13 ročná dcéra uteká v noci z domu za frajerom

janka11142
10. máj 2013

Dobry den.mam na vas otazku čo robiť s dcerou,ktora mi uteka v noci z domu aby išla za frajerom.vyfackanie a dohovaranie nepomaha.a myslim že ani psycholog by nepomohol.za rodičmi dotyčneho asi nepojdem lebo vraj chodi po krčmach. dakujem za odpovede...

andulam
10. júl 2013

Ked som mala 12 rokov,moji rodicia sa rozviedli a prestahovali sme sa do dediny,kde som nikoho nepoznala,decka v skole ma neprijali,vysmievali sa mi,ze som ticha,kazdy vecer som plakala,nenavidela som to tam..o rok sme sa zase stahovali do dediny kde som nikoho nepoznala,ale tam sa so mnou dve spoluziacky ihned skamaratili a ja som bola rada,ze niekam patrim.az na to,ze to bola velmi zla partia,dievcata od 12 fajcili,pili a jedna uz nebola panna.na mna to zatial nemalo ziaden vplyv,stale som sa dobre ucila,nefajcila,mali zakazane pri mne fajcit,chcela som z nich spravit lepsich ludi..chodili sme aj von so starsimi chlapcamy,ale nic zle sme nerobili,ja som sa s nimi ani nerozpravala,lebo som vzdy bola hanbliva.neskor sa moja mama dopocula aku povest maju moje kamaratky a zacala mi zakazovat sa s nimi stretavat.raz som prisla zo skoly,mama sa ma spytala,ci si dam polievku,ja ze nie,nemam chut.na to mi strelila facku a zacala na mna vrieskat ci som tehotna.vobec som nechapala co sa deje,nic zle som nikdy nespravila,ani som vecer nechodievala von.potom mi uz bravala mobil,nemohla som ist von ani cez den,sledovala ma cez okno ked ma poslala do obchodu atd.samozrejme som ju zacala nenavidiet,nebavila som sa s nou a ona ma zacala bravat k psychologicke,co mi ani nepovedala,kam ideme,u psychologicky som cely cas len plakala,bolo mi to tam velmi neprijemne,nechapala som preco mi mama toto robi..tahalo sa to aj rok a potom som uz prestala byt slusna a zacala som byt vlastne taka,aka si mama myslela ze som.chodila som tajne von atd.s mamou sme sa uz skoro vobec nebavili.v 15 som zacala chodit s velmi slusnym chlapcom,vtedy sa to doma ukludnilo,ja som bola stastna,ze moze k nam domov chodit,ze sa nic nemusi diat tajne,uz som sa ani s nikym nekamaratila,s tymto chalanom som potom bola 4 roky a za ten cas som uz ziadne sprostosti nevyvadzala,mama vzdy vedela kde sme a co robime.pointou vsak je,ze vztah mama-dcera velmi utrpel a keby mi hned od zaciatku verila a nerobila to co robila,tak by som cely cas bola slusna a nezacala by som vyvadzat a teraz by som sa nehanbila za to co som robila ked som mala 14 rokov.teraz som uz vydata,s mamou sa bavime normalne,ale mozno tak odkedy som skoncila strednu skolu a som zodpovedna sama za seba-dospela,tak sa o mna nejako extra nezaujima,nikdy mi nezavolala ako sa mam alebo co,ani ked som zila v zahranici a ja tiez nemam potrebu volat s nou.obcas si napiseme na fb.vo mne to navzdy ostane ta spomienka na tu nenavist,to sa uz neda napravit.dieta potrebuje doveru rodicov.

andulam
10. júl 2013

Ozaj este ma napadlo,ze mna mama tiez raz dala za trest nakratko ostrihat,vtedy som sa velmi ukludnila,asi som sa bala co take mi este moze spravit 😀

ajsenz
10. júl 2013

Ja som aj rada že mám chlapca... je pravda že v 13 som bola tiež pekné číslo a v 15 som už mala sex , ale sama na sebe viem že robila som blbosti pretro lebo sa o mňa nikto nezaujímal a riešili ma len vtedy keď som urobila niečo zlé... darmo mi potom dohovárali brala som to ako zlo z ich strany a krivdu... na takéto správanie nepomôže fakt nič, vlastne mne pomohol môj terajší manžel. Pri ňom som sa skľudnila a bolo a ak tvoja dcéra uteká asi to nie je dobrý chlapec keď jej nepovie nech sa pakuje domov aby nemala problémy...no držím palce fakt v tomto prípade neviem ako mám poradiť... je to dosť nepríjemná situácia určite.

ajsenz
10. júl 2013

@andulam my sme to mali podobne ako vy.

terezka1947
10. júl 2013

no ja pridam skusenost kolegyne...mala tri dievcata...boli naozaj velmi pekne...a ona ako matka na ne bola aj dostatocne(podla mna prehnane)hrda...leeenze,jej hrdost zacinala a koncila pri sminkach,obleceni,kamoskych pokecoch a rozpravanim o frajeroch...ziadna vychova,usmernenie,navigovanie na nejaku skolu,nejake konicky...nic....a kazda jedna skoncila s dietatom pred osemnastkou....su krasne(este stale),ale same a kolegyna sa stara o deti-vnucata...je na svoje dievcata stale hrda...akurat,ze "dievcata"nerobia nic a vysedavaju na letnych terasach,chodia po diskotekach a lovia bohatych muzov....takze tu by som videla problem vo vychove 😒
oho,suseda sa zase o svoju dceru naozaj prikladne starala...podporovala ju v konickoch,aj urcila mantinely pubertckeho spravania 🙂 ....lenze rozumna a aj naozaj mudra baba sa zalubila do jedneho chalana,kt.sa tocil iba okolo motoriek,piva,bab...a robila vsetko preto,aby sa mu zapacila...zacala chodit poza skolu,pit...atd....uteky z domu boli pravidlom....nepomohlo dohovaranie,ani krik a zakazy....po nejakom roku dostala rozum....
neviem,fakt sa tazko vyjadrovat a odsudzovat niekedy rodicov...lebo niektori sa naozaj snazia a ked ich potomok dostane nejaky skrat....nic nezmozu....asi potom treba iba vydrzat....a snazit sa najst si cestu k dietatu....rodicia to bohuzial maju niekedy tazke 😒

cherry1981
10. júl 2013

@terezka1947 S tymto suhlasim, ze dakedy sa rodicia mozu snazit ako kolvek chcu tak nepomoze nic. Je dobre si najst zlatu strednu cestu, nieje dobre ani prilis vela zakazov, ale tiez nieje dobre vsetko dietatu dovolit. Ja to vidim ja sa snazim fakt robim vsetko preto, aby sme deti viedli spravnou cestou, ale aj ked sa clovek ako kolvek snazi a dieta sa dostane do zlej partie do ktorej chce silou mocou zapadnut, je jedno ci v skole alebo mimo skolu tak je tazke pre rodica to dieta udrzat na "uzde"
Ja som tiez bola "vykvet" ako dieta a rodiacia mali somonou vela starosti, zla partia flakanie sa v dost mladom veku preto by som to nechcela prezit pri detoch. Mne otec vela zakazoval velmi vela vzdy som to brala ako krivdu, ale az rokmi ked mam deti som zistila, ze vlastne sa snazil ma ochranit a robit vsetko len pre moje dobro a aj napriek tomu, ked som bola v puberte a sme si nerozumeli asi ako kazdy pubertak, ked mu rodic nieco zakazuje tak teraz mame uzasny vztah a viem, ze je tu pre mna aj o pol noci keby nieco potrebujem

katka1981
31. aug 2013

@janka11142, nas tatinko by poriesil frajera. Ved je pod zakonom. Dceru by som nebila, ale chlapec by si to rozmyslel, samozrejme pre jeho dobro.

daanka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penn
13. jan 2015

Uz je to davno ale mozno niekomu pomoze "japonske prislovie". U nas sa hovori, ked nebudes posluchat nepustim ta von. U nich, ked nebudes posluchat viac ta domov nepustim. Ktovie ako by sa zatvarila keby ste ju poziadali odovzdat kluce.

