesne okolo krku,zapínanie na patentku vzadu..veľmi praktické.. 🙂

schnek
3. feb 2008
dominica
3. feb 2008

my máme všetky na ktoré dala link schnek/Ikea/, ale...
tie igelitové na sliny vôbec nevyhovujú, dokonca s nimi ešte ani nejeme, lebo malý nevie pochopiť, že to do pusinky nepatrí, berie to ako zábavku a v tom prípade sa ani nenapapá a tie druhé sú látkové, zachvíľu oslintané a pretečené.
Volila by som niečo také, ako písala lenkamt

dominica
3. feb 2008

a ešte tie látkové Ikea sú na suchý zips, malý si ho v pohode strhne a aj keď mu ho zapnem, tak najprv má pod bradou veľkú dieru a až potom začína podbradník - asi to robili na tučné krky 😀 , tak to riešim tak, že mu ho uviažem a až potom zapnem suchým zipsom.

andy.a
3. feb 2008

veď to..tie podšité igelitom sú dobré,keď dieťa už vie sedieť a v sedačke na krmenie..inak neviem..kým bábo len leží,je to nepraktické,tlačí ho to.. 😖

nikollette
13. dec 2009

No tak náš posledné dva týždne tiež nadpriemerne slintá.
Ako slintal vždy, tak trocha, ale teraz. Denne mu vymenín cca 15podbradníkov, aj to je niekedy málo, hned je mokrý 😒

momin
14. dec 2009

my teda slintame od 4 mesicu nonstop........ bez bryndaku to nejde,je vzdycky cely hned mokry az na brisku...

martulikk
14. dec 2009

my máme doma asi 20 bryndáčků-slintáčků z tesca 😉 peru mimi věcičky ob den a vystačí nám tak tak... ale naše malá je od narození hodně blinkací... k tomu se asi před měsícem přidalo masivní slintání, takže mazec 😀

martulikk
14. dec 2009

jsem to odklikla dřív než jsem to dopsala 😅 chtěla jsem ještě napsat, že ty naše bryndáčky jsou látkové... ale je stokrát lepší měnit je než celé oblečení (cemuž se teda taky někdy nevyhneme, no...)

cerkris
14. dec 2009

ahoj tak môj slintá od 2 mesiacov teraz má 6,5 asi pred mesiacom sa objavil prvý zub potom asi o 5 dní druhý a prúdom sa mu valia sliny zas takže čakám daľšie zuby, a neustále chodí s podbradníkom obliekam ho dvojmo to znamená, že mu dám body s krátkym rukávom nato tričko s dlhým rukávom a podbradník čo meníme asi každých 15 minút také sú mokré a ešte mi do toho aj grcká aj 3 hodiny po jedle takže zábava.podbradníkov máme asi 50 inak by som to nestihla prať ono to prejede aj pri prvom synovi som to mala tak a prešlo to asi ked mal 11 mesiacov tak len vydržať 🙂

25ka
12. mar 2014

mi sme mali tentok bryndák http://www.mamaja.cz/bio-obleceni-a-obleceni/po.... je to niečo ako tu holky spomýnali ale neni okolo ručičiek mi sem neslintaly mi sme len jedlo vypluvaly a dobre bolo ze sa jedlo zachytavalo a nepadalo kade tade 🙂 (škoda, ze sa tu neda vložit obrázok)