Stále plače, zjavne bez príčiny

zuza.m
8. okt 2008

ahojte všetci ja som zase zufala,včera sme mali prišerny den a dnes to asi pokračuje. ☹
stym že nechce byt v postielke som sa ako tak zmierila a už ho tam ani nedavam.ale včera plakal stale ked zrovna nespal.aj na posteli,aj v lehatku a už aj na rukach.neviem čo už snim mam robit,nevyzera že by ho niečo bolelo.preto že ten plač vyzera ako na silu.len sa naduva,dam mu dudlik a uspokoji sa .ale vypluje ho ani nie za minutu a zase nabera.stale dokola.venujem sa mu naplno stale je somnou rano sa aj smeje asi tak 20min.ma dobru naladu ale potom sa to zmeni a nebavi ho nič.cez den si aj pospinka ale zase stava s plačom.a tak ho nosim a cely den tapkam po zadočku aby aspon sekundu bol ticho.ked si ho nevšimam plač je ešte horši.prosim o radu.ma stym niekto skusenost?plakali aj vam takto detičky alebo som naozaj nafigu mama!!!!!!

romanknopp
16. okt 2012

@lulaband ahoj u nas pomaha na chvilu rozbalit nech si kopka a ked uz ani to nie tak na prsnik a nech si tam dudka kolko potrebuje tiez mi niekedy nervy tecu ale co by sme pre nich neurobili (dnes som napriklad este stale v pyzame lebo som sa od neho este ani nepohla🙂)

lulaband
16. okt 2012

@romanknopp no ja sa pre istotu uz z pyzama ani nevyzliekam 🙂 len mi je to strasne luto ze mu neviem pomoct. uz ma mesiac a pol a este nemame ani poriadnu fotku...bud na nej spi alebo place :( ja len dufam, ze to prejde po tych 3 mesacoch..lebo uz naozaj neviem co s nim

bubinko83
12. júl 2013

@macaeliska
@zuza.m
@lulaband ahojte,viem že je to davno čo ste tu pisali a teraz sa nad tym len pousmejete ale dajte nejake rady čo vam pomohlo alebo aspon ma utište a povedzte kedy ten plač prešiel? ja som už zufala z toho kriku.

zuza.m
autor
12. júl 2013

@bubinko83 no je to davno.
najskor hladaj pričinu .či ten plač nieje z kolik čo bol pripad aj mojho syna.jemu pred tretim mes zistili alergiu na bkm a laktozu. preto tolkeho plaču mal bolesti bruška. pravidelne hodinu po jedle maval obrovske bolesti len sa krutil reval ,šponoval .nepomohli ani ruky iba masirovanie bruška a rektarna rurka.kde sa vyprdkal a bolo.,dali nam spravne mliečko a bolo o vela lepšie.mam už aj dceru ( už ma skoro rok a pol ) no ta bola tak tiež uplakana. ako kojena bola dost citliva na to čo mama pojedla 😅 ale najviac plaču bolo ked nebola na rukach. a ešte aj na rukach ju bolo treba čičikat.iba v tedy bola spokojna,zatvarala očka a driemkala,ako som prestala a položila ju bola v momente hore a rev.zistila som že bola vždy nedospata a preto velmi mrzuta.tak že som ju nosila vo vaku kde spala ,ja osm si porobila ona sa vyspala a bola o vela spokojnejšia.polepšilo sa ked začala viac vnimat ,pretačat sa a zaujimat o hračky.a hlavne som teda došla na to že potrebuje ten spanok ;) preto že sa nevedela dostat do takeho poriadneho hlbokeho spanku ,hned ju všetko zobudilo každy šuch pohyb pohladkanie proste hned kukala. teda revala :D vidim že aj ty maš už syna tak že to možeš mat podobne ako ja ;)

bubinko83
12. júl 2013

@zuza.m a to mu ako zistili tu alergiu? kam treba ist? ja iba kojim

zuza.m
autor
12. júl 2013

ked kojiš stači ak vylučiš na tyžden všetko mliečne hlavne surove mlieko , a uvidiš či je kludnejši . a teda si daj dietku na všetko . mojej malej vadilo všetko . bubliny vo vode, paprika,šupa z jablka,uhorky,cibula, jedla osm fakt len chleba maslo šunka zo začiatku .až neskor som pridavaal že zeleninu a ovocie.tak po 3mes. inak zistuju na gastre z krvičky. ale vyskušaj najskor dietku

lulaband
14. júl 2013

@bubinko83 no davno 🙂 uz si ani nepamatam..ale bola som velmi zufala...u mne nepomohlo nic, ziadne kvapky na brusko ani masaze ani zmena stravy...jednoducho vsetko chce cas..po 4 mesiacoch vsetko preslo same..pak sme dostali ekzem 🙂 a teraz zubky 🙂...ale moja jedina rada je vydrzat..lebo nakoniec aj tak zistis, ked vyskusas milion kvapiek ze ti pomohli tie milion prve a to budu akurat tie 4 mesiace 🙂 takze aj ked by si nic nedavala bolo by to to iste...system ci uz traviaci abo nervovy sa stale vyvija a jednoducho mas doma placka maleho...ale mozem ti povdat, ze ked to prejde bude to to najusmievavejsie dieta na svete...teraz napriklad neplace skoro vobec..len sa usmieva...len vydrz a je to tak so vsetkym co pride....vla zdaru

lolonka
14. júl 2013

svagrinka davala malemu sabsimplex...a pomohlo to