Úzkosť 5 mesačného dieťaťa

laura_222
26. feb 2018

Ahojte, kedy zacali mat Vase deti uzkost ked ste neboli na blizku? Mala ma 5. Mesiacov a ked ju musim nechat napr. S mamou alebo so sestrou ( idem k lekarovi a manzel je v praci) je to des, vydrzi 10-15 min a potom dostane doslova hysak tak strasne place az strati hlas a place kym nezaspi od vyverpania.
Mam dost hrozu vzdy ked potrbujem nieco vybavit a nechat ju s niekym, lebo nie vzdy sa da ju zobrat so sebou.
Nic na nu nezabera ukludni sa az ked vidi mna alebo manzela.

laura_222
autor
27. feb 2018

@jana_eyre dakujem urcite to s trickom skusim 🙂

pininka
27. feb 2018

@laura_222 aj ja drzim palce

lala123
27. feb 2018

@martinoocka každý má na to svoj názor ale sú situácie keď jednoducho nemozes mat dieťa pri sebe ....či aj u zubara alebo u kaderníčky máš dieťa na sebe ?moje dieťa tiež nemá problém ostať na noc u babky dedka ale tiež nemala problém zaspať v noci doma s babkou keď sme isli niekam s manželom vecer(kamaráti, ples, kino, večera)

laura_222
autor
27. feb 2018

@lala123 spolocensky zivot bez dietata radsej nespominaj lebo hned bude zas zle, co si to za matku ked ides len tak do kina a dieta nechas doma... samozrejme si robim srandu.. a suhlasim s tvojim nazorom 😊

uglybetty1234
27. feb 2018

Ja ucim obe deti od malicka na starku 🙂
Teraz sme boli tri dni mimo SR a maly rok a pol rocny doma u nas so starkou 🙂 kadernicka , doktorka, urady vzdy bez deti. Opatri manzel alebo starka.

lala123
27. feb 2018

@laura_222 tiež má to napadlo ale nedalo mi...moje diera je vymodlene po dvoch potratoch z toho jeden v 6 mesiaci, kojila som skoro 2,5 roka ale vždy som sa snažila aby som malej nezničila detstvo tým, že jej nedám dýchať a nikoho ku nej nepustím....každé dieťa je iné a má Ind potreby ale niekdy to nie sú problémy dieťaťa ale matky....a Dakujem za podporu😉Som rada, že je nás tu viac

laura_222
autor
27. feb 2018

@uglybetty1234 to je super ze takto pekne vydrzi, presne urcite je jednoduchsie vybavit niektore veci bez deti