Darček pre 13-ročnú slečnu

diewcatqoo
7. mar 2019

Zdravim. V sobotu sme pozvani k svagrinej na narodeninovu oslavu. Pred tyzdnom oslavovala aj jej 13 rocna dcera, a teda patrilo by sa priniest nieco aj jej. Prosim, co maju rady vase 13 rocne slecny? Mne uz nejako dochadzaju napady, uz sme jej darovali rozne knizky, kozmetiku, oblecenie, sady na hand made vyrabanie... mate nejake ine napady? Rozpocet mame max 30€. Dakujem za inspiraciu

renka30
7. mar 2019

Možno poukážka do nejakého obchodu by potešila, nech si vyberie čo chce. Závisí od toho čo ju baví, moja 12 ročná stále niečo tvorí, tú by potešilo niečo na tvorenie, dnes je toho veľa...

diewcatqoo
autor
7. mar 2019

@renka30 dakujem. Ono tvorenie ju bavilo kedysi, aj sme jej kupovali niekolkokrat veci ma tvorenie. Ale s prichodom noveho roka sa z nej stala klasicka ufrflana pubertiacka, ktoru nic nebavi, len telefon. A novy telefon jej urcite nekupim 🙂
Nad tou poukazkou som rozmyslala, len mi to pride take neosobne. Ale ked nic nevymyslime, ale to zachrani ta poukazka 🙂

0silvia0
7. mar 2019

@diewcatqoo sluchadla na mobil, pamatovka do fotaka, usb kluc

klaudia_kaja
7. mar 2019

Ahoj .. keď som mala ja 13 bola úplne iná doba ako je teraz, myslím si že by som nevymýšľala a ostala pri tej kozmetike trebárs poukážka na nákup v drogérii poprípade parfumerii .. plus nejaká kvetina tým nikdy nikto nič nepokazí .. alebo niečo do školy nejaký diár ...

denissa007
7. mar 2019

@diewcatqoo suhlasim s babami, tiez mam doma 13 rocnu a poukazka ju vzdy potesi, zvykneme davat DM, Pantha rei a ked ju ide minut tak ako bonus mame damsku jazdu😜

simsalabim
7. mar 2019

@diewcatqoo my zvykneme neterke aj synovcovi dat drobnost ( napr. naramok, mega cokoladu, sprchac alebo lacny parfem z Avonu) a peniaze do obalky. Tomu sa najviac tesia aj moje dievcata. Kym boli male, tesili sa z darov, teraz potesia peniaze, lebo si kupia co chcu a kedy chcu. Starsia si takto nasetrila na iphone, mladsia sa vyjasila v gift shope v Harry Potterovskych studiach 😂

diewcatqoo
autor
7. mar 2019

Dakujem, zienky. Tak nakoniec to vyhra asi ta poukazka, prip peniazky. Asi fakt nema uz moc zmysel vymyslat nieco pre pubertiaka 🙂

deti95060810
7. mar 2019

peniaze, kniha, oblečenie, poukážka, maĺovanie nechtov....ak má problémy s pleťou tak možno poukážku ku , lístky do kina, rupsak, kabelka, plátno na maľovanie, ...to sú veci ktoré moju dcéru zaujímajú 7tr.

maris5
7. mar 2019

Ja som pre 13 rocnu neter urobila balicek, kosicek (stvorcovy) vystlany takou latkou a do toho kozmetiku z avonu na problematicku (akne) plet, kryciu tycinky, cistiaci gel, pletovu vodu a pod, prilozila som odlicovacie tampony, hubku na umyvanie tela (taku kvalitnejsiu).... Malo to velky uspech.

hettinka
19. mar 2019

@diewcatqoo Bluetooth reproduktor, fitness náramok k mobilu

pepisek420
5. aug 2020

Dildo

jabuducanevesta
17. máj 2022

strieborná retiazka s pekným príveskom