Bojím sa, že sa zaľúbim do kamaráta

kvetinka134
10. sep 2020

Dobrý deň, neviem či to tu patrí, ale chcem vás poprosiť iba o radu....
Mala som najlepšieho kamaráta s ktorým som po dlhom čase bola viac, rok a niečo sa mi prosíl, prosil o jednu šancu 🤷‍♀️ 🙂 dali sme sa dokopy asi pred 3 mesiacmi už nie sme spolu...ja som ho nelubila takže som to musela ukončiť, neboli sme spolu dlho..
Ako som to s ním ukončila, snažil sa na mňa zabudnúť, každého ignoroval, chcel byť sám..aj sa trocha zmenil...
Bojím sa, že sa doňho zaľúbim..on má ingoruje správa sa ako keby má nepoznal, ale nečudujem sa.. čím viac ma ingoruje tým ťažšie je to pre mňa... :(..
Keď som vonka s mojou najlepšou kamarátkou on príde k ešte s jedným kamarátom to robí asi naschvál, alebo ja neviem..🤦🏻‍♀️
Vôbec neviem čo mám robiť...😏
Za každú radu ďakujem.

jaass
10. sep 2020

@kvetinka134 koľko máš rokov?

sissy27
10. sep 2020

@kvetinka134 to prejde a bude dobre, neboj 😀 normálne problémy teenagerov. Treba si nájsť nejakú zmysluplnú zábavku, začala škola, čoskoro ti hlavu zamestnajú a nebudeš čas na prkotiny 😉

kvetinka134
autor
10. sep 2020

@jaass 17

kvetinka134
autor
10. sep 2020

@sissy27 dúfam, že áno :/

deti95060810
10. sep 2020

🙄😨

kvetinka134
autor
10. sep 2020
lenuliatko84
10. sep 2020

Kym sa vydas ta to prejde

sissy27
10. sep 2020

@kvetinka134 určite áno, ver mi 😀 o dva týždne ťa bude zaujímať iný a jeho tiež iná.

jaass
10. sep 2020

@kvetinka134 chlapcov ešte nerieš ;)

zuzanka.zuzu
10. sep 2020

@jaass ešte nerieš? a kedy ich má riešiť? 😀

sandrika1986
10. sep 2020

Teraz co citis ty k nemu...?

jaass
10. sep 2020

@zuzanka.zuzu neskôr 🤣 po 20tke? 😍

kvetinka134
autor
10. sep 2020

@sandrika1986.. veľmi veľmi ho mám rada, ale neľúbim ho

negymama
10. sep 2020

ty ho mas rada len kym ta nechce. a on ta nechce, ked ty ho chces... Tento rébus skrátka nema riesenie...😎

sandrika1986
10. sep 2020

🙂

jaskolka
10. sep 2020

Máš ho rada, ale neľúbis ho, no zároveň ti je ľúto, keď si nájde možno inú priateľku. Chceš ho, aj nechceš... Máš 17, čiže stále si v puberte, je to taka normálna reakcia, že "nechcem vlastne tu hračku, ale neexistuje, aby, si ju vzala iba dievčinka". Z toho dospejes, potom bude ti jasne, ze chceš byt len s tým, koho ľúbiš a ten, koho máš len rada, budeš sa tešiť, keď si nájde šťastný vzťah s inou ženou. Teda...malo by to tak byt, to je známka vyspelej zeny

ivangeline
10. sep 2020

Konzum a materializmus je sv..

andreatytler
11. sep 2020

@kvetinka134 Ty chces aby ste boli kamarati a trapi ta z ta ignoruje? Chapem to dobre?
Ak ta on lubi, to by bolo pre neho velmi tazke a bolestive. Radsej by som ho nechala tak a sustredila sa na ine veci ako radia ostatni... skola, zaluby, alebo ini chalani. Mozno po case ked si obaja najdete frajerov, budete schopni byt znovu spolu ako kamarati.

modryzrebec
25. máj 2022

Presne toto robí aj môj pes 🙂 Kým tá hračka je len tak pohodená, nemá záujem. Jakmile tú hračku niekto zoberie, tak sa po ňom vrhne a za každú cenu si to chce zobrať a vrčiac bojuje o to. Takže túto vlastnosť majú asi všetky cicavce (áno aj ľudia tam patria).

Jak sa dá báť toho že sa zaľúbiš? Veď o to lepšie pre teba. Chcel ťa prosíkal sa ti, a ty si ho nelúbila. Keď ho začneš ľúbiť tak už nebudeš mať dôvod ho friendzonovať 😉 To čo robí je len z trucu. Ohrdnutý milenec má dobrý pocit keď robí také veci.

micusa2222
11. mar 2024

@kvetinka134 dievča zlaté, šup šup do triedy a učiť sa a nemyslieť na hovadiny...