Z čoho má moje dieťa kruhy pod očami?

luciferi
31. júl 2008

Prosim Vas vie mi niekto povedat,preco ma moja pol rocna dcerka kruhy pod ocami?z coho to vznika.Co to zapricinuje?nie je to az take strasne,no vidno to.Dakujem.

redudas
30. dec 2015

@liliandax ahoj, z coho ste mali tie ružové kruhy pod očami????????zistili ste, my ich mame uz dva tyzdne,,,ale sme chory, od oktobra rocne dieta nebolo vonku, sople, kasel, zahlienenya dokola....

redudas
30. dec 2015

@backa pani a ruzove kruhy co znacia? mame rok,,,tri mesiace je chory, s prestavkami zahlieneny,,,vcera dobral kvoli zelenym soplom ATB lokalne, ma mykoplazmy,ale celkove atb este nema, ma nizsku hodnotu v krvi, 4.1. bude mat odber kontrolny, alergie neviem ci ma, ideme na vysetrenie vo februari,,,ma kortikoidny sprej do nosa,,,a z nemocnice si doniesol,,, pred vianocami nas pustili,,,,a muz si kruhy vsimol ked nas prepustali,,,,teraz uziva sinupret,,a solmucol. Dakujem.

backa
3. jan 2016

@redudas specialne ruzove kruhy neviem co znacia, ale pri tom ako dlho je chory, tak dostala pecen aj oblicky slusne zabrat, mykoplazmy treba urcite doriesit, na kortikoidny sprej by som si dala pozor ako dlho ho bude uzivat, urcite by som sa sustredila na posilnenie imunity, moja rodina ide alternativnou cestou, takze ja by som odporucala vyhladat dobreho homeopata, na stranke www.komorahomeopatov.sk najdete najblizsieho k vam, takto na dialku mozem poradit homeopatika, ktore mozu pomoct imunite, hlavne v obdobi zvysenej chorobnosti : Eupatorium-potencia 6DH + Silicea-potencia 6DH + Thymuline potencia 9CH, z kazdeho dat 2-3 gulicky do 1,5 dcl vody neperlivej a pit 5-6x denne, detickam podat na plastovej lyzicke priamo do ust alebo sa moze pouzit striekacka, moze sa to uzivat aj 3 mesiace (homeopatika zozeniete bud v lekarni ale tieto DH potencie najlepsie v Homeo Nitra, v homeo lekarni), potom mam dobru skusenost s echinaceou tinkturou a tinkturou z kapucinky vacsej, skore uzdravenie prajem

redudas
3. jan 2016

http://klasickahomeopatia.sk/kontakt idem sa objednat k tomuto panovi, kruhy uz zmizli, zajtra ideme na odbery,,,co ak hodnota v krvi tych bakterii nestupla,,,co hovorite potom nato? dakujem.

sendy13
27. sep 2017

@denisocka ja sa tiez hanbim ist dr.ze ma uz vysmeje...ale ako tu pisi istota je gulomet....a mame momentalne sopliky

nemenovana1999
12. apr 2018

Baby aj moja mala ma kruhy pod očami a už som od jednej ženy na ulici dostala aj otázku ze co to ma monokle ? neviem ci snou mam ísť k doktorke ci to môže byť niečo vážne lebo dakedy jej aj slúžia ak trochu zafuka vietor alebo svieti slnko