Ako nájsť brigádu pre 16 ročnú?

23. máj 2021

Ahojte, mám 16 a chcela by som si nájsť brigádu popri strednej alebo aspoň cez prázdniny. Ako sa dá podľa Vás najlepšie nájsť brigáda a ak ste mali v tomto veku tak, čo ste robili?

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
23. máj 2021

Dcéra nájde vždy buď cez kamošky alebo na fb.

lindous
23. máj 2021

Ja som v tom veku brigádovala v zmrzlinárni a dostala som sa ku tomu tak, že mali pri okienku vycapené, že hľadajú výpomoc na leto 🙂 takže ak by si hľadala niečo takéto, tak kľudne pobehaj podniky po okolí a popýtaj sa či niekoho nehľadajú 😅 a od 17 som cez školský rok brigádovala v jednom rodinnom centre, kde som strážila detičky, pomáhala s organizáciou detských osláv a podobne a na to som narazila tiež náhodne, že vyskočila na mňa reklama na FB, že niekoho hľadajú, takže oči dokorán, popýtať sa ľudí, či o niečom nepočuli, popozerať stránky s ponukou práce (webové aj na FB) 😅

nttnnt
23. máj 2021

ja som sa registrovala v jednej pracovnej agenture a potom mi kadeco ponukali napriklad som bola v DM drogerke- prerabali sme stojany s dekorativkou, na artfilme som robila kvazi hostestku, potom som bola aj v kauflande a tak kadeco...

petulka2021
23. máj 2021

Cez prázdniny sú dobre zbery úrody

elizabet173
23. máj 2021

umývali sme s kamoškou obloky na jednej novopostavenej hale, kontrolovali sme o rok neskôr v tom istom podniku hotové výrobky, tam sme boli po dve letá po sebe, lebo sa nám to páčilo.

sylvie
23. máj 2021

Napr.aj cez profesiu, www.profesia.sk

dr_smajlik
23. máj 2021

Chodila som sa sama pýtať,od 16 som brigádovala v tescu. Na vš som využila potom agentúru a bola som pracovať vo výrobe, na slepačej farme, skladala som inzulínové perá, vyrábala plošáky do TV, kovanie do dverí, všetko možné. Ale tesco bola vždy istota, tam na leto vždy hladaju

gabika0825
28. máj 2021

Pozrela by som aj na FB kľudne skupinu práca brigády, neviem odkial si ale v BA takáto skupina funguje. Keď tak popozeraj možno aj stránku svojho mesta alebo mestskej časti tam niekedy bývajú nejaké ponuky 😊 alebo sa skús popýtať aj rodičov či ti nevedia s tým pomoct