nellibaba
7. mar 2015

dobry den pomozte som velmi zufala moja dcera ma 11 rokov a vcera som jej citala smsky priklad:lubim ta ,chcem stebou sexovat , po 6hodine budeme sa boskavat!co mam robit sadnut snou alebo ist za triednou?poradte prosim!

natalym
7. mar 2015

@nellibaba Čo??? A čo tak porozprávať sa hlavne s dcérou.

xnxx
20. mar 2015

PREBER JEJ HO

nyusika
20. mar 2015

ak by moja 13 rocna dcera mala frajera, moj muz by tomu supermanovi dohovoril tak, ze by dva tyzdne konzumoval jedlo iba slamkou.

toto co je za svet ? myslela som si, ze len asocialne cigane taketo robia.
OK, take prve, skolske akozelasy, to bertiem.
ale 13 rocne dievca este nema co behat po veceri po vonku, nieto mat frajera.

dievca vziat na exkurziu do azylových domov, do domovov deti, na gynekologiu, kde rodia nedoslele zienky...

fazulka7
4. sep 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

Možno by pomohla jedna technologická vychytávka. Keď si obidve nainštalujete do mobilu GPS navigaciu od SYGIC tak ona má zabudovaný tzv. Family Lokator a to znamena, že budeš vždy vidieť kde sa nachádza, pokiaľ to bude mať ovšem zapnuté. Držím palce 🙂 http://www.sygic.com/family-locator/features

linduska86
4. sep 2015

13 rocne decko ma byt o 20.00 doma - cistit kusaky a poberat sa do postele - a nie utekat z domu inak nemate doma problemy? bars jake - mozno sa doma neciti dobre, preto hlada unik - utek a pod.. komunikuj s nou.. o tom co robi ci mala sex a pod.. neverim , ze so 17 r- chalanom hraju jolika 😀
aby sa ti z dietata nestala troska!!!

sharmana
4. sep 2015

@janka11142 a čo tak prísť za mladým a povedať mu, že dcéra je pod zákonom a že môže ísť za zneužitie maloletej za mreže, ked ho udáte??? že nech jej dá pokoj a neťahá ju po večeroch von, lebo pôjde za mreže 😉 ja sa tiež bojím, čo budú robiť moje deti v puberte a dúfam že dcére dohovorím a bude rozumná. Puberta s niektorými deťmi strašne plieska. A trošku jej treba zaplniť aj volný čas, nejakými činnosťami, výletmi, návštevami, spoločnými aktivitami. Ked sa dieťa nudí, tak sa upne na bud zlú partiu alebo frajera a rodičia sú odpísaní. Niekedy treba odložiť vlastné záujmy a venovať sa deťom viacej. To nie je výtka, ja to viem, že som sa ako puberťáčka doma hrozne nudila, naši nič nerobili, len sedeli za telkou a v tej dobe ešte ani počítače neboli, v telke tiež dokopy nič, tak to pubertiaci len von utekali 😝

verver639
25. nov 2015

Ja mam 14 rokov a už v 13 som utiekla z domu niekedy po pol noci a pria som rano o 5... A nikto mi nato neprišiel teraz to robi každy... Aj kamarat zo sestrou prišlli kumne že sa vykradli z domu... Ale sex v 13 je trošku dosť aj namňa...

maminkynafazulka
25. nov 2015

waaa facky su zbytočne.. kolko som ich ja schytala od mamky.. (pre vlastnu blbost nie preto že by mala potrebu biť nás).. ani dohovarat.. skuste sa zoznamit s tym chalanom aky je.. možno moze byť v pohode až na tu krčmu ale ak je pubertiak da sa to pochopit.. treba ho spoznat a ak tak nechat ho u vas sem tam spať.. po case ju omrzi..🙂

linduska86
25. nov 2015

@verver639 ver tomu, ze decko uteka z domu kvoli psychologickej pricine 🙂

diana151
4. aug 2016

@kikina84 ani mna mama nechce pustit s chalanom von auvazujem ze uteciem za nim ked ma nechce pustit co mam robit
Mam 13 on 16

marisola
4. aug 2016

to si si ju teda dobre vychovala, vidno, že si jej vštepila naozaj slušné správanie a do života si toho veľa odniesla. mňa by v živote ani teraz nenapadlo ujsť v noci z domu za niekým,a to mám po 20-ke. čo si si vychovala, žiaľ, to máš.

jana_eyre
4. aug 2016

@diana151 a myslis, ze ked utecies, tak si prilepsis? ja uplne chapem, ze chces nieco dosiahnut v tvojom veku je to uplne normalne, ale myslela si aj na to, ze mama ta velmi lubi a boji sa o teba? predstav si, co bude prezivat ak utecies a ona ta nenajde doma.. tebe by sa pacilo, keby sa mama napr. nevratila z prace a ty by si vobec nevedela co je s nou? s "frajerom" sa mozete stretnut aj v normalnom case, alebo chcete riesit nieco, za co moze ist tvoj priatel aj do vazenia? pretoze ak planujete sex, musis si byt vedoma, ze on je uz trestne zodpovedny a ty si pod zakonom - to znamena, ze ak sa spolu vyspite, moze sa stat, ze sa uvidite az o par rokov, pretoze on bude sediet v base za to, ze s tebou spal.. chcete si take nieco vziat na triko?

megika1
4. aug 2016

@andulam ďakujem,že si sa podelila s tak intímnými skúsenosťami,želám ti všetko dobré 😵

veronicka88
4. aug 2016

Ja som mala a mam prísnych rodičov, vždy keď som chcela prist neskôr poslala som správu...prvého frajera som mala v 13tich ale mamina mi NIKDY nezakazovala sa s nim stretávať po škole,v piatok podvečer či cez víkendy,keď som dodržala večierku a chodila domov v normálnom stave samozrejme...bolo to niečo za niečo keď sa tak nad tým zamyslím...boli sme spolu mesiac;)s manzelom sme spolu od 14tich a nikdy som neprišla po večierku,nikdy a to nepreháňam...po pol noci som prišla prvý krát v 18tke...chodili sme na bicykle,na kofolu/radlera,cez deň,nepotrebovali sme sa stretávať po abroch-ale aj tam sa občas šlo s kamaratmi ale mne svedomie nedovolilo prist dóm v na mieru l či dokonca neskoro aspoň bez smsky aby vedeli kde a s kym som a že pridem neskôr...

diana151
4. aug 2016

@jana_eyre ona ma zanim nechce pusti vobec ani cez den
A mam vlastne kluce od domu
A napisem jej spravu na mobile bude vediet ze som snim ale nebude vediet kde

diana151
4. aug 2016

@jana_eyre a poznam ho 10 rokov
Ajeked vtedy bol len kamarat

jana_eyre
4. aug 2016

@diana151 tak sa s mamou skus najprv úprimne porozprávať o tom ze so svojim kamaratom chceš tráviť nejaký čas, nech ta v tom nebrzdi a dohodnite si pravidlá.. Takouto smskou tiez len mamu podrazdis a nevydobijes si stretavanie, budeš s nim raz a potom mama bude ešte viac strazit.. Pokiaľ nechceš s nim riesit sex ako som písala, co by z takeho rozhodnutia mohlo vzniknúť, tak je rozumnejsie si to s mamou vydiskutovat.. Ved predpokladam že sa už citis dostatocne veľkou, tak sa skus zachovať podľa toho, od problémov neutekat, ale sa im postaviť a rozprávať o nich..

diana151
4. aug 2016

A aj sestra mi hovori ze nechce aby som snim bola osamote
Ajked mamu presvedcim ona jej napise a som tam kde som bola

diana151
4. aug 2016

@jana_eyre a uz 13 rocne maju frajera

diana151
4. aug 2016

@jana_eyre skusim znou hovorit ale kde nepomoze co ine by som robila