• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z čoho môže mať vyrážky na tvári a po celej hlave?

8. novembra 2012 
@amulienka teraz sme na lieceni v Travnici, a alergo testy nam vysli pozitivne. cakame na vysledky na co presne je alergicky. supinky v oboci maval aj maly. naozaj to moze byt atop. ekzem. najlepsie je riesit to sucasne aj na alergo-imunologii (tu sa nenechaj odbit - ak by sa vam to zhorsilo, nam stale hovorili, ze zbytocne a dopadlo to naozaj zle)a tiez kozny. no my sme u koznej nepochodili, predpisovala len kortikoidy a stale sa to takto tocilo. tu v travnici sice tiez mazu miesanymi mastami s kortikoidmi ale dufam ze nie dlho. konecne sa to zlepsuje...ale este mame pred sebou 3 tyzdne. ak je to atopicky ekzem travnicu odporucam, zatial jedine co zabralo a to sme toho uz vyskusali dost, cez homeopatku po prisnu dietu a nic. ale pozor, tavnicu chcu zatvorit a pritom je to jediny ustav pre deti do 3 rokov
25. mar 2012 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa opýtať moja mala ma najskor ako pupak červené a dnu taká biela bodka za 3dni to je už len červené a rozrastá sa jej to len na tvári a stále si to škriabe.ked je stále chora tak sa jej dole objaví niečo,ako herpes,ale nieje to herpes je to pluzgier a voda v tom a aj to si skriabe ,lebo ju to svrbí..lekári nevedia .čo to moze byt..
8. nov 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok