Máte overené prostriedky proti akné?

andreasiskova3
12. mar 2015

Ahojte, môjmu 12 ročnému synovi sa začína robiť akné, má ich zatiaľ len pár , ale chcem.mu to už začať nejako liečiť. Chcela by som v prvom rade nejakú overenú dezinfekčnú tyčinku a čistiacu vodu, ktorá ozaj pomáha, s ktorou máte dobré skúsenosti. Ďakujem

sharlotta
12. mar 2015

Garier Pure, umyvacia emulzia. V lekarni mu zarobia zinkovu mast, tak akne vysusuje.

pribinak
12. mar 2015

Zober ho kožnej a ta mu da na recept čistiaci vodu a nejaku protizapalovu pastu, určite ta to vyjde lacnejšie ako kozmetika v lekárni

bubinko1506
12. mar 2015

Mne najviac pomohla masticka panoxyl mild. Neviem,ci ju maju aj na slovensku, ja som ju mala z nemecka, ale skus pozriet, ci sa neda kupit cez internet.

ivet1371
12. mar 2015

Dcera si dava akne color na noc

januus
21. mar 2015

stačí zájsť najprv k obvodnej detskej lekárke a tá mu najskôr dá takú čisitacu vodičku základnu, tuším že to je "bórový lieh" ale to si nie som istá.. 🙂 väčšinou to u tých začínajúcich pubertiakov postačí 🙂 prípadne potom neskúr zájdite za kožnou lekárