• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Večer zvykne byť nervózna a prepukne v zúrivý plač

14. marca 2016 
ahojte...odporucam precitat si nasledujuci clanok...ak mate doma maleho skrekluna urcite vas to trosku ukludni a ked nie tak aspon rozosmeje :slight_smile: nam trosku pomohlo zavinovanie plienkou natesno v perinke
http://babetko.rodinka.sk/zo-zivota/rodicovske-skusenosti/chceli-ste-hodit-placuce-dieta-o-stenu/
9. apr 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spýtať, malá má dva mesiace a tieto pravidelné večerné plače absolvujeme už asi mesiac aj my, trápi ma ale druh plaču- je to niečo príšerné, je celá brontová v tvári, chvíľami už ani nedýcha, len sypí alebo piští, celá sa spotí. Mám ten obraz stále pred očami a plačem, keď na to pomyslím, myslím si vtedy, že zomrie. Svokra s mamou si mysleli, že preháňam, ale keď to zažili, boli vydesené aj ony. Koľkokrát si myslím, že budem volať záchranku. Ráno sa zobudí vysmiata a celý deň je dobručká, kým nepríde 19 hodín a zas sa to opakuje. Máte niekto skúsenosť s takýmto hrôzostrašným druhom plaču?
3. nov 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sariloth ahoj, ten druh plaču presne poznám, tiež som hovorila pred mamou a svokrou ako dokáže malá plakať a svokra ma pomaly vysmiala, že je normálne, že malé deti plačú. Raz bola na návšteve a malá spustila tento svoj rev, svokra nechápala, čo sa deje. U nás bývali takéto plače tiež večer a hlavne pri kojení, nakoniec som zistila, že mi dochádza mliečko, tak som bola u laktačnej, ktorá mi povedala, že sa malinká zle prisáva. Od piatku trénujeme správne prisávanie a zvýšili sme tvorbu mliečka a malá už takéto záchvaty od soboty nemáva.. ale teraz máme zasa problém uspať ju. Keďže sa ju snažím čo najviac prikladať na prsník za jeden víkend si na to tak zvykla, že akonáhle ju položím do postele, zobudí sa, chce spať iba na rukách :unamused:
4. nov 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ďakujem pekne za odpoveď, a ako si prišla na to, že Ti dochádza mliečko? Totiž mne začala malá pri kojení bojovať a zúriť, nechce sa normálne napapať, hoci predtym sa prisavala a jedla pekne. Bojim sa, ze je hladna a preto tak vresti. Mne sa zda, ze mlieka mam dost, mlieko mi z prsníkov ide prúdom, všetko premocene, vlozky nacucane a dieta sa jeduje a nepapa normalne...Ako Ta to napadlo, ze to moze byt tymto?
5. nov 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaca Ahoj, ďakujem pekne za odpoveď, a ako si prišla na to, že Ti dochádza mliečko? Totiž mne začala malá pri kojení bojovať a zúriť, nechce sa normálne napapať, hoci predtym sa prisavala a jedla pekne. Bojim sa, ze je hladna a preto tak vresti. Mne sa zda, ze mlieka mam dost, mlieko mi z prsníkov ide prúdom, všetko premocene, vlozky nacucane a dieta sa jeduje a nepapa normalne...Ako Ta to napadlo, ze to moze byt tymto?
5. nov 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby otvaram temu vecerneho placu som na prasky z toho...neviem ju nijako utisit :(
29. dec 2015 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marshmallow ahoj, u nas takisto vecerne place su na dennom poriadku. Najskôr som sa strachovala, hladala, co jej moze byt, skusala vsetko. Kolko ma drobcek?
31. dec 2015 o 10:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anika717 8tt v sobotu
31. dec 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marshmallow nasa bude mat v piatok 6tt. Tiez som z toho obcas na prasky, zo zaciatku to bolo od 21hod do polnoci. Teraz sa to rozne posuva. Obcas si s nou aj ja poplacem :frowning2:
31. dec 2015 o 14:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy nebojte sa, to prejde... ja som to zazila v roznych vekovych obdobiach so vsetkymi tromi detmi. Deticky z toho vyrastu a bude lepsie a mozno sa to este niekedy v podobnych intenciach aj zopakuje.
Neostava nic ine len podla veku a potrieb dietata ho skusat utisit ale hlavne byt pri nom a nestresovat sa ani dieta este viac. Vela zdaru
31. dec 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá chcela by som poradiť mam niekedy strach, malicka ma 2mesiace a niekedy spusti taký plač , ze neviem či sa aj nádychne , cela cervena. Papat nechce, prebalena je ..mali ste aj Vy taký problém ... Vtedy mam ozaj o dcerku strach
14. mar 2016 o 18:04  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOZNO JU BOLI LEN BRUSKO, TAKYCH VECEROV A PLACOV ESTE BUDE
14. mar 2016 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok