Ako sa nehanbiť?

18. sep 2021

Ahojte baby poraďte ako sa mam prestať hanbiť za vzniknutú situáciu? Včera po škole som prišla domov, mali sme na obed fazulovú polievku tú som si dala aj ked som veľmi nechcela lebo ma potom z nej nadúva. No nič najedla som sa a dala som si mp3 prehrávač do uší a šla som do obchodu presnejšie do Takka, kde majú zľavy. Keď som vošla do obchodu hrala tam hlasno hudba, a stretla som tam chalana čo sa mi páči asi dve susedy a učitela, aj ked sme mali rúška tak sme sa všetci spoznali. Pozerala som si krásne tričko a zrazu ma začalo nadúvať , ale bolo to hrozné. Pomyslela som si, veď tu hrá nahlas hudba tak si uľavím. Začala som prdieť ako šialená, a pri poslednom prde som zistila že každý na mna pozerá. A zrazu som si uvedomila, že žiadna hudba nehrala nahlas ale to bol môj mp3 prehrávač a slúchadla som mala v ušiach. Tak som z obchodu ušla. Ako sa mam tomu chalanovi pozrieť do očí? A učitelovi?

ysseba
18. sep 2021

A nevymýšľaš si tak trochu? Zrovna vtedy keď si tam bola ty, tak tam bol aj chalan čo sa ti páči, učiteľ a ešte aj suseda a rovno dve? Nejaké zvláštne 😖

autor
18. sep 2021

@ysseba Malé mesto, k tomu v obchode zľavy veď toto ma hnevá že tam bolo toľko ľudí čo ma poznalo....

ysseba
18. sep 2021

Tak neviem no.... Trapas, čo ti poviem, ale prežiješ. V papiernictve majú takú blbosť - prdiaci vankúšik. Kúp si to, zopakuj ten zvuk a povedz - aaaale som vás minule nachytala, že? 😂

liz_lemon
18. sep 2021

toto poznám ako vtip, akurat ze sa to odohravalo v autobuse

ella_price
18. sep 2021

To na Slovensku tieto dni dávajú niekde nejaký dobrý matroš? 😆😆😆

dzulli1980
18. sep 2021

Dobre ... a teraz tú o Jankovi a Marienke 🙈

birika
18. sep 2021

hahaha, keby sa ti to stalo realne - stahujes sa 100 km odtial...blbost ako mraky

lesana25
18. sep 2021

Rok 1999, milé Bravíčko, rubrika Trapasy 🙈 to boli časy 😂
A aj tam si to tí redaktori všetko vymýšľali.

susy5
18. sep 2021

Nedávno som to čítala ako vtip. Na FB..

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalenka33
18. sep 2021

@ella_price víkendová akcia 🤣

lintu
19. sep 2021

Začala si prdieť ako šialená, lebo však tam hrala nahlas hudba, ale že si smradom možno zamorila pol obchodu, je detail 😅

lobelie
19. sep 2021

Tvár sa že nič sa nestalo, aj horšie veci sa dejú a neprikladaj tomu veľkú váhu 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
19. sep 2021

Toto je ako ten dookola recyklovany pribeh o zene, co pri odchode od neverneho muza mu napchala do dutych zaclonovych tyci zvysky ryb/musli/garnatov/aj s ikrami/vyberte-si-co-chcete po poslednej skvelej veceri, co navarila jemu (alebo sebe. Ako kto napise.), a on sa potom kvoli tomu smradu denne hadal s milenkou, pretoze miesto uzivania si uzasneho druheho vztahu neustale riesili cistenie domu. Az ho opustila.

Obcas to ma dodatok, ze dom/byt nakoniec predal pod cenu exmanzelke (lebo ho nikto iny nechcel). A ta ked mu kyvala, ked stahovacie auta odvazali vsetko zariadenie odtial (nic jej lakomo nenechal), tak sa usmievala aj na tie zaclonove tyce, co tronili na vrchu kopy na korbe posledneho auta.

Uz som ho videla na X obmien.
Dokonca tuto pointu pouzitu, aj ked nepravom vykopnuty zamestnanec sa takto pomstil a skryl cerstve ryby (aby zacali smrdiet az nejaky cas po jeho odchode, aby bol v suchu) cez stropny panel do stropov kancelarii a kvoli smradu nakoniec dali vypoved vsetci a zamestnavatel skrachoval.

Recyklovane vtipy.