Čo na prvé výročie svadby pre manžela?

anaj44
18. sep 2017

ahojte poradte čo na prve výročie svadby pre manzela ?

lilyianka
18. sep 2017

@anaj44 nic extra,este ich predsa bude...chodte do kina,na veceru,urobte si pekny vecer

babusik85
18. sep 2017

sprav mu karticky, na kazdu napises nieco ine /napr. masaz chrbta, a pod. /, rozloz ich tak, aby nasiel a o zabavu mate postarane cely vecer :D

pininka
18. sep 2017

My tiez kazde vyrocie ideme spolu na obed a venujeme sa len sebe.

zuzka102
18. sep 2017

Nejaký dobrý tip by sa veru aj mne zišiel.. ;)

anaj44
autor
18. sep 2017

@pininka
@lilyianka

mame doma maleho synčeka 2m. tak z domu sa nedostaneme velmy

susanne6
18. sep 2017

na 1. výročie sme mali slávnostný obed k kaštieli kde sme sa brali (aj so synčekom k kočíku), na 2. výročie sme išli spolu na koncert no name, na 3. som nám dala na jednej stránke urobiť prívesky na kľúče, kde bol vyrytý dátum svadby a moto: len spolu dávame zmysel, no a na 4. výročie sme si kupili také drevene srdiečko a na nom su pravidla manželstva... a už teraz sa teším na ďalšie výročia 🙂 Ináč na to 5. by som chcela trička s tými vtipnými textami si dať vypísať. Takže niečo určite vymysliš, ak veľmi chceš ...

jumama
18. sep 2017

A myslis, ze si manzel spomenie? Jaaaj ked chlapi su na datumy taky trosku ini ako zeny. Mne rozpravala svokra, ako svokor zabudol, tak si vecer ked zehlila dala svadobne saty na seba, ze ho hadam trkne. Ale kdeze, iba sa cudoval, co stvara, preco zehli v svadobnych satach 🙂

laila22
18. sep 2017

@jumama odpadnem 🙂 svokra dobra expertka. :D

viera77
18. sep 2017

@jumama tak to si celkom urcite ten moj spomenie kazdy rok, ale ja nie, a to vsetky datumy narodenin a menin blizkej rodiny mam v hlave, ale datum vlastnej svadby nie...raz si neviem vtlct do hlavy, ze to bolo 25-teho a nie 23-tieho, a ked to uz v kalendari aj je, tak samozrejme na to vzdy zabudnem...no nevyhral to ten moj muz so mnou...a o par dni nas to vraj opat caka 😀

btus
18. sep 2017

každý rok chodíme na obed do reštaurácie, kde sme mali hostinu. Nič extra.

stanka2612
18. sep 2017

Ja moc neporadim,lebo na nase prve vyrocie sme zabudli obaja 😂😂😂 (sme spolu 10 rokov,brali sme sa pred dvoma,ked som otehotnela)...
Na druhe snad pojdeme na veceru,ak nezabudneme 😂😂😂,mame ho totiz teraz v septembri

anaj44
autor
18. sep 2017

😉juj dobrý svokor😊no môj o Tom už teraz hovoril on si pamätá všetky dátumy lepšie ako ja 😂

anaj44
autor
18. sep 2017

@btus juj tak.mi rdtiku máme ďaleko a je to kaštieľom tam robia iba akcie inak to je zavreté

anaj44
autor
18. sep 2017

No zatiaľ mám pero na ňom dátum svadby ale rok aktuálny a tri srdiečka ktoré symbolizujú nás plus dropcaa vyšlo má jedno pero na 5 e jedno bude mať do práce jedno na doma ak nič nevymysleli tak asi iba taká drobnosť .môj je domased jemu vyhovuje vetra doma a keďže zbožňuje pirohy tak to asi bude večera už ich mám v mrazáku vravy že od kedy sme spolu tak až včera mal pirohy 😁

pininka
19. sep 2017

@anaj44 ani my sme tento rok neboli,lebo mala ma 5 mesiacov a nebolo komu ju nechat. Tak sme isli aspon vsetci na zmrzku a dali sme si vecer cokoladu aspon. Moj muz inak tiez nieje velmi na tieto vyrocia. Skor sme oslavovali den kedy sme spolu zacali chodit. Kedze nas druhy syn sa narodil den pred nasim vyrocim svadby a aj moja segra ma vtedy narodky,ten datum si obaja dobre pamatame.

nikinkals
19. sep 2017

@susanne6 ahoj,nevies prosim na akej stranke si dala robit tie privesky 😉?

susanne6
19. sep 2017

@nikinkals www.sashe.sk a do vyhladavaca si napis privesky na kluce ;)

susanne6
19. sep 2017

Inac na tejto stranke su velmi pekne vecicky na darceky.

cajchana
19. sep 2017

@anaj44 uvar mu veceru a spravte si pekny vecer 🙂

lubina
19. sep 2017

@anaj44 ja vzdy muzovi kupim nejaku malickost, z ciernej cokolady, ktoru ma rad. On mne ruzu (podla poctu rokov nasho vyrocia), cize na prve som dostala jednu ruzu 😉. Teraz sme spolu 13 rokov, tak som dostala na vyrocie 13 ruzi....stale mu hovorim, ze sa tesim aspon na take 30-te vyrocie, to uz bude riadna kytica ruzi 🙂...a vzdy urobim nejaku chutnu veceru, sviecky a urobime si pekny vecer doma. Akurat 10-vyrocie sme oslavovali aj s dcerkami, boli sme v hoteli kde sme boli aj pocas svadby....