Ako dlho sú vaši pubertiaci na mobile?

1. júl 2020

Koľko času denne sú vaši pubertiaci na mobile,počítači?Koľko času sú pri vás a pomáhajú?Chodia aj von?

zuza.m
1. júl 2020

Môj bude mať 12 ale tiež by bol na nom stále. Každú voľnú chvíľu, keď nie na mobile tak na ps a ked nie tak na televízore.vyhanam ho von, zakazujem mobil vždy keď je na ňom dlhšie.

autor
1. júl 2020

Ako to riešite a ako sa obhajujú vaši pubertiaci?

zuza.m
1. júl 2020

Mobil zákazem a hotovo, keď sa vadí ešte ho výhresim poviem všetky negatíva a vyhrozim sa aplikáciou ktorá mu bude strážiť koľko je na mobile a uz vážne uvažujem že ju nainstalujem

hipuska
1. júl 2020

@zuza.my sme to už riešili aplikáciou ale syn, 11 ju uz obišiel

alexk12
1. júl 2020

@hipuska zobrať mobil

sorizzo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirage
1. júl 2020

U nas cele zle. V kuse su online.

hipuska
1. júl 2020

@alexk12 už sme dali inú. Mali sme family link
@sorizzo ale toto obišiel. Teraz máme ESET a je lepšia. Má povolené sms, hovory, wp, a mesenger. Ostatné má bloknute. A na hry maju 1 hodinu 3x do týždňa

sorizzo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
socinka
1. júl 2020

prosim vas, nedate mi presny nazov tych aplikacii??? Ja mam teraz pre dceru screen time, no platim 6.99 € mesacne, tak ak je nieco ine free, potesim sa 😉

hipuska
1. júl 2020

@sorizzo to áno, tlačítko je najlepšie. Ale zase, sme chceli nech je v obraze a v.kontakte so spolužiakmi

jantato
1. júl 2020

moj ma 12 , ale je prevazne s detmi vonku pri cinziaku, doma je velmi malo.

hipuska
1. júl 2020

@socinka family link je bezplatná, dietatu - nainstalujes verziu pre diera, pre seba pre rodičov. Je to jednoduchá apl., všetko pochopíš. My sme teraz prešli od ESET parental control, teraz máme skúšobnú verziu zdarma, tak.uvidime ako sa osveci, ci budeme kupovať.

hettinka
1. júl 2020

Nemam to zratané a každý deň je to inak. Závisí aj od počasia. Ale pomôžu čo treba, vín chodia, športujú a aj na mobile sú, ale nie nonstop. Keď poviem, že už to je vela a majú mobil odložiť, tak odložia.

deti95060810
1. júl 2020

moja 14 r. chodí ešte aj na WC s mobilom... 🙄😨

sashabb
1. júl 2020

Po istom čase a určitých veciach má dovolený tel. od 14.00 do 20.00hod. A musím povedať, že to dodržuje presne 🙈

zuza.m
1. júl 2020

@hipuska môžem sa opýtať ta aplikácia family link sa dá nastaviť aj tak ze keď uplynie čas určený na hranie tak mesenger správy chodia ďalej? Lebo ja niekedy snim komunikujem a teda by som bola rada keby číta moje spravy aj keď ma po limite. Tak či sa to dá aj tak individuálne nastaviť?

mirage
2. júl 2020

@deti95060810 aj moja..

janulik2008
2. júl 2020

Ja mám 26 síce ALE ... keď sa mi pokazil mobil som si uvedomila že neraz aj my dospelí sme závislí. Mobil som dala na reklamačku a mala starší a zrazu naozaj mi bolo čudne 😀😀😀 inak mi aj neraz napadne keď idem do roboty sakra kde sú deti. My ako decká sme vonku boli a rodičia nás domov ťahali 😂😂😂

zuza.m
2. júl 2020

My bývame na dedine a tu doslova tie decká nechodia von. Kazdy si vystačí doma na dvore alebo co. Ma kamaráta ktorý snim chodí Kazdy den ale nieje to celý deň idu tak na večer lebo veď v tom upale sa ani nedá byť vonku, nic tu ani nieje že by sa zabavili. Hračky ho nebavili nikdy a teraz už vôbec nevie cim by sa zabavil. Akurát keď dobrovoľne vylezie do bazéna. Ako po pravde my by sme neboli iný, lwn za našej doby ani v televízii nič nebolo nehovoriac o inej technike. Ale mam na to strašne nervy hlavne keď dôjdem domov z práce a oni na mobiloch.a to mi je jasne ze iné nerobili. Stiahla som dnes tu aplikáciu family☺️ bude to prekvapenia. Ale z čoho som najviac smutná vypisalo to včerajšiu aktivitu a strávil tam vyše 7hodin.okrem toho bol na ps co je teda na zaplakanie.

zuzanka.zuzu
2. júl 2020

@sorizzo v 12 rokoch schovku? 😂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik2008
2. júl 2020

@zuzanka.zuzu co je na tom čudné? 😀😀😀 ja som ako 19 ročná hrala schovku so sesternicou na dvore večer 😂 sranda nenormálna 😂😂😂

jantato
2. júl 2020

@zuzanka.zuzu moj ma 12 a veru na schovku hraju pri panelaku dosť často, rôzne hry.... 😂

sorizzo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorizzo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuza.m
2. júl 2020

@sorizzo niekedy mi napíše čo potrebuje alebo aj ja jemu nemôžem vždy volať ja alebo on

nenne27
3. júl 2020

@janulik2008 a my ako vysokoskolaci potme pod hradom parada!

jantato
3. júl 2020

@nenne27 tak to ma byť 😂

janulik2008
3. júl 2020

@nenne27 najlepsie spomienky 🥰