Spí len v kočíku za jazdy. Zmení sa to niekedy?

lenocka80
30. sep 2008

Ahoj babenky. Moj syncek nechce inde spat len v kociku a samozrejme za jazdy 😒 Ked ho dam spinkat do postielky, tak vyspi max. pol hodinky a potom je nervozny a plany, lebo je nevyspaty...Ale takto chodim von aj tri krat za den a vtedy pospi zakazdym aj dve hodinky....Doma samozrejme nic nespravim a nemam si ani kedy pospat a oddychnut, pretoze v noci zasa stava na cicik kazde dve hodinky... 😝 Mate to niektora podobne? Zmeni sa to niekedy?

pralinkaaa
10. dec 2010

ahojte mne má malá rok aj mesiac a spáva cez deň iba v kočíku na balkóne - niekedy raz denne, niekedy dva razy, podľa toho koľko si pospí /zvykne cez obed aj 4hodky to ju už potom nedávam, ale ak menej tak áno/ a vôbec mi to nevadí aspoň je na vzduchu.....v noci spí vo svojej postieľke, aj keď mala obd keď sa po nočnom kojení chcela spať s nami....
Je pravda je už dosť veľká ale mne to takto vyhovuje, aspoň nemusím chodiť po byte potichu môžem vysávať atd....
Myslíte že spanie v kočiku je na závadu?

volnomila
12. apr 2016

Lenocka mam presne navlas to iste, 3 kocikovania denne, v noci kojim kazde 2 hodky, po pol stvrtej do rana siedmej kazdu chvilu na cicke len aby som ho udrzala (a seba hlavne) vo vodorovnej polohe. 4,5 mesiaca a keby mi nepomahal muz a sem tam suseda tak neviem neviem. Nosic, satka - jasne - dobra vec, ale ked som uz na smrt unavena uprednostnim ulozenie do kociarika pred uvazovanim v satke a hodinovym i viac nosenim. Okrem toho zacal byt teraz zvedavy a v satke skor kuka okolo nez spi 🙂 Je jar, hadam v lete skusime ten obedny doma ako tu radila jedna pani cez horucavu a postupne to kociarikovanie zredukujeme. Ja fakt neviem ako si poradili matky pred 300 rokmi ked neboli kociariky. Platenu kolisku hacku mam - tam mi spaval do 2. mesiaca, teraz uz nechce. Len cez den kociarik za pochodu a v noci nastastie postielka, nad ranom moja postel.

volnomila
12. apr 2016

@pralinkaaa ked ti spi v kociku na balkone to mas super, urcite nie na zavadu. Ale ked s nim musis 3 x denne chodit, spolu 5 hodin denne na prechadzke je sice pekne, ale okrem toho ze som uz zhodila poporodne kg ziadna vyhoda akurat domacnost ako doskocisko

heronka22
12. apr 2016

aj mne tak maly zaspaval ale pomalicky som ho naucila pokocikovat, zaspat a lezat len v kociari (lebo postielka nehrozila v nasom pripade 😖 )- podarilo sa mi ked bol chory a naozaj ospaly tak bol ochotny spat aj v stojatom kociari 😀 a tak ked uz mu trebalo na kocikovanie pol hodiny aby zaspal som ho zacala ucit na postielku co tiez trvalo ale nejako sme to zvladli...este mi spaval v nosici (skusila si to?)ja som pri tom zehlila, varila atd...a on pekne spinkal 🙂

katarinamichal
12. apr 2016

Ahoj,aj moj tak spaval cez deň, jedine za jazdy a zaspaval keď som ho natriasala
-idealne su na tie jamy,vytlky a nerovnosti-,mala som vytipovane presne take useky chodnikov kde to bolo rozbite. A prešlo to.. Normalne spi aj teraz v postielke sám.