Šialený plač v noci, horúca plienka. Kde je problém?

jerika
21. máj 2009

Ahojte maminy neviem ci niekto mate podobnu skusenost nas maly sa posledne dni po ulozeni na noc zobudi zo strasnym jakotom uplne mu lietaju slzicky potom sa pocika uplne na horuco a hned pekne zaspi. Neviete kde môze byt problem pripadne ako postupovat? vopred dakujem za odpovede 😀

junovka
21. máj 2009

a nema problemy s piskanim?mam na mysli aj pocas dna?ci ho to neboli... 😕

jerika
autor
22. máj 2009

nepostrehla som nic take cez den bez problemov

kattom
23. máj 2009

ahoj, nemoze mat nejake nocne mory? kubo obcas v noci vyvadza, ked sa mu nieco sniva..
a niekedy sa tiez budi s placom, ked musi cikat v noci, ze mu treba (cez den uz plienky nemame), hlavne ho zobudi to, ze cika a zrazu ma plienku mokru, len ho dame este na nocnik a prebalime.

matica2
25. máj 2009

moje baby mávajú divoké sny a vtedy kričia na raty a krútia sa, rukamy rozhadzujú a im pomôže ked ich zobudím. ak sa tvojmu niečo zlé sníva tak sa nečuduj ked sa pritom pociká 😉

jerika
autor
30. máj 2009

jasne baby to chapem ale on ma uplne horucu plienku to je viac menej môj problem myslim si ze ho to pali pokial sa nevycika stretol sa s tym niekto?

bubba
31. máj 2009

podla mna mu je teplo a je prehriaty.co myslis tym horuca?ze sa neda na nej ruka udrzat?lebo to je pold amna horuce.moja mala mavala tiez plienku teplu a osobne si myslim ze vnoci ked je dieta prykryte tak sa aj jeho telesna teplota trocha zvysi a kedze moc je v tele ktore je prehriate tak je teplejsi tiez.skus radsej zavolat pediatre a poradit sa s nou ak mas obavy.
a podla mna to ze sa zobudi ked cika je naznakom toho ze sa vnoci bude budit coskoro na cikanie a nebudes musiet davat plienky.

martina46
31. máj 2009

Ale plienočka býva hneď po pocikaní horúca, moč je dosť teplý na to, aby ju tak zohrial.

jahodka11
31. máj 2009

jerika, ak maleho zrovna drzima na rukach a vycika sa do pleinky, tak je tepla, lebo moc je teply.....tiez by ma zaujimalo, co myslis tym, horuca? ak je naozaj nezvycajne moc tepla, tak by som asi zavolala dr a poradila sa.....za to nic nedas....najskor som myslela, ci nemoze byt prechladnuty a ze by ho to bolelo pri cikani, ale ked cez den nic... len vecer,,,,neviem, mozno by mohla dr spravit rozbor mocu, mozno ho to naozaj pali.....a skusila si ho hned prebalit a pozriet sa ako vyzera ritka? ci nie je moc cervena, ako keby ho to naozaj palilo?