Strach malej z televízora. Stalo sa to aj vám?

bevab
27. aug 2009

Ahojte, nasa mala ma 8,5 mesiaca, ale s nou nemozeme pozerat TV, ked vidi pohybujuce sa obrazky zacne neskutocne plakat. Stalo sa to aj vam ? Ako ste to riesili ?

kalo
27. aug 2009

Nepouštět 🙂 🙂 🙂 Proč by měla televize hrát v přítomnosti tak malého dítěte?? 😉 😉 😉

blumka
27. aug 2009

bud rada, ze sa boji..aspon sa z nej nestane televizny maniak 😉 ..je este malicka aby cumela na telku

miskachrumka
27. aug 2009

no nas je opacny ma rad reklamy ako nahle zacnu reklamy tak je ako zarezany a zas ked skoncia tak je zas myslou pri nas ale zevraj vela deti zaujimaju reklamy .................ale to som asi vybocila len som chcela napisat ze nas rad kuka telku aj ked len chvilku 😉

nikollette
27. aug 2009

Aj náš miluje reklamy... ked vidí že ide reklama, spozornie,a nič iné ho nezaujíma.. ked končí reklama pokračuje, film/relácia, odvráti zrak a kašle na telku... On iba Reklamy 😅 😀

sirinka
27. aug 2009

bud rada...a snaz sa udrzat ju od telky co najdlhsie mimo 😉

jeudi
27. aug 2009

tak moje obe deti budou televizni maniaci ten mladsi kdyz ho treba prebaluju u tv tak je vykulenej jako blazen

shaula
27. aug 2009

Bevab - souhlasím, buďte rádi🙂 Naši kluci mají taky nejradši reklamy a znělky k seriálům, teď už si občas pustí TV i sami (asi neúmyslně, ale dovedou to) nebo rádi přepínají programy.

bevab
autor
27. aug 2009

Nemyslim, ze by som ju tam davala len obcas by som chcela pozriet spravy a neda sa :(

blumka
27. aug 2009

bevab pozri si na nete 😉
shaula, nasa ovlada uz aj dialkove ovladace a o gombikoch na telke ani nehovorim..tie su uz asi pol roka prelepene kartonom 😀 😀

shaula
27. aug 2009

Jo, to znám, kartonem jsme museli přelepit spouštěcí tlačítko na počítači, protože ho několikrát denně zapínali a vypínali 😀 😀 😀 Stejně tak DVD přehrávač 😀

segricka
27. aug 2009

nedá sa poriešiť tak, že medzi telku a malú dáš nejakú zábranu, napr. vankúš, deku a pod. ?

bevab
autor
27. aug 2009

Neide o vzdialenost je od nej asi 1,5 m, ale ona ked vidi ludi v TV tak si asi mysli, ze su tu a zacne usedavo plakat a nechce prestat, proste sa ich boji. To bude asi pripad pre psychiatra.Neviem ci ked bude starsia tak to bude ine

wiwienne
27. aug 2009

Nas mal obdobie, ze som ho dala na gauc, pustila rozpravky a kukal a kukal, aka som bola vdacna za detske kanaly🙂dala som do pucu celu domacnost🙂ale radsej nepzerat, ako pozerat, uz sa hrame na deke🙂no ale pomohlo na par dni🙂

lucia99
27. aug 2009

Bevab tak ako sa tu uz pisalo bud rada ze telku nepozera! Ja mam 8mesacnu dcerku a tu zaujimaju tiez reklamy a hlavne bebe tv! Bebe by mohla pozerat cely den. uz len ked pocuje tu melodiu tak spozornie a nic ju nezaujima, je ako keby zhypnotizovana. Nenechavam ju pozerat dlho ale ked sa potrebujem najest alebo nieco porobit tak ju dam do lehatka a chvilku pozera...

mama.wolfka
28. aug 2009

pridávame sa k fanúšikom reklamy 😀 keď Samuš začuje zvučku "beží" cez celý byt, aby to videl 😀 😀 😀
ja to využívam, napr. keď mu chcem ostrihať nechty 😉
len ho musím vždy preložiť ďalej, lebo zastane pred telkou ako prikovaný a čumí 😲 😲 😲

capy
28. aug 2009

moj vikino bol tiez len reklamovy. pri tom sme jedli, cikali do serblika, strihali nechty a podobne. a tomina teraz zaujima len BEBE Tv, ale len pri jedle. inak ho telka nezaujima 😉

capy
28. aug 2009

bevab podla mna je to len obdobie. skuste proste pri nej tv nepustat a uvidite casom 😉

jaja257
28. aug 2009

Bud rada, nasa mala je televizny maniak. Odkedy sa vie pretocit a ulozit do vyhodnej polohy , koniec. A miluje reklamy a bebe tv, co znacne vyuzivam, ked obedujeme alebo vecerame, otvara pusu a kuka na telku ako zacarovana 😀