• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spí len v kočíku za jazdy. Zmení sa to niekedy?

12. apríla 2016 
ahojte mne má malá rok aj mesiac a spáva cez deň iba v kočíku na balkóne - niekedy raz denne, niekedy dva razy, podľa toho koľko si pospí /zvykne cez obed aj 4hodky to ju už potom nedávam, ale ak menej tak áno/ a vôbec mi to nevadí aspoň je na vzduchu.....v noci spí vo svojej postieľke, aj keď mala obd keď sa po nočnom kojení chcela spať s nami....
Je pravda je už dosť veľká ale mne to takto vyhovuje, aspoň nemusím chodiť po byte potichu môžem vysávať atd....
Myslíte že spanie v kočiku je na závadu?
10. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka mam presne navlas to iste, 3 kocikovania denne, v noci kojim kazde 2 hodky, po pol stvrtej do rana siedmej kazdu chvilu na cicke len aby som ho udrzala (a seba hlavne) vo vodorovnej polohe. 4,5 mesiaca a keby mi nepomahal muz a sem tam suseda tak neviem neviem. Nosic, satka - jasne - dobra vec, ale ked som uz na smrt unavena uprednostnim ulozenie do kociarika pred uvazovanim v satke a hodinovym i viac nosenim. Okrem toho zacal byt teraz zvedavy a v satke skor kuka okolo nez spi :slight_smile: Je jar, hadam v lete skusime ten obedny doma ako tu radila jedna pani cez horucavu a postupne to kociarikovanie zredukujeme. Ja fakt neviem ako si poradili matky pred 300 rokmi ked neboli kociariky. Platenu kolisku hacku mam - tam mi spaval do 2. mesiaca, teraz uz nechce. Len cez den kociarik za pochodu a v noci nastastie postielka, nad ranom moja postel.
12. apr 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinkaaa ked ti spi v kociku na balkone to mas super, urcite nie na zavadu. Ale ked s nim musis 3 x denne chodit, spolu 5 hodin denne na prechadzke je sice pekne, ale okrem toho ze som uz zhodila poporodne kg ziadna vyhoda akurat domacnost ako doskocisko
12. apr 2016 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne tak maly zaspaval ale pomalicky som ho naucila pokocikovat, zaspat a lezat len v kociari (lebo postielka nehrozila v nasom pripade :confounded: )- podarilo sa mi ked bol chory a naozaj ospaly tak bol ochotny spat aj v stojatom kociari :grinning: a tak ked uz mu trebalo na kocikovanie pol hodiny aby zaspal som ho zacala ucit na postielku co tiez trvalo ale nejako sme to zvladli...este mi spaval v nosici (skusila si to?)ja som pri tom zehlila, varila atd...a on pekne spinkal :slight_smile:
12. apr 2016 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,aj moj tak spaval cez deň, jedine za jazdy a zaspaval keď som ho natriasala
-idealne su na tie jamy,vytlky a nerovnosti-,mala som vytipovane presne take useky chodnikov kde to bolo rozbite. A prešlo to.. Normalne spi aj teraz v postielke sám.
12. apr 2016 o 14:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok