Poraďte dobrú predajňu s látkami - Martin a okolie

mijama29
15. okt 2017

Prosim poradte niekto fakt dobru predajnh s latkami. Kde je velky vyber biobavlna, teplakovina aj vzorovane, trickovina a pod.. jednoducho moderna predajna s vyberom na urovni. Nie komunisticku predajnu s dbomi druhmi teplakoviny v dvoch farbach, kt. tam stoja dva roky a pomaly sa rozpadavaju.

Idealne okolie Martina do 30km. Pripadne aj dalej ak to ma stat za to.
Dakujem

dskjhfdlkdjhl
15. okt 2017

@mijama29 Anjel je aj v MT.
http://www.metrovytextil.sk/
Ale neviem, ci Ta to uspokoji, mozno je lepsie objednat, je dost vela moznosti.

mijama29
autor
15. okt 2017

O tejto predajni som veru vobec netusila kedze to mam blizko skusim pozriet.
Naninternete je toho vela a nadherne latky, lenze nemam moc skusenosti este. A bojim sa objednavat a platit zbytocne postovne, radsej to vidim na vlastne oci. Dakujem moc za radu

dskjhfdlkdjhl
15. okt 2017

@mijama29 zbehni tam, uvidis, neviem, ako su zasobeni v MT, ale zvyknu mat aj rozne uplety. A maju tam aj pomerne dobre ceny.

silverrko
15. okt 2017

Cez internet sa dá objednať . Majú krásny vyber❤

vlasta222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mijama29
autor
15. okt 2017

@dskjhfdlkdjhl jasne urcite tam zbehnem,aj hned zajtra kedze to nie je daleko. Dakujem este raz za tip 😉

mijama29
autor
15. okt 2017

@silverrko naninternete je obrovsky vyber a krasne, ale ja este nemam tke skusenosti, rada by som to videla a drzala , ale aj tak dakujem 👍

silverrko
15. okt 2017

@mijama29 pre mňa tiež srdcovka keď môžem sama podľa svojho vytvarat🙂 krásna tema❤

alieeenka13
15. okt 2017

@mijama29 a viete odporucit aj nejake dobre internetove eshopy?mne sa do mesta chodit nechce, presne stale vsetko rovnake stale to iste chcem teraz nejaku bavlnu na prehoz na postel

jumama
15. okt 2017

Pozrite si bubulakovo eshop.... tam sa nebudete vediet zastait, moderne latky, moderne vzory, velmi prijemna komunikacia... ak vam o latkach nie je nieco jasne, odpovedia...

mijama29
autor
15. okt 2017

@silverrko ja sa stale len ucim 🙂 neni su to zrovna este diela. Ale potrebujem sa nejako kreativne cinit 🙂

silverrko
15. okt 2017

@mijama29 🙂

mijama29
autor
15. okt 2017

@alieeenka13 pozerala som nieco z tych co odporuca jumama , ale sama zo skusenosti nepoznam nic

mijama29
autor
15. okt 2017

@jumama dakujem kras e za rady, ked ja si to potrebujem ohmatat, nevyznam sa este tak do toho a najlepsie, ked poskusam zatial, pretoze este sa mi ani nesije zo vsetkeho tak dobre 🙂

alieeenka13
15. okt 2017

@jumama vdaka poznam bubulakovo aj milujem eshop zo stupavy modernpatchwork ale chcela som nieco ine ale vdaka

jumama
15. okt 2017

@alieeenka13 moj tajny tip potom http://www.hawthornethreads.com dovazaju aj na sk, ak sa objedna cca 10 yardov latky, tak postovne bolo okolo 22 dolarov, aj clo. Cca do dvoch tyzdnov mi to ja prislo. Ak chcete latky, co inde u nas nemqju... cena vyjde zrovnatelne alebo o malinko viac ako pre bubulkaovske, ked kupite viac latok naraz. Inak sa to kvoli tomu postovnemu neoplati. Ja som par krat kupovala dcerke na saticky, suknicky.