Je normálne, keď je učiteľka na mne zasadnutá?

i0i0i
24. nov 2022

Chodím do 9. Triedy a písali sme písomku, potom ma vyvolala k tabuli lebo si myslela že odpisujem tak ma preskusala tak som to vedel, ale ona sa proste pýtala veci ďalšie a ďalšie len aby našla chybu. Potom mi povedala že som "Blbec" a všetci sa mi začali smiať a povedala že sprostejsieho žiaka ešte nevidela a pritom mam samé 1 a zapísala mi 3.
Poraďte mi čo mám robiť, je na to nejaký zákon, že učiteľka nemôže nadávať svojim žiakom???
Ďakujem.

heni79
24. nov 2022

@i0i0i Prečo sa pýtaš na MK? Ak si reálne deviatak a chlapec! Kde si prišiel na toto fórum? Nuž, pochybujem o príbehu.

i0i0i
autor
24. nov 2022

@misana84 aj s 9

i0i0i
autor
24. nov 2022

@i0i0i a ešte s tou učiteľkou nič nenarobím,lebo ona je zasadnutá iba na mne

i0i0i
autor
24. nov 2022

Ostatný sú spokojný

mimka1402
24. nov 2022

@i0i0i Chlapče za tú poslednú správu "ostatný sú spokojný" beriem všetko späť a asi naozaj potrebuješ doučiť zo slovenčiny.🙈 Nemôžeš mať jednotku a toto napísať, a už vôbec nie v dobe kedy klávesnica ponúka stále opravy slov.

misana84
24. nov 2022

@i0i0i a hlavne slovencinarka :D

misana84
24. nov 2022

@i0i0i ak si jednotkar tak nechcem vidiet stvorkarov :D

svetlonos
24. nov 2022

@dominyca9
su ucitelia, ktori su blbi - myslim skutocne hlupi. Vedia svoj roky nauceny predmet a nic viac. Oni casto zavidia tym ziakom, hlavne tym jednotkarom. A nedaj Boze, ked ich ziak pred celou triedou opravi, ze urobili chybu. Toto sa stalo chlapcovi, ktoremu som robila au- pair. Bol v 6 triede. Ucitelka ho neznasala, robila gramaticke chyby pri pisani na tabulu aj vo vyklade uciva. On ju opravoval, lebo sa o temy zaujimal a ju isiel slak trafit. Chalan sa venoval urcitym udalostiam z dejin a mal to v malicku a ovela viac vedomosti ako ucitelka. Nenavidela ho priam. Takze su v radach ucitelov mnohi psychopati, ktori sa vyvrsuju na ziakoch.

dominyca9
24. nov 2022

@svetlonos Žiaľ, je to tak. Sama som zažila rôznych učiteľov, tých skutočne dobrých však bolo ako šafránu. Nepotrebovali si niečo dokazovať, boli prísni, ale dokázali byť aj ľudskí (chápali, že každý môže občas spraviť chybu) a nikdy by sa neznížili k ponižovaniu žiakov. Uvedomovali si, že vedomosti/schopnosti žiakov sú sčasti zrkadlom samotného učiteľa.

Autorovi by som poradila, aby sa zdôveril rodičom. Ak je tam problém, spolu prídu na to, ako ho riešiť.

nwnw
24. nov 2022

@i0i0i povedz rodicom, nech idu riesit preco Ti ucitelka nadava do blbcov (mali sme taku jednu patrila na psychiatri, len ju nechceli vyhodit, lebo detsko by jej zobrali - ta nam nadavala do debilov a podobne). No a najlepsie sa zatat a vydrzat. Uz za chviliu ides odtial prec. To ze je niekto ucitel, neznamena ze nemoze byt hlupy, alebo mat hlupe spravanie. Drzim palce.

macekovam
25. nov 2022

@i0i0i nech rodičia podaju sťažnosť u riaditeľa a žiadajú preskúšanie za ich prítomnosti... A prítomnosti inej komisie