Vyzliekanie ponožiek a čapičky. Poradíte čo v zime?

niki285
12. sep 2008

nasa dcerka neznesie na sebe ciapku ani ponozky. doteraz mi to neprekazalo ale co teraz ked ide zima??? ved nemoze byt bosa a bez ciapky. poradite?????

elise
12. sep 2008

niky kúp na zimu pančušky a čapičku na zaväzovanie 😉 potom neaký overal s kapuckou 😉 náš malý sa vyzúva teraz aj v aute v sedačke.ale pomoho ked si dal čapičku ocko ale môj luky je starší ako tvoj averonika

niki285
autor
12. sep 2008

elise dakujem.

dari226
12. sep 2008

presne pancusky a ked nie to tak uz take jemne topanocky nie pevne
a ciapocku skusame dat tak nenapadne ze si ani nevsimne ked ju ma 😉

denisocka
12. sep 2008

my čiapočku oka,ale ponožky aj capačky kdeže -šucha o seba nohy kým mu to nezleze dole,takže nosíme pančušky

zrzulka
12. sep 2008

tak to je "problem" asi vacsiny deticiek. my uz mame vacsiu slecnu takze u nej neplati ze si ciapku na hlavicke nevsimne. ona si da dolu aj ked je so snurkou🙂 ponozky o tom ani nepisem. u nas neplati ani to ze jej dam capacky. V zime tiez pancuchy a objednala som "kuklu" na ktoru dam kapucnu z bundy ci overalu. Som zvedava aky bude mat uspech🙂))

denisocka
12. sep 2008

máš kuklu z nosime?pasikavu?

zrzulka
12. sep 2008

nie inu mame🙂

denisocka
12. sep 2008

😝

nikuska123
12. sep 2008

Ahojte, tak u nas to je narovnako, ale iba co sa tyka ciapok, ta nevydrzi na hlavicke ani tri minuty. ked jej ju davam, tak jej strcim do oboch ruciciek hracky, aby som odputala pozornost, ale konahle sa od nej vzpriamim, uz je ciapka dole, aj so snurkami 😒

renika
12. sep 2008

ani my neznesieme čiapku a keď je na viazanie, tak dovtedy ťaká, kým ho to nereže a potom plače 🙄 Netuším, čo bude v zime. Narodil sa v novembri, to bol ešte mini cez zimu, tak si ju nevedel dať dole, iba plakal, ale ho to prešlo, keď sa pohol kočík. Ponožky má rád.

renika
12. sep 2008

nikuska, to je presne naša situácia 😔

nikuska123
12. sep 2008

renika 🙂

dididi30
12. sep 2008

my ciapocku nenosime od narodenia a v anglicku je bezne, ze deti bez ponoziek aj v zime, takze pohodka

renika
12. sep 2008

v zime bez ponožiek? 😲 Asi by som nebrala ohľad na to, čo je bežné

nikuska123
12. sep 2008

my mame ponozticky radi, tak s tym problem nemame, chvalabohu 😉

nikuska123
12. sep 2008

Ale asi by som tiez nedokazala nechat bose nozicky v zime, teda urcite.

dididi30
12. sep 2008

baby ale ja nenechavam, len tu je to bezne, aj ja som zo zaciatku gulila oci, ale uz som si zvykla na to kukat 😉 vraj sa tak deti otuzuju, no to je rozum coooo 😠

janka1874
12. sep 2008

u nás sú ponožky ako tak v pohode a dosť nám v tom pomáhajú capačky alebo papučky a teraz už topánočky no s čiapkou je to horšie tá ide dole okamžite plánujem skúsiť tie na viazanie no neviem či to bude mať úspech ako tak čítam tak skôr nie ako áno teraz v lete mi to bolo nejako jedno to aj tan mala len také šiltovky a klobúčiky skôr kôli slniečku ale teraz keď tak fúka no neviem neviem

nikuska123
12. sep 2008

Tiez sme boli isty cas v anglicku a takisto som kukala co tam dokazu maminky obliect, resp. neobliect deturencom 😖

denisocka
12. sep 2008

my sme boli v nedelu u lekara a bol hic-maly mal kratase a triko a 70ročna lekarka na mna kukala a vraví-kde má ponožky? a ja že šak je horuco,nohy ma teple a ona že nie nie - to je klamlive,take deti maju mať aj v teple ponožky 😨 - tak som mu ich teda musela pred nou navliecť 😅

betka1
12. sep 2008

nasej malej tiez ponozky dlho na nohe nevydrzia. Ked ich zbada, tak ich da do zubov/dasien a taha az kym nie su dole. Potom su casto tak mokre, ze jej ich nemozem znovu navliect. V lete ma to velmi netrapilo a teraz to riesime pancuskami. Capicku si zacala davat dole len prednedavnom, tak uvidime ako zvladneme zimu.

Inac v Anglicku su proste deti naozaj otuzilejsie a zimy nie su az take chladne. Mrzne zriedkavo, vacinou je to ako slovenska jesen. Ale aj tak svoje obliekam viac nez ostatni.

gucz
12. sep 2008

moja malá ponožky nerieši, akurát papučky a topánočky si vyzúva, a neuveriteľne rada sa s nimi potom hrá.
Takže menším deťom asi tie klasické papučky by som dala na zavezovanie a nie capačky na ponožky. A čiapku si tiež dávala dolu, takže teraz jej ju dávam až keď vychádzame z vchodu, to si ju nechá. Ak jej ju však dám ešte doma, tak je raz dva na zemi