Suché a drsné miesta na pokožke. Stretli ste sa s tým?

amarelka
20. jan 2009

Ahojte,
malému sa začali robiť na pokožke suché miesta, s drsnejšou pokožkou. Najskor to bolo len nakolienkach, myslela som, že z toho, že leží na brušku, ale už je to aj na lítkach a trochu na pleciach. Sú to také malé mapky, dotykom sa dajú nájsť a okom, len ked velmi zblízka sa pozriem..červené to zatial nie je, tak hádam to ekzém nebude. 😒
Stretli ste sa s tým už niektorá? može to byť od kúpania alebo nejaká alergia na prací prášok, či aviváž? používam detský, tak neviem.. ☹ 😖 😖

aleala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milota164
11. nov 2015

my sme suche miesta premastovali Bepanthenom a zaberal

pe
14. nov 2015

Bepanthen je na to naozaj veľmi vhodný, pozrela som aj na letáčiku k tomu čo mám doma - Bepanthen Care - pokožku regeneruje a hydratuje (nevysušuje), vhodný na každodenné používanie, na starostlivosť o suchú pokožku, vhodný pre celú rodinu: Bepanthen Care Masť podporuje regeneráciu suchej a namáhanej pokožky. Udržuje ju pružnú a hydratovanú, Obsahuje okrem masťového základu aj 5% panthenolu (provitamín B5). Táto aktívna látka posilňuje prirodzené regeneračné procesy pokožky, hydratuje a regeneruje. takže akurát na to...vyskúšajte 🙂

maykaaa1122
29. jún 2016

na suché miesta používam bepanthen extra mastičku.. vhodný na každodenné používanie, na starostlivosť o suchú pokožku. posilňuje prirodzené regeneračné procesy pokožky, hydratuje a regeneruje.

lilu74
31. aug 2016

ja som pouzivala bepanthen extra na zadocek, v lete na hydrataciu koze po opalovani / ak som nemala krem po opalovani/, tiez na suche miesta maleho aj moje a krasne mi hydratoval pokozku a najnovsie ho natieram aj malemu okolo ust, nakolko mu idu zuby a ma vyrazky okolo pier - do rana vsetky zmiznu 🙂

lilu74
6. dec 2016

Pouzivat detsky prasok-ja pouzivam lovelu.casto prevalovat nech nie je babatko v mokrom a kremovat ja som bola spokojna s bepantehom extra. Pokakany zadocek umyvat pod vodou a zapareniny ani ekzemy by nemali byt.

bubu62
23. máj 2018

@mersinka
@denduska
@amarelka zmizlo to detom?