Strašne smradľavé prdíky. Je to OK u 2-mesačného bába?

casy30
17. okt 2008

Kočky, je normálne, že 2 mesačný chlapček prdí tak smradľavo ako starý chlap?Nie som si vedomá, že by som jedla taký bordel ako z neho vychádza ☹ je to normálne?

andrea78
17. okt 2008

casy, aj môj martinko tromfne starého chlapa, či "arómou" prdíkov, či keď sa pokaká od narodenia 😀 , nikdy som to nepovažovala za niečo divné, alebo žeby nebolo v poriadku, u neho to tak bolo vždy, či bol na mm, um, alebo teraz, na "normálnej" strave

trapas je to hlavne, vonku, mimo domu, v obchodoch, pretože nikto nepredpokladá, že taký malý človek môže vyprodukovať niečo také strašné a divne sa na nás pozerajú 😀 (len dúfam, že v ich podozrení býva manžel, nie ja 😀 ), no a malý sa vie vždy dokonale nevinne tvráriť, že on nič, jeho sa to netýka 😀

cvika
17. okt 2008

casy aj moja mala ked mala 2 mesiace prdkala tak hlasno a taaaaaaaaaak to smrdelo a to je dievcatko...inak je to normalne.....uz to pominulo,u nas to trvalo mesiac a teraz su bez smradu 😀

casy30
autor
17. okt 2008

Babulky dakujem...je to ale sila..hlavne ked kojim a neda sa utiect 😀

biba
18. okt 2008

Myslim, ze si koli smardlavim prdikom u chlapca si nemusis robit starost, lebo chlapci maju vceobecne problem s travenim 😉 a je predsa jedno, ci je chlap maly alebo velky, furt je to len chlap a prdenie je jeho zabava, uz sa v tom bude len zdokonalovat 😀