Kde kúpim rifle na chudého chlapca?

hipuska
7. jún 2021

Kde by som zohnala rifle, nohavice na fakt chudé dieťa? Hlavne v páse neskutočne široké. Tepláky ešte stiahne ale rifle otras. Veľkosť 158 momentálne

bibina32
7. jún 2021

@hipuska kupujem iba rifle na gumičku v páse a tam navliekam ešte gumu podľa pásu.

hipuska
autor
7. jún 2021

@bibina32 aj my tak. Len to je dosť veľká "guca" rifloviny

nelca84
7. jún 2021

@hipuska ja som kupovala nohavice vzdy v Takku, maju tam dobry vyber slimovych. Syn bol tiez pavuci muz.

bibina32
8. jún 2021

@hipuska Na rifliach má tričko, tak je to skryté. Kúpila som aj u číňaka aj z bonprixu. Keď idem do nejakého obchodu vždy pozerám, či majú rifle na gumku.

slavkadi
8. jún 2021

Lupilu, Palomino, tusim aj HM maju s regulovatelnym pasom, co su vo vnutri pasu take gumicky a daju sa utiahnut. Ja kupujem tie, syn je slížik.

avanti
8. jún 2021

H&M - skinny fit strihov je tam viac - kupovala som pred 3 tyzdnami, v. 152, tiez mame dieta, ktoremu sedi pas z oblecenia o 3-4 velkosti mensieho. https://www2.hm.com/sk_sk/productpage.030986401...

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomas97
8. jún 2021

@hipuska newyorker? Tam nie je taká velkost?

hipuska
autor
9. jún 2021

Ďakujem, pozriem. My tiež kupujeme tie regulovatelne. Len keď musí tu gumičku stiahnuť...nazbiera to hrubú látku na páse. Aj na zadku široké. Ale popozeram, čo ste poslali, dakujem

artemiska
9. jún 2021

regulovateľná gumicka zvykne vyť v Lidli a H&M aj väčšie čísla 158 a vyššie

jozefina68
3. júl 2021

Aj môj syn je chudý a uz som mu prestala kupovat kedze to nema zmysel, chodi bez nich lebo vyzera jak besen

ysseba
3. júl 2021

Ja mám chudého syna. V septembri bude prvák, tak sa obzerám po nejakých nohaviciach. Minule som bola v KIK a celkom dobré rifle tam mali. Strih slim, takže celé také úzke a v pase mali regulačnú gumu. A boli úplne mäkké a príjemné na dotyk

lilke
3. júl 2021

Mám doma tiež vychrtlinu. Takko, Reserved - tu už treba skontrolovať strih, zmenili, nie všetko je na chuduckych.