• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začala sa šponovať. Čo to môže byť?

1. marca 2009 
Ahojte maminy, neviem ako by som to napisala, ani ci to je nejaky problem, ale moja skoro 5-mesacna dcera sa zacala cela tak nejak sponovat, robi to dost casto a niekedy pri tom mrnci, robi to asi 2 dni. Neviem, ci je to jej len nejaky novy "vymysel" alebo ju nieco boli. Neviete co to moze byt?
1. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky mě to malej dělá taky většinou, když se mu nelíbí, že jdu něco dělat nebo, když se snaží prdnout a nebo je nevrlej a nemůže usnout napíná se mi v náruči schoulím ho a za chvilku je ok, ale dělá to občas i při hraní, když se třeba natahuje po nějaký hračce na kterou nedosáhne myslím, že je to jen další projev miminek, která neumějí říct co se děje :wink:
1. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevím,zda se u toho vzteká,pokud ano tady se to probíralo
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=79902&vGroupOffset=0

pokud ne,tak můj malej to dělá taky,ale on se takhle rozhlíží,má ruku v ppuse,našponuje se mi na rukách,zakloní hlavu a snaží se podívat si přes záda asi na zadeček :grinning: A nebo se šponuje i na zemi,má natažený nožky,ty má ve vzduchu a ručky podél těla :wink:
1. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte, to som rada, ze to deti bezne robia, uz som si myslela, ze sa s nou nieco deje. Robi to aj pri hrani a mas pravdu gedgitka, ked idem robit nieco co sa jej nepaci, tak to robi a aj ked zaspava to dnes robila. Tesim sa, ze je normalna :grinning:
1. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jananinka: jojo neboj je to normálka :wink: :wink:
1. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok