Zväčšené uzliny na celom tele. Riešili ste niečo také?

ivka144
8. aug 2008

Ahojte,
viem, ze sa to uz okrajovo aj riesilo, ale nenasla som nejak temu viacej o tom.
Maly ma za uskom, vzadu na krku a na zatylku uz dost dlho zvacsebe uzlinky. Su to take vacsie alebo mensie hrasky, tvrde, "pohyblive". Teraz uz ma aj na hrudnicku - nedaleko pazusiek a tie su o dost vacsie.
Je alergik, ekzem po celom celom tele, dost zly.
Mali ste niekto take a ako sa to riesilo? Doktorka o tom vie, pojdeme aj na nejake odbery, ale zaujima ma, ci ste s tym mali niekto skusenost. Lebo normalne to nie je, aj ked doktori povedia, ze "to niekedy byva" alebo "to nic vazne nie je".
Vdaka.

roasha
8. aug 2008

ivka IP

junovka
8. aug 2008

ivka, moja Timeika tiez mala od malicka AE, teraz je z slaby alergik, ale vtedy to bola hruza a ked mala asi 4 roky, tiez jej objavili zliny na krku, boli dost velke, tak sme sli na krcne, kde jej povedlai, ze ma zapalene lymfaticke uzliny.Liecili sme sa z nich 2 tyzdne, masstili sme hnusnymi mastami a cele tyzdne mala obviazany krk a brala ATB ☹

junovka
8. aug 2008

...riesili, ci nema nahodou mononukleozu 😖 Nastastie nemala 😉

dididi30
9. aug 2008

baby ja som nasla malemu za uskom taku hrcku ci co, moze ist o uzlinu? 😨

mamicka3
9. aug 2008

Ahojte aj nas malicky ma za uskom malicku uzlinku vlastne dve aj na druhej strane jednu, lekarka mi povedala, ze to deticky mavaju malo by sa to casom vstrebat, budeme to vraj sledovat

dididi30
9. aug 2008

mamicka aha tak to je ako s chlapcenskymi vajickami, nas maly ma este trosku vodicku vo vajickach ale vraj sa to vstrebe, teda dufam 🤐

bambulka026
10. aug 2008

Ahojte, mne ma maly uzlinku pod lavou pazuskou uz par mesiacov, no doktorka to zatial len sleduje, kedze ma chore srdiecko.

kvacka
5. okt 2008

zdravim, aj moj stvormesacny ondrej ma hodne zvacsene uzliny vzadu za uskom a na krku. mierne zvacsene ich mal uz v piatom tyzdni, vyrazne sa zvacsili po ockovani, ked sa prvy krat objavil aj atopicky ekzem. s lekarkou som to neriesila, ale budem sa pytat. maly je na to dost citlivy, niekedy protestuje, ked ho tam chytim, asi ho to trosku aj boli