Mám doma puberťáka. Je nás tu viac?

sofinka30
3. mar 2009

ahojte,som tu nova a mam doma pubertaka..dalsie babo po nom sa nam nepodarilo,takze je jedinacik a dost mu zacinaju vyrastat rozky.Zatial to uspesne zvladam,akurat chcem,aby mi napisali ine maminky zazitky z ich "vystrelkami".Moj chlapcisko ma skoro 12 a pol roka a nestacim sa niekedy divit-moda,ucesy..je to niekedy sranda.Som myslela,ze len dievcatam zalezi na obliekani sa.Zacali sa uz aj "chlapske"boje o frajerky..zaujme niekoho tato tema,ci vsetky mate este drobcekov ?

dioliana1
3. mar 2009

No mna zaujala, ja som sa tešila z mojho pubertiaka ked si našiel frajerku, denne sa sprchoval a umýval zuby, čo som ho musela nahanať, teraz je už "dospelý", tak nech sa hambí sám ...No a frajerky sa o neho bili na dvore sa dve poriadne pohádali tak sme mali divadlo 😀 😀 😀, aj učesy boli a teraz ma aj naušnice, tak co už móda...

greta24
3. mar 2009

Starsi syn je tiez pubertak ako my byt - stale oduty, urazeny, lenivy a ufrflany 😝

dioliana1
3. mar 2009

A je tažko povedať kedy decko je v puberte a kedy už nie... 😀 😀 😀, moja pubertiačka sa chová rozumne aspoň zatiaľ ked sa nepočítajú dve naušnice v jednom uchu 😀 😀 😀, a tiež už má frajera ale ho uzemnuje a podeli sa o zážitky.... 😀 😀 😀

sofinka30
autor
3. mar 2009

no uz som zas tu..som rada ze aj vy..vlastne ani ja som zatial nemala nejake vaznejsie problemy,zatial to ide.Akurat si zacina presadzovat svoje,na vsetko co poviem ma kopec komentarov a chvilu trva pokedy urobi co ma.Uz sa predomnou odmieta prezliect a na dvere do izby dal cedulu "prosim zaklopat".

dioliana1
3. mar 2009

sofinka aj on by si rad dal cedulu ale zatial nemá kde bo jeho izba este je vo vývoji a dcera chce byt s ním v jednej izbe bo rano nechce budiček ked mala jej lezie do postele... 😀 😀

sofinka30
autor
3. mar 2009

co sa tyka frajeriek,tak ma jednu 😅 a najlepsie je,ked sa chce so mnou poradit .Ze ju vlastne ani nelubi,ze je do inej a ako sa ma zbavit tej co s nou "chodi"..no niekedy mam celkom dost.Uz ked chodil do skolky tak mi zobral 1 umelu ruzu a odmietal ist do skolky ak mu nedovolim zobrat aj tu ruzu.Tak som dovolila a on neviem kde to zobral-z akeho filmu,pichol ju do skrinky mladej vyvolenej 🙂 ,skoro ma vykotilo.

dioliana1
3. mar 2009

😀 😀 No ten moj v prvej triede na základke ked sa naučil písať svojej kočke napísal list "Mylujem Ťa!" a dal jej pusu niekde pod schodami u nich v bytovke a ona mu dala facku ak dobehol domov aj s tým listom 😀 😀 😀 no dopopuku 😀 😀 😀

jenna7082
3. mar 2009

no ten moj mal teraz 9 a uz to veru zacina....des 😕

frajerku uz mame za sebou,akoze smsky ze lubim ta a tak (hej, veru, osemrocne deti) ale dohodli sa, ze predsa len to este nechaju tak a pockaju 😀

teraz ho chytil breakdance, malokedy ho vidim stat inak nez na hlave ... ucesy uz frcia aj u nas, vyber oblecenia, vsetko... a bozkat si ho??? nehroziiiiiii ..... este ze mozem zatial stale bozkat dcérušky 😠

dioliana1
3. mar 2009

u nas najvúčší hip oblbovanie druhého pohlavia cez Pokec na nete obaja....zavislaci... 😀 😀 😀

sofinka30
autor
3. mar 2009

dioliana 😝 tak to ze je jedinacik ma svoje vyhody a aj nevyhody.Nemusi sa nikym delit o sukromie,co ale zas z mojho pohladu neviem ci je dobre..surodenci by mali byt spolu,myslim si tak-my sme boli 4 surodenci a na spolocnu izbu nemozem dopustit.Tam sa riesili radosti,starosti.boje no tie aj v celom byte.Niekedy mi je luto,ze to moj syn nezazije..No ale ja som baba a moj syn je chlap takze on to vidi asi inak.Asi by mu teraz v puberte vadilo,keby ma v izbe segru.Tvoj na to co hovori?

dioliana1
3. mar 2009

ten to este nevie... 😀 😀 😀

sofinka30
autor
3. mar 2009

moj sa hambi a hned ma vykarha 😀 ked sa ho nieco opytam pred kamosmi..asi ze to neni v rytme hip-hop spolu s taneckami.

sofinka30
autor
3. mar 2009

jenna to s tymi bozkami uz u nas tiez dlho funguje,dcerku bohuzial nemam tak ked chcem niekoho bozkavat,mozem si vlastne pleco 😀 ...no,to neni vesele 😖 .

dioliana1
3. mar 2009

ani moja dcera nema rada ked sa bavim s jej kamoškami, syn vidí že nič nehrozí tak sme strávili dovolenku aj s jeho kamošom na chate jeho rodiny a pohodička ale mali sme kameru aby videli ako sa doriadili... 😀 😀 😀

sofinka30
autor
3. mar 2009

dioliana 😀 tak to este len pridu boje ak sa to dozvie,ci nie ?Kolko maju rokov?

jenna7082
3. mar 2009

zboznujem to prevracanie ocí ked cosi 😀 ze booooze ty si tak mimo 😅

ja sa uz normalne desim ked bude mat tych trinast a vyse....a o babach uz vobec nehovorim, to uz stavat rovno gulometne hniezdo 🙄

dioliana1
3. mar 2009

tak to neviem, ale jemu to bude asi 15 bo je malo doma.... 😀 a vek mam v pase

sofinka30
autor
3. mar 2009

no...vzhladom na to,ze ho mam len 1,tak sa snazim viac si to "uzivat" a brat to aku milu vlozku v zivite,ktora ma svoje caro-asi ako prve "mama",prve kroky... bojim sa,ze po nom to uz nezazijem.Ale vsimla som si na sebe ze aj ked sa to snazim brat viac sportovo-napr.tie frajerky,zacinam mat nechtiac syndrom svokry.Som sa prichytila ako si obzeram tu jeho od hlavy po paty ako nadejnu 😀 nevestu a vedome som si odpovedala schopna.Ale uz bolo aj tak,ze som si v duchu vravela "boze,len toto nie syn moj".Je to normalne?Samozrejme som mu nic nepovedala 😅

dioliana1
3. mar 2009

asi normalne ved mu chceš to najlepšie ale srdcu nerozkážeš, ten moj si ju brával k nám a oba ho tolko sa naoblizovala že si vieš predstaviť že bez hanbi a tak ho odkopla...no to patrí k tomu....

jarus74
3. mar 2009

baby take nieco mam doma ja ja 😀

dioliana1
3. mar 2009

jarus kukam že ty mas vzorky v každom veku, čo je horšie piberta medzi 2-4r. či ta násťročných

jarus74
3. mar 2009

dioliana veru mam vzorky zo vsetkeho ale ja hovorim cim su starsi tym su horsi ja uz mam dakedy ich chut spacifikovat taka huba im narastla ze as kde su tie casy ked boli drobci...akurat vcera my mu hovoril ze to u chlapcov potrva mozno do 17r a potom budu mysliet na nieco ine 😀

dioliana1
3. mar 2009

akože načo budu myslieť, never tomu moj bude mať 20 a je drzí ako opica...ale este aj rafinovanejši ako ked mal 12... 😖

sofinka30
autor
3. mar 2009

dievky priebezne vas citam,zajtr prihodim pikosky..ide mi o chvilu ordinacia v telke...tak pekny vecer vam zelam a tesim sa na zajtra 😵

jenna7082
3. mar 2009

jaurs a to si vsetko porodila ?????????????????, 😲 😲 😲 😲

ci su aj adoptovani nejaki?

mata2
3. mar 2009

jarus ma vsetky deti biologicke - citala som v inej teme. 😲
mna by trafilo 😲
tolko deti sa da zvladnut,ale tolko porodov nie 😲 😲 😲

dioliana1
3. mar 2009

ja si tiež neviem predstaviť tolko porodov, ja oboch na cisarsky...tak dalšie tehu neviem, asi celý čas v nemocke....

mata2
3. mar 2009

stastna zena 🙄
ja keby som si mala vybrat,tak rodim len cisarskym 😎

sofinka30
autor
3. mar 2009

ja keby si mam vybrat tak rodim hociako a kedykolvek aj par krat za sebou len keby bolo co a s kym..a na zaciatok keby je aspon ten sex 😀 😝 😎

mata2
3. mar 2009

ja by som sa nenahnevala,keby par mesiacov nebol 😝