Tehotenstvo v 17. rokoch

adika307
23. júl 2013

Som len v 5.tom týždni tehotenstva, mám to potvrdené od lekára, ale neviem ako to povedať rodičom ? Bývam s otcom s ktorým mám velmi dobrý vzťah, ale na tému o vzťahoch, sexe, tehotenstve nemá dobré názory. Ako mu to mám povedať ? A ako to ďalej riešiť ? Otec dieťaťa nejaví žiaden záujem ani ho javiť nebude, čo a ako mám robiť ďalej ?

ivanka.7
21. aug 2013

@perzefona
@olejka ja hlavne nechapem na co sa o tom rozpravate, ked autorka temy toto vobec nespomenula. Nepyta sa ci potrat ano nie ale ako o tehotenstve povedat otcovi. Tak nerieste veci, co ju nepalia.

veroninna1
21. aug 2013

@adika307 naber odvahu a vsetko mu povedz. ze si tehotna, ze otec dietata nejavi zaujem a tak. nicoho sa neboj, nakoniec sa urcite budete tesit 🙂 tvoj otec ta v tom samu nenecha, pomoze ti. prajem vsetko dobre.

angel11111
4. dec 2015

Ahoj . Potrebujem poradit ako mam povedat mame ze som tehotna ? Proste meškaju mi a ona tuší že som ale keď sa to dozvie a povie to fotrovi tak ma za vlasy dotiahnu na potrat a ja a ani priatel nechce aby som sla na potrat ..... Ja fakt neviem co mam robit ....

gagik
4. dec 2015

@perzefona no to je jednoduche riesenie, ked nahodou bude neplodna, deti sa daju adoptova alebo zit bez deti, super. Vidno ze si otehotnela asi na prvy sup. Ja mam babo po ivf a nez som sa k nemu dostala skoro som zblaznila, nakolko to uz vyzeralo ze deti mat nebudem, takze take jednoduche s tou neplodnostou to nebude, mozno tak v tvojom svete.

dominsup
4. dec 2015

@angel11111 a kolko mas rokov ak mozme vediet?

dory11
18. apr 2020

Dobré rano potrebujem radu
Mam pocit ze som tehotntehotná mam tehotenske priznaky (zvýšená únava,
bolest chrbta v krížovej oblasty ,nevoľnosť,častejšie močenie,

zvýšená tvorba slín,bolestivé prsia,točenie hlavy, závraty,intenzívnejšie vnímanie pachov, časté zmeny nálad)
Pocit uz mam dlhsie.
Menstruacia mi na posledi meskala6dni a to mavam pravidelnu potom prisla teda ale bola ina ako tie pretym
1.tym ze len 3dni
2.bola velmi slaba
3.a bez kúskov sliznice
Pocula som ze sa moze objavit mestruacia na zaciatku tehotenstva
Robila som si tehotenstensky test a vysiel negatívny

alexa1111
11. feb 2021

Ahojte chcem sa opýtať čakám s priateľom bábo mám 17 rokov on má 25 ideme žiť do Nemecka všetko bude zabezpečené len moji rodičia ma posielajú na potratom že má dajú na sociálku do ústavu že som chorá a podobne veci robia bordel u priateľa vyhrážajú sa čo mám robiť určite mám zákony a nemôžu spraviť nič keď bábätko si chceme nechať keďže sa časom chceme zobrať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre