Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo poviete na vzťah 15 ročnej s 18 ročným?

noemkanikoletka
29. nov 2014

:O

bosoriak
29. nov 2014

Ze je to prirodzeny vekovy rozdiel vzhladom na psychicku vyspelost muzov a zien. A vela zalezi na tom, ake dievca je ta 15rocna a aky chlapec je ten 18rocny.

evelynm
29. nov 2014

Celkom bezny vekovy rozdiel, v tomto zivotnom obdobi aj primerany, pokial sa nic zbytocne neurychluje.

erika04
29. nov 2014

Ze je uplne normalny.
(aj ja som si ako 15 rocna zacala s 18 rocnym. Taka prva laska, o dva roky sme sa rozisli. Ale bolo to super 🙂

17alexis
29. nov 2014

Je to úplne normálny rozdiel. Pokiaľ sú mentálne na rovnakej vlnovej dĺžke. Na strednej som mala 17 r. spolužiačku, ktorá chodila s 34 r. chlapom. Tam tá mentálna rovnováha chýbala- tá spolužiačka bola na dosť vyššej úrovni ako on. Takže vek nie je až tak podstatný. 🙂

misulka22
29. nov 2014

Ja som taký vzťah mala.Teda ja som mala 14 a on mal skoro 18 keď sme spolu začali chodiť...Teraz sme spolu 10 rokov z toho rok manželia,takže za mňa prečo nie? 🙂

ollski
29. nov 2014

ja som zacala s mm chodit v 15tich je o 2,5r starsi....neprislo mi to nikdy nejake divne...ten vekovy rozdiel bol taky akurat 🙂

zarica
29. nov 2014

S mojim mužom som začala chodiť keď som mala 14.. on 21... ;) niektorí boli zhrozeni, iní nám dávali životnosť vzťahu max 2 týždne... no a po vyše 10r sme stále spolu, šťastní a radujeme sa z nášho syna 🙂

ladywitch26
29. nov 2014

ja som mala 16, ked som zacala chodit s muzom, on mal 18. teraz sme spolu uz 17 rokov, z toho 13 manzelia

jankatt1
29. nov 2014

Tak tak... podľa mňa je tiež vekový rozdiel úplne poriadku.
Ja som s mojím manželom začala chodiť v 18 a on mal 32...a kde sme dnes? Dnes sme spolu 9 rokov, máme 2,5 ročného synčeka, fungujúcu a harmonickú rodinu.

ivca88
29. nov 2014

Ja som v 14 chodila s 19. ročným a dnes je to môj manžel a pokúšane sa o rodinku 🙂

dôležite je ako sa ti pozdáva ... 🙂 podľa mna je lepší starší vyspelejší ...ako nevychovane decko co ho "vychovala ulica" 😀 😀

A myslím ze ak budes proti..tak to dceru iba vyhecuje ... treba na to otvorený rozhovor... povedz jej ze jej verís a ze on sa ti pozdava..tak nech ťa nesklame a nerobí sprostosti ! 😀

jana_eyre
29. nov 2014

a co povies na vztah 23rocnej a 26rocneho? totiz to je ten isty vekovy rozdiel na aky sa pytas, len o par rokov neskor..

uplne normalne - dievcata psychicky dozrievaju o cosi skor a preto si hladaju trocha starsich chalanov, aby si mohli rozumiet..

ja som mala vzdy troska starsich priatelov - 5, alebo 7rokov.. s mladsim som nikdy nechodila, az moj muz je len o dva roky starsi ako ja.. on ale bol vzdy troska rozumovo vyspelejsi ako jeho rovesnici, tak asi preto..

mima4
29. nov 2014

urcite nie.

15 rocni ludia nemaju co vstupovat do vztahov. Do vztahu ma ist clovek az vtedy, ked je pripraveny viest ho smerom k manzelstvu, co na 99 % 15 rocne dievca nie.

marylis
29. nov 2014

@mima4 wtf???
@noemkanikoletka uplne v pohode 🙂

tominko2612
29. nov 2014

urcite nemusi viest kazdy vztah k manzelstvu, podstatne je to, ako sa spolu citia, nic ine.

katarinamarkova
29. nov 2014

normalne

vanda81
29. nov 2014

je to normálne... a normálny vekový rozdiel.. 🙂

ataz
29. nov 2014

ja som tesne pred 16r. chodila s 20ročným a vôbec nikomu to nepripadalo divné 🙂 🙂
ale k ničom vážnemu nedošlo, aj keď sme spolu chodili viac než 6mes. Rešpektoval ma 🙂

vinifred
29. nov 2014

..aby mi 15 ročná trtkala,fúúúha...

tichanska1
29. nov 2014

ja som mala 16 a manžel 21 keď sme spolu začali chodiť a nikto neriešil 🙂

stanislavao
29. nov 2014

15 rocna a vztah? v tomto veku sa neda v ziadnom pripade hovorit o vztahu. je to zalubenost, poblaznenie, priatelstvo, ale urcite nie vztah. nech sa dievca radsej venuje skole a nie somarinam. na chlapov ma cas.

milacik1517
29. nov 2014

Ja som mala 15a chodila som z 22rocnym🙂teraz mam ja 22 a stale sme spolu 🙂netreba sa toho bat,aj moja mama ríbila stresy ale ak ma vasa dcera v hlave vsetko pokope,nebojte sa ,,,

vege1
29. nov 2014

Je to normalne. S mojim muzom som zacala chodit v 15 rokoch (on mal 17), vzali sme sa, ked som mala 24. Tento rok sme oslavili 6te vyrocie a snad nam to vydrzi 😉

lucy125
29. nov 2014

Je to normálne ja ako 15r som chodila s mojim mužom mal 17r. A doteraz sne spolu, mame synčeka a tento rok v decembri budeme spolu už 15ty rok, ratane od prvého dňa chodenia.

danieli
29. nov 2014

dramu by som z toho nerobila, ak zakazes, uz je dievca dost bystre a zakaz porusi resp. obide, stratis doveru, nic sa nedozvies, radsej pod dohladom a s pravidlami ako zakazat

ssussie
29. nov 2014

Ze je cas pohovorit si o sexe 🙂

zuzanockamt
29. nov 2014

@mima4 to by potom ludia vstupovali do vztahu velmi neskoro 😀 ... a zvlast muzi 😀 ... je normalne budovat si vztah v takom mladom veku a ucit sa postupne zvladat rozne partnerske situacie a popri tom najst toho, s kym do manzelstva clovek vstupi ... budovanie vztahov medzi mladymi ludmi je velmi dolezite

mata90
29. nov 2014

aj ja som mala 15 a manžel 19 , chodili sme 3,5 roka spolu a už sme skoro 6 rokov manželia, pre niektorých skoro pre niektorých nie, záleží na zrelosti oboch 🙂

vefi89
29. nov 2014

Čo povieš na 17-ročnú a tridsiatnika? Už sme 7 rokov manželmi 😉
Nemiesaj sa im do toho, ale buď nápomocná, keď to nevyjde

janinah
29. nov 2014

15ročná môže mať vyvinuté telo,ale nech mi nik nehovorí,že je zrelá na normálny vzťah vrátane sexu

lyzzy
29. nov 2014

@janinah....ty si zaspala dobu ci ako?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli