• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stavanie sa na nožičky v 7. mesiaci. Nie je to skoro?

11. októbra 2008 
Ahoj, moja malá sa tiež postavila sama na nohy a udržala sa, keď mala 2 mesiace a doktorka je len za ručičky nadvihla, či si vie udržať hlavičku :wink: . Sedieť sama začala ako 4-mesačná, chodiť na začiatku 9 mesiacov a keď mala rok, už vedela utekať a brať schody po dvoch (každou nohou jeden). A to, keď sa narodila, nemala ani 3 kg. Každé dieťa je individuálne a treba ho nechať, aby sa vyvíjalo svojím tempom, či už rýchlejšie alebo pomalšie, samo vie najlepšie, čo už zvláda.
21. sep 2008 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takja mám dom asigenia stavia sa na nožičky odkonca3 mesiaca , on mal problémy popôrode, skoroumrel potom mal hypotonický trup no za to raz tak silné nožičky, keď sa srží vydrží stáť sám pársekund no v chodítku behá po celom byte rýchlo ako strela vie aj cuvať , aj do boku, aj dopredu vždy príde dokuchynipred rúru a díva sa na seba v odraze aneskutočne sa tam s tým kamaratom porozpráva a prebaví..... :grinning:
ja simyslím, e v 7 mesiacoch už budeme určite chodiť za ruku, on sa už tak zlostí , keď am ležať, že miidú bubienky prasknúť :grinning:
10. okt 2008 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blumka...urcite je to ok.Minule bola u nas kamoska s 8 mesacnou dcerkou,a ta uz za ruky normalne s nimi behala :dizzy_face:
Nas maly bude asi tiez skoro,lebo teraz uz ked mu dam ruky sa zapiera a hned chce na nohy.
10. okt 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz v 7 mesiacoch behala!! lekarke sa to nepacilo ,ale tu som a nic mi nieje :wink:
10. okt 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ešťe som zabudla..... boli sme aj u neurológa, aj na rizikovom a aj na klbykoch, jadierka máme plne vyvynuté a sme uplne v poriadku.
Aj klbyky, aj chrbátik ,
na rizikovom bola pani Doktorka čo Lukymu diagnostikovala chorobu po pôrode a povedala, že je milo prekvapená aký je šikovný, že toto fakt nečakala aj sa už plazí, ale len , keď je bez plienky.......

sorry za tie chyby hore malý sa prebudil a plačkal tak som sa ponáhľaľa , už spinká :grinning:
10. okt 2008 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj nas krpec ked ho chcem posadit, v momente sa zaprie a je na nozickach. Stale tak chce byt, cely je pri tom stastny. Niekedy si postoji, inokedy hopka a skace. Az ma ruky bolia. Som sa aj vylakala, ci to nie je prilis skoro, ale dokina povedala, ze mame dovolit to, co chce.
10. okt 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lila moje slová, ja neviem ako by som mu toaj zakázala aj terazvyvádzal vrieskla ako pavián kým som ho nedala do chodítka a už je aj v kchyni pred rúrou a obdivuje sa :grinning:
10. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky. Moja mala tiez uz v siedmom mesiaci stala okolo vsetkeho co bolo po ruke. A doktorka mi povedala,ze ked to sama chce nemam jej branit. Do choditka som ju nedavala povedala mi ,ze ked chodi po styroch tak je lepsie ju tam nedavat. A 8.10. urobila prve krociky :slight_smile: tak sa tesim akurat den pred desiatym mesiacom.
11. okt 2008 o 03:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok