Mám 15 rokov a páči sa mi 40 ročný chlap. Je to normálne?

rebeka34d
11. aug 2020

Je normálne keď sa mi páči chlap ktorý má 40 rokov a ja mám 15 ?

sisa_s
11. aug 2020

A co sa ti na nom paci? Ze je mozno zenaty? (Ak slobodny, o to divnejsie) Ze je vo veku tvojich rodicov? Alebo si robis srandu a cakas na nase vylevy 👏

seraa
11. aug 2020

@sisa_s to co je za odpoveď? Ona je aspon v puberte ale ake ospravedlnenie mas ty?

seraa
11. aug 2020

@rebeka34d v puberte je vsetko mozne.. nie vzdy uplne normalne ale mozne .....12 ročným sa páčia herci a speváci, ktory maju 30-40 kludne a mozno ak viac .. ale tam by to malo ostať.. to ta prejde .. len sa nedaj využiť sú taky, ktorych to pohladká na egu a využijú to aby si dokázali že su este mladi... stáž sa uplne zabudnúť a sustred sa na ine.. obzeraj sa po mladších... toto su len hormóny a vela filmov

sisa_s
11. aug 2020

@seraa za co sa mam ospravedlnovat?? Dala som jej klasicke otazky, ved sa pytala, ci je to normalne...ake reakcie caka? Ved toto je diskusia, cize sa diskutuje, nic urazlive som jej nenapisala, neprezivaj to, dnes zalozeny ucet, take "pribehy" tu uz boli...

katkati
11. aug 2020

@rebeka34d Užívaj si kamošky a rovesníkov a 40-tnika vypusť z hlavy.

rebeka34d
autor
11. aug 2020

@sisa_s nie nerobím si srandu

miadi
11. aug 2020

@rebeka34d je to normalne ak je to platonicke snivanie a ostane to len v tvojej hlave. Na druhej strane by bolo dost čudne Keby sa 40r chlwpovi pàčilo 15r dieta.

dusankomoj
11. aug 2020

@rebeka34d tak sa z diaľky kochaj! V 15rokoch to stačí😵

sunny8
11. aug 2020

Vek je len číslo .. to je moje motto 😁

seraa
11. aug 2020

@sunny8 nie nie je ked ma 15 a on 40.. mozno oed ma aspon 25 nech si robi co chce ale nie 15 lebo 15 sa neriadi rozumom ale horninami a filmami a kamarátkami atd

dusankomoj
11. aug 2020

@sunny8 pod toto tvrdenie sa podpíšem! Ale nie, keby šlo o moje 15r dieťa a malo by mať niečo viac s chlapom v akomkoľvek veku,strieľam bez varovania😠

sunny8
11. aug 2020

@dusankomoj
@seraa nejde si ho brať. Páčiť sa jej môže to nie je zakázané.

dusankomoj
11. aug 2020

@sunny8 to som už raz napisala😉nech sa kochá,ale z diaľky!

mariejenka
11. aug 2020

Tiež som mala v tom veku taku platonicku lasku, ale ostalo to pri pozerani,cervenani ked som ho stretla, jooj jak v nejakom americkom presladenom filme, môj mal tusim okolo 35, a ked sme sa hypoteticky s kamoskami o takom bavili,tak eeee to je stary cap,a take...ani neviem ako to skončilo.
My tu uz starsie, zivotom, skúsenostami, zážitkami obohatene rakety, ti napiseme kazda nieco...ale zakald je,aj mama by ti povedala,ze mas cas!vyhoda tvojho veku(ale ani ja som si v 15-tke toto neuvedomovala) ze skratka mam na vsetko to dospelácke čas!
Určite nic neries s 40-tnikom, môže byt fesi,trendy, vtipný jaky chce...za mna toľko.

jaskolka
11. aug 2020

Jojoj, v 15 tích platonicke snívanie, najlepšie o niekom totálne nedosiahnutelnom je v poriadku,veď kolke sme tak snívali o hercoch, spevakoch, ja si pamätám, že v 15tke sa mi veľmi páčil David Duchovny, potom ten herec z Fantagiro, už ani neviem, ako sa volal, dokonca jeden chlapík, čo som len stretávala po ceste do školy, vôbec ani neviem, kto to bol. Keď to bude len v rovine rojcenia a predstav, si celkom v poriadku 😃. Už keby šlo o dačo viac, tam by už mala svietiť kontrolka, určite 40 ročný a 15 ročná nejde dohromady.

