Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám 14 rokov a hnusia sa mi chlapci

platypus
1. jún 2015

Dobrý deň, problém je v tom, že keď som s nimi viac ako 2 dni zhnusia sa mi. Mala som už veľa partie ale hneď som s nimi prerušila kontakty. Mamke som to povedala, ale veľmi sa tým nezapodievala. ☹

misaelka
1. jún 2015

tak si najdi partiu dievcat... pride cas ked sa ti hnusit nebudu... ja v tom problem nevidim 🙂

franzziska
1. jún 2015

@platypus ber to normalne 😀 mne sa hnusili asi do 1tky uplne...ziaden ma nepritahoval a ani nic ine..aj doteraz mam na nich kriticky nazor...bud sa to zmeni alebo nie...neni to katastrofa

bonaqa2013
1. jún 2015

@platypus rodičia sú isto len a len radi. čo by boli zato dali moji rodičia....

miadi
2. jún 2015

ved to nie je problem 🙂 aj mne sa hnusili chlapci ked som bola v tvojom veku 🙂 sak pockaj az budes plnoleta a potom spoznas nejakeho muza..chlapci su deti..ty sama si este dieta ..na to aby sa ti pacili mas este kopec casu
ani partie nepotrebujes radsej citaj knihy uc sa a snivaj si o tom aky raz chces mat zivot.Spoznavaj seba a to aka si kto chces byt...

vilmuska_v
2. jún 2015

:D ďalšia feministka, hlavne to moc nerieš, keď s nimi nechceš byť tak nebuď... Je tak vela chlapcov ktorých spoznáš , každý jeden je iný... ak ťa fyzicky úplne odpudzujú tak by si sa mala o tom porozprávať s rodičmi...

kuriatko84
2. jún 2015

Podľa mňa je to úplne normálne. Ja som na chalanov začala inak pozerať ako 17 ročná. Dovtedy bleee 😄😉 zatiaľ nerieš

Tu začni písať odpoveď...

Odošli