Gymnázium Poštová verzus Park mládeže

onlyysarra
19. máj 2018

Prosím vás, aký máte názor na gymnázium Poštová? Urobila som prijímčky a rozhodujem sa medzi Poštovou a Parkom mládeže. Aké sú tieto školy?

littledove
19. máj 2018

Ak mas na to hlavu a urobila si prijimacky tak jednoznacne postova je to najlepsie gym na sk, urcite neolutujes nema sancu sa tam dostat kazdy 🙂

onlyysarra
autor
20. máj 2018

@littledove ja sa len obávam, že toho tam bude na mňa veľa

nikenzi
20. máj 2018

sesternica chodi na postovu 1.roc. - popravde som ju uz strasne dlho nevidela, len sedi nad knihami (a to je kočka ktora sa nikdy neucila a mala same 1-ky!!! ). ona sa vsak nestazuje - pacia sa jej skolke akcie, bola uz na 4 dni v taliansku, teraz ide do anglicka na tyzden. pokial chces napis, dam ti jej kontakt na fb a mozes sa jej co to popytat. isto rada odpovie 🙂 Ale moj nazor - ak sa rada ucis a nemas problem sediet nad knihami - vyber postovu. Je najlepsia.

pininka
20. máj 2018

@onlyysarra bude toho vela, aj nasa suseda tam chodi, ale zas radsej sa potrapit a mat za sebou poriadnu skolu, ako len si urobit nejake gymnazium. Ak chces ist na vysku, tak urcite chod na postovu.

junovedievca
20. máj 2018

Moja neter teraz maturuje, je to velmi dobra skola,ale dost vela vyzaduju.Co znamena ,ze ta aj dobre pripravia co sa tyka vysokej skoly.Takze je to len o tebe.

onlyysarra
autor
20. máj 2018

@nikenzi ano, to je pravda tie výlety majú super no presne toho sa bojím, že bude a príliš veľa učenia

onlyysarra
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
onlyysarra
autor
20. máj 2018

@junovedievca veď práve, neviem či by som to zvládla s tým učením, ja len či sa tam oplatí ísť lebo zoberme si, o koľko viac ma pripraví na VŠ poštová viac ako npr park?

onlyysarra
autor
20. máj 2018

@pininka tak na VŠ by som chcela ísť, ale otazka je že o kolko viac ma na to pripraví poštová ako napríklad park?

pininka
20. máj 2018

@onlyysarra napisem ti to len tak, postova ma dlhorocnu tradiciu, park mladeze ani neviem ze taky gympel vobec existuje. Ja sa pri vybere skol aj pre moje deti riadim jednoznacne vysledkami,ktore si vies pozriet na nete a tym kolko a na ake skoly sa jej studenti dostanu po studiu. To by malo byt podla mna smerodajne.

onlyysarra
autor
20. máj 2018

@pininka máš pravdu, ďakujem

janulato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arrram
21. máj 2018

@janulato Ahoj, a co Grösslingova?

janulato
21. máj 2018

@arrram Tiež sú super, na tých som zabudla.