kikulienkadd
11. aug 2020

@rebeka34d nie je. Sústreď sa na skončenie strednej školy a skús sa poobzerať po rovesníkoch 😉

h2
11. aug 2020

@rebeka34d Či je to normálne? No, ak je dotyčný hollywoodsky herec, alebo populárny spevák, tak áno. Ak je to niekto, kto Ťa pozná, s kým by si reálne chcela niečo mať, on o tom vie a má o Teba tiež záujem, tak nie, nie je to normálne a dúfam, že Ťa to čím skôr prejde.

mariejenka
11. aug 2020

@jaskolka co hral Tarabasa? Toho som aj Ja milovala😍 a stále sa pokocham

kristina2412
11. aug 2020

V platonickej rovine je to uplne v poriadku. V tvojom veku sme obdivne pokukovali po 35 ročnom učiteľovi náboženstva,😂😂chalanom z nasej triedy sa zase v snoch objavovala nasa 55 rocna fyzikarka s bujnym dekoltom, teda kym nezistili ze ma fúzy🙈

jaskolka
11. aug 2020

@mariejenka veru, ten bol veľmi sexi 😃😃

simca06022011
11. aug 2020

Samozrejme, pacit sa ti moze :D ja si pamatam, ze som bola paf z otca mojho spoluziaka 🙂 Ale pri tom paceni by to aj malo ostat...

panda21
11. aug 2020

Keď v susednom Česku môže 17 ročná byť tehotná s 46 ročným.. Ale ty prosím ostaň iba pri pozeraní 😅

hopsadobrandejsa
11. aug 2020

Ako muzovi po 30-tke by mi to prislo akurat tak mile, ale to je asi cele. Osobne by som sa take nieco radsej nechcel dozvediet. Znie to ako pedofilia, ale v opacnom garde...

jajka71
11. aug 2020

Myslim ze mnohe mali taku platonicku lasku, ten "moj" bol stary mladenec a ked sa ozenil strasne som to prezivala, nvm ci to vie ale podnes den o sebe vieme ale nevidela som ho roky nazivo....ale nic sa nedeje....pokial ide o tvoju platonicku lasku je to pomerne bezna vec aj podla niektorych odbornikov, su taki co rozoberaju co ak je to vzajomne a hladaju v tom to, ze dievcatu chyba otec, muzsky vzor, pohladenie....ja som si to dodatocne nastudovala ale "moj" a moj muz ani chlapci s ktorymi som chodila sa na toho "stareho" nepodobaju...ale su take zeny, ktore si potom vezmu mladsiu vedziu platonickej lasky. Su take, u ktorych aj v partnetstve neskor je vacsi vekovy rozdiel ako 2 ci 3. Odbornici riesia skor ak muzi 40plus vyhladavaju spolocnost tvojich rovesnicok a o nieco starsich ale to co prezivas chore nieje. Nebezpecne to bude ak ho budes prenasledovat a obmedzlvat jeho osobnu slobodu, nedas mu dychat a ohrozis kazdu zenu v jeho okoli.....ci ak to bude vzajomne a bude to uz na inu debatu. Pokial ide o platonicku rovinu je vsetko ok, vytvara sa v podvedomi ideal muza a casom sa ukaze aky typ u teba sancu ma a aky urcite nie ;)

zuzanka.zuzu
11. aug 2020

jasneee 😍 môj mal 35, pretože 40 už bol starý... to bol vek mojej mamy, proste starý 🙄 asi pred 2 rokmi som ho stretla a poviem ti NIEEEE 🙈

zato teraz sa mi niektorí 18-20 roční chlapci zdajú pekní. neviem prečo som ich v 15-20 rokoch nevnímala.

viikkki
12. aug 2020

@rebeka34d páčiť sa ti môže každému sa páči iný typ, ale je to veľmi veľký vekový rozdiel... Na tvojom mieste by som s nim do vzťahu nešla pretože časom by to stroskotalo na rozdielnych názoroch predsa je tam ta jedna generácia mohol by ti byť otcom,

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
12. aug 2020

Mne sa vždy pacili starší muži, aj v puberte.. pokiaľ je to platonicke a zdialky, nie je na tom nič zle.. napríklad keď moje kamošky slintali nad nickom carterom tak mne sa strašne pacil Bobo vox 😅 kamošky ho volali že je dedo.. čo teraz už vlastne je a stále sa mi páči 😂😂

Inak skoro vždy som mala aj partnerov starších, ale paradoxne môj muž je odomna len o 2roky, ale zato vyzerá o 10 🤪

ave17
12. aug 2020

@ptmt1011 asi naráža na toho muzikaloveho herca Bohusa Matusa s jeho Lucinkou, to už je fakt ze cez 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz