Rýchlo sa unaví a potom spí iba polhodinu

vaness
4. apr 2008

Naša Vaneska má 5 mesiacov a cez deň vydrží byť hore tak 2 hod. a už je unavená a chce spať, tak ju uspím a za 20 - 30 min. je hore a znova tak 1,5 - 2 hod. hore a znova spať tak na 20- 30 min. Neriešila som to lebo spávala cez obed v kočári vonku aj 2,5 hod. ale teraz aj tam niekedy len tak 1 hod. A takto spí počas dňa min. 4x. Neviem či je to v poriadku. Máte niekto takýto problém?

terezam22
29. dec 2008

ahoj maminy 🙂 tak se přidáváme k nespáčům 😒 Kristík od 7-8h ráno nespí,usne kolem 12h a spí do 14h,no a dnes je od té doby vzhůru,teď je u něj tatík a snad to je na dobré cestě ke spánku,plně kojím tak po 2-2,5h ale večery víc,nechce dudlík takže prsem jěště k tomu řeším všechny jeho trable 😕 máme za sebou i růstový spurt a to je taky záhul... ☹ Tohle jsem u prvního syna nezažila,ten spal po 4h,a růst.spurt o tom vím až teď!Tak hodně sil všem maminkám 😉

tonicka
30. dec 2008

kočky, karolinka zacala spavat ako tak az od rokua 2 mesiacov, ked sme presli na 1 spano... ona nepotrebovala spat cez den, resp.. spala v 10 minutovkach a najlepsie na mne 😉 a v noci isla spat az okolo pol 12, neskor okolo 10 a vstavala na kojenie aj kazdu hodinu a rano vstavala o 7. 😉

simonn
30. dec 2008

Ahojte.My scez den tiez toho moc nenaspime.Iba vonku v kociku.V noci spinka dobre.Az na to,ze sa uspavame na rukach.Neviem ako ju to mam odnaucit.Viete mi niekto poradit. Uz sme ju skusali len tak polozit do postielky,ale to nemalo uspech.Plakala a plakala.Skoncilo to tak,ze aj tak sme ju zobrali na uky a tak potom zaspinkala.

katullka
30. dec 2008

Baby aj mne dcera spava vacsinou len pol hodku, niektore pisete, ze to nie je problem a treba si na to zvyknut, len ona sa zobudi s velkym placom a potom aj hodinu place a zyva, takze si myslim, ze jej to vobec nestaci a ze je to problem. No neviem, co mam s nou robit aby spala dlhsie a zobudila sa spokojna a oddychnuta. 😒

repka
31. dec 2008

Maminy, môj starší synček spával po 15 minút každu 1,5 hodinu. Keď niekedy spal 0,5 hodiny už som sa začala báť či sa mu niečo nestalo. Popravde keby nám svokra občas nenavarila asi by sme žili z donáškovej služby jedla :o).A Keď bol väčší cca 1,5 roka spával 1x za deň 0,5 hodiny. Sestra musela deti budiť aby neprespali celý deň a my nič. Ale nejako sa to polepšilo. Teraz má Janík 2 roky 8 mesiacov. Po obede spí asi 3x za týždeň cca 45minút. A stačí mu to. Svokra mi vravela že môj manžel už od 1 roka nespával cez deň vôbec. Takže tí naši drobci majú byť po kom :o))) pá

dena14
15. jan 2009

nasa laura spi presne tak isto ako tu pisete 30 min potom 1,5-2h hore a potom zas len 30 minut. a vonku v kociku uz tiez len tolko ale aspon ze sa nepita z toho kocika von ze jej staci ze sa moze pozerat.a vecer nezaspi bez mojej pritomnosti a zobudi sa asi tak 2-krat 😖

emi08
17. jan 2009

ahoj,
moj syn ma 3 mesiace a robi to iste,spi asi kazde 2 hodiny po 30min,niekedy aj hodinu(ale len obcas),takze nie si sama.V noci zaspi tak o kolo pol noci a budi sa na krmenie kazde 2-3 hodiny. Takto mi spi az do takej dvanastej na obed,takze aj ja sa trochu vyspim 🙂

eppik.m
17. jan 2009

ahojky, my spinkáme dopoledne 30 min. každý den přesně na minutu a po obědě chodíme ven a spíme hodinu, hodinu a půl někdy déle 😉

mywiel
17. jan 2009

Tak ako citam my to mame podobne na obded spi 30-45min. v noci 9-10 hodin a vonku spi casto, v aute a v kociku moze spat aj 3-4 hodiny ale doma nechce. Prave postupujeme podla knihy Kazdé dieta sa vie naucit spat, uz som je konecne zaviedla rezim spanku a jedenia. V noci uz neje to sa naucila rychlo ale s tym spanim zatial trpime este stale place v svojej postielke celu noc a poobede aj hodinu, je to pre nu nové.

spetra
30. jan 2009

já mám 3 měsíčního syna. Neumí sám usnout, prostě ho musím uhoupat... Nikdy se mu nepovedlo samému usnout bez kočárku, auta nebo vaku... Než jsme na to přišli tak přes den vůbec několik týdnů nespal... takže rozmazlením to nebude... 😉 Večer chodí spát ve stejný čas... Pak v poledne + - 15 minut v kočáru... Občas spí chvilku dopoledne, podle toho jak je unavený. Co mě ale trápí, že se už přes měsíc tak cca každých 20 minut přes den vzbudí a začně strašně plakat.... Je unavený takže za chvilku v tom kočárku znova usne... Nevíte čím by to mohlo být a jak bych mu mohla pomoct, aby měl klidný spánek i přes den? V noci se pravidelně budí 20 minut po 1. uspání, ale pak už krásně spinká....

milhaus
30. jan 2009

ja s malou musim na obed ležat aby spala vôbec ale večer zaspi ked ma len tmu

fifinna
30. jan 2009

spetra, tie deti su zahada, môj sa až teraz naučil spať bez mojej pomoci. Oni sa učia spať tak ako všetko ostatné. A každé na to potrebuje iný čas. Samozrejme sú aj vínimky.

lucustek
30. jan 2009

tak moj danko je presne pol hodinovy spachtosko...cez den spi aj 4krat po pol hodinku.vecer ho davam spat o pol8mej a vydrzi do tej pol7mej spinkat.v noci asi 3krat vstava ale to len v polospanku ho nakojim a spime dalej. ale cez den vydrzi dve hodinky a uz ide spinkat na pol hodku a zas dve hodinky sa hrame a uz zyva a sucha si ocka...v kociku na prechadzke niekedy prespi aj dvehodinky vkuse ale doma je to horor.uz som si na to a zvykla lebo je taky od narodenia.tak ked zaspi rychlo len popratam co treba a uz sa mu zas venujem.