Ako schválne ochorieť?

sabi712
10. jún 2014

Ahojte, chcela by som radu ako schvalne ochorieť :// no neni to koli pisomkam mam pred sebou uz len jednu ! 😵 ale proste nechcem tu riesit preco mam na to svoje dvovodi a komenty typu makaj do skoly a pod. si nechajte ;)) ako keby sste to vy nikdy neurobili 😉 🙄

fronculka
10. jún 2014

:D@sabi712 ja som to urobila tak ze som priatelovy stale vravela ze sa moze do mna urobit ze nemam plodne obdobie ze nech vyskusa zakazane ovocicko 🙂 dal sa nahuckat a je to sem mame krasneho syna a velmi sa z neho tesime 🙂

bahira1962012
10. jún 2014

🙂

sissy27
10. jún 2014

@sabi712 podľa toho akou chorobou by si sa chcela nakaziť, ale napr. kvapavku alebo syfilis či žltačku nemôže byť problém zaobstarať 😀
s pravými kiahňami to už bude horšie, a takú žltú zimnicu alebo maláriu by hádam v nejakom labáku mohli mať...
akože čo ti povedať? no choď sa posadiť niekam do ambulancie obvodného lekára, hádam niečo zoženieš... prípadne si osprchuj studenou vodou a suš sa niekde pod klímou...

bahira1962012
10. jún 2014

ja nemôžem inak ako 😀 😅 už nech su prazdniny lebo aj moj syn ma všeličo 😅

danulicek
10. jún 2014

@fronculka myslim, ze ona chce ochoriet, nie otehotniet 😉

a co poradit, @sabi712? v cakarni u obvodnych je chorych ludi dost, chvilku posedis, pokonverzujes, pokaslu, pokychaju a uz len dufat, ze to skoci na teba 😎 😅

fronculka
10. jún 2014

@danulicek pardooon sekla som sa :D

habibi78
10. jún 2014

@sabi712 myslím ze aj psychické ochorenie je choroba, takze ty uz vlastne chorá si 😝

oktobermimi
10. jún 2014

@sabi712 normálne zajdi k dr. že máš silné krámy a že más proste bolesti a je 😀 alebo jí povjec ze máš hnačku 😝

danulicek
10. jún 2014

@fronculka mne to nevadi, tiez som to precitala prvykrat ako "otehotniet" 🙂 🙂

oktobermimi
10. jún 2014

@sabi712 inák kolko že máš rokov ? 😀

sissy27
10. jún 2014

@sabi712 jo a aby som nezabudla - nikdy som nebola tak sprostá, aby som schválne ochorela, ak som si blicla, tak vždy pri plnom zdraví, lebo s chorobou by som z toho veľa nemala 😀

stanislavao
10. jún 2014

mila slecna, mali by ste sa liecit, lebo to casom moze byt vaznejsie. cim skor navstivte psychologa, alebo psychiatra.

adeala
10. jún 2014

@sabi712 ježiiš.. normálne choď k doktorke a ona už nejakú chorobu nájde 😀 prípadne povedz, že máš zápal močových ciest a menštruáciu zároveň - to ti ani moč nebudú kontrolovať.

misaelka
10. jún 2014

vsak si daj napisat ospravedlnenku od lekara hnacky, vracacky, zauzlenie criev, ebola... nieco sa najde...

sabi712
autor
10. jún 2014

@stanislavao veď možeš taketo rady som vopred povedala že si nechaj 🙄 ;* 😎

sabi712
autor
10. jún 2014

@habibi78 ved si ;)) 😉 😉

25daniela
10. jún 2014

@sabi712 tvoje dvovodi su urcite velmi dolezite, kedze iba potrebujes ospravedlnenku do skoly, tvoje dvovodi urcite presvedcia tvoju mamu a ta ti ospravedlnenku da.... to slovo dvovodi ma normakne dostalo, to uz moja tretiacka podotykam na zakladnej skole to vie napisat lepsie 😀 😀 😀

habibi78
10. jún 2014

@sabi712 kedže som matka, dieta ma nevytoci 🙂

zuzanockamt
10. jún 2014

@sabi712 radsej sed v tej skole a trosku este popracuj na pravopise 😉

nefertitka
10. jún 2014

@sabi712 obliz klucku na zachode, niekde na verejnych toaletach, by som sa divila, keby si nic nechytila 😝

kedze nechces rady typu "chod do skoly a nevymyslaj", tak som teda radsej ticho

sherynkamalinka
10. jún 2014

ako deti sme tusim jedli kriedu 😀 vyskusaj

maca_p
10. jún 2014

@sabi712 kazdy normalny student vie ochoriet aj bez choroby 😀

didkes
10. jún 2014

si hrozne hluupa

koniarova
10. jún 2014

@sabi712 Povedz dr. že máš hnačku, si slabá a je ti nevoľno., 😉 Máš silný menzes a pod. 😉 Čo ty si nechodila doposiaľ do školy? Potrebuješ len ospravedlnenku?

helenus
10. jún 2014

@sherynkamalinka krieda nepomôže. Nemám vyskúšané osobne, no niekde som čítala, že je to rovnaký mýtus ako napr. dať si na noc na končatinu octový zábal, aby kosť zmäkla a zlomila sa 😀

atrami
10. jún 2014

Moja pekná, podľa chovania Ti odhadujem vek na 12. rokov. Vieš, že si na fore pre rodičov? Ak nemáš čo robiť, poutieraj doma prach, povysávaj, poupratuj si bábiky a nevymýšľaj si choroby. Trápenia si užiješ ešte dosť. A zajtra šup-šup do školy.

amadora
10. jún 2014

@sabi712 namočiť ruku do octového roztoku na dosť dlho a potom stačí klepnúť trochu po stole alebo tak a ruka bez námahy zlomená. alebo skús radšej hlavu, podľa rozumových schopností súdim že to tiež nebude veľká škoda 😵

bronia13
10. jún 2014

uplne sa divim ze tato tema je este otvorena, hm nazory ze "nebrat"tabletky a otekotniet a take kraviny, vsak jej to potrva 9 mesiacov nez "ochorie" nie????

zita19
10. jún 2014

Vsak si vypichni oko, ufakli palec, zlom paprcu.... Alebo zbehni do najblizsej osady pre vsi (s nimi sa do skoly nemoze), mozno ako bonus dostanes aj svrab a bez priplatku aj nejaku zltacku.... Keby si rada nejaku kvapavku, pripadne HIV (ale to je zas na dlhe cakanie 😝 ) staci zajst "stopova" niekde za mesto k pumpe. Mozno ta miestne pracovnicky zmangluju skor ako cokolvek chytis a uraz je tiez choroba. Na takom vysokom tlaku, zaludocnych vredoch, koxartroze, mozgovej prihode alebo infarkte treba troska popracovat, cize tieto diagnozy asi nie su nic pre teba. Ale urcite v pohodicke hlavne v tomto teple sa da ziskat salmonella. Vyloz majonezovy salatik na slniecko, aspon na den a potom je iste, ze budes taka rada, ze si sa (s prepacenim za vyraz, ale na hrube vrece hruba zaplata 😝 ) nevyseries z podoby...

mawka
10. jún 2014

@oktobermimi ta zahoractina je dost trapna... normalne az hanba. ked tak, pis slovensky.

a normalne uz nemam slov, ake temy sa tu zakladaju.