Chodenie von s partiou v 12r.

nefertitiavi
1. jún 2018

Chcela by som sa poradiť ohľadne dcérky
Ma 12 rokov, v septembri bude mat 13.
Dvojfazovo pláve, 2xdo tyzdna ma hiphop a 1x angličtinu
Výborne sa učí ...
teraz s ňou začala plieskat puberta. Neustále prevracanie oči, tukanie do mobilu,papulovanie
Manžela to totálne vytáča a su nonstop v sebe 😢
A teraz k hlavnému problému
1x do tyzdna ide s partiou hip-hopu na limonádu alebo zmrzlinu. Ale teraz najnovšie sa chcú chodit samé kúpať ... a to sa mi zdá uz moc...
Bojim sa ze sa im niečo stane, budu sa blaznit, chalani ich budu topiť.... stat sa moze hocičo ...
Nepáči sa mi ze by mali ist sami🙄🙄
Dcérka nevie pochopiť preco ju nechceme pustit
A tak sa pýtam ...ako reagovať ? Pustit,nepustiť 😢

siska012
20. aug 2018

ja s partiou chalanou ( áno ja sama žena ) chodievam von tak od škôlky, sme naozaj dobrí kamaráti, hovoríme si všetko , je nás cca 10 a ja som sama dievča. Chodili sme aj chodíme po chatách, na jazerá, výlety, kúpaliská a pod. Chalani samozrejme chlastajú, fajčia a niekedy vedia aj húliť, no ja som nikdy nemala ani cigaretu ani trávu, piť som si vypila ale vždy tak aby som o sebe vedela, nikdy ma nelákalo byť opitá a pod. rodičia mi nikdy nič nezakazovali pretože mi verili , ja som nemala potrebu robiť im napriek a pod. áno chalani vedia robiť hlúposti , ale vždy dávali pozor aby mi neublížili a pod. Ja len prajem každému nech si nájde dobrú partiu hned z detstva, lebo nieje nad to. Som rada že ich mám, pomáhame si,, zdôverujeme sa so všetkým, nemáme pred sebou skoro žiadne tajomstvá , dokonca aj naši rodičia sa poznajú , je to super . určite by som ju pustila a ak sa bojíte tak nech vám napr. každé 2 hodinky volá

myboys
20. aug 2018

Ved je to uz velke dievca, ja som ovela mladsia chodila sama plavat. Podla mna ste prehanena prisny.

landsmanka
20. aug 2018

@siska012 tiež v tom nič zvláštne nevidím, keď dievča chodí von viac s chalanmi ako s dievčatami. od malička som bola ten typ, ktorý si s dievčatami nerozumel, radšej som mala 4 dobrých kamarátov ako jednu falošnú kamarátku 🙂

siska012
20. aug 2018

@landsmanka akože ja mám aj kamarátky s ktorými sme ako sestry a veľmi rada s nimi chodím von, ale častejšie chodím s chalanmi lebo ich proste poznám od škôlky a sme z jednej dediny , kamošky mám v meste

bodkolienka81
20. aug 2018

@nefertitiavi no ja sa uz teraz bojim...zmrzlina, limonada, ""prechadzky" cez den ok, ale to kupanie sa mi nezda..jazero vobec nie a moozno kupalisko s plavcikom a napr zodpovednym starsim surodencom?

alazala
4. sep 2018

@nefertitiavi no, viaceré tu píšete, že ako sme my vyrastali...ale bolo to iné pred 20 - 30 rokmi, nie? Ja mám rozdiel medzi deťmi 11 rokov a už to sa mi zdá dosť iná situácia v spoločnosti, na ulici, medziľudské vzťahy atď. Ja by som ju teda nepustila.

nataliaviktoria
12. dec 2018

@nefertitiavi ja viem že odpovedám neskoro.. Ale na to má este chvíľku času podľa mňa. Ja by som dovolila od 14 alebo 15