V noci sa preciká. Je to normálne?

saska.t
27. nov 2008

Kocky ,rada by som skusenosti ci sa vam to stava. Malinka sa v noci zobudila na papanie a ked som ju vytiahla z postielky mala komplet mokry chrbat s bodyckom a spacim vakom od cikania. Ziadne znamky prechladnutia nejavi, je vesela usmievava. Plienky sa mi male tiez nezdaju, musim podotknut, ze vstava po cca 6-7 hod.a stalo sa nam to uz druhu noc. Myslite, ze je to normalne? Mam zacat davat na noc o cislo väcsie plienky? Bojim sa , ze ak sa to bude opakovat mala prechladne, nehovorit o tom, ze spacie vaky nestiham prat ... ☹

fifinna
27. nov 2008

nam sa to par krat stalo, ale nikdy nie nejak pravidelne, tak som to neriesila. Dala som väcsie plienky na spanie. Môze to byt zo zimy, alebo , ked moc v noci pije. Tiez som sa bala prechladnutia, ale neprechladol z toho.

blau
27. nov 2008

Ahoj saska, aj nam sa to stava aj cez den. Nie velmi, ale sem tam nacura vela no a ide mimo. V noci cika najviac a potom doobeda. Poobede menej 😕 . Asi je to normalne. Vyskusaj vacsiu plienku 🙂

saska.t
autor
27. nov 2008

Cez den je to ok ale je pravda,ze plienky menim kazde 3-4 hodky a ked citim , ze je pokakana tak aj castejsie. Niekedy su plienky fakt tazke, niekedy nie, tak asi je to ok, skusim na noc väcsie plienky 😀

caruzo19
27. nov 2008

saska,je to uplne normalne,pokial dieta vnoci pije,tak aj cika.ja som vnoci neprebalovala,lebo vnoci nekakala a nemam moc dobru skusenost s davanim vacsich plienok,lebo dobre netesnia okolo noziciek a precika sa tak ci tak.skus na noc ine plienky,kvalitne.my sme mali na den tesco a vnoci huggies zeleno-modre,alebo pampers.vraj aj tie z dm su dobre na noc.
ale bolo obdobie,uz si nepamatam v akom veku,ked zacala dvihat nozicky,to vtedy bolo jedno aku ma plienku,pokakana bola az za usami.ale trvalo to kratko chvalabohu 😀

saska.t
autor
27. nov 2008

caruzo - pouzivam iba pampersky takze kvalita by aj bola ... 🙂

dudinka21
27. nov 2008

ahojte ja mám tiež taký problem malý sa v noci pocika skoro stále.. Skúšala som aj pampersky aj huggies no precika všetko.. A ked ho prebalujem tak sa preberie, no nechcem ho nechať v tom mokrom. Ale v noci vela pije tak asi je to tým..

caruzo19
27. nov 2008

no,sestre pampersky tiez nevyhovovali,vyskusaj nieco ine
nam skoncili 2kilove plienky az ked som ju prestala kojit vnoci v 13mesiacoch

lucustek
24. jan 2009

no ja mam ten isty problem. moj maly mi precika aj plienku pre 14kg babatka a pritom on sam ma len 8kg. nie je to kazdu noc no stava sa to tak raz do tyzdna. uz zaciam mat pocit ze to je tym ze mu je ta plienka velka a ze mu odstava a tym padom sa mu trosku potoci pipinko a uz cika mimo plienky...ale stavalo sa nam to aj ked bol mensi. Dnes ma 7mesiacov a v noci sa mi budi niekedy raz a niekedy aj 10krat za noc 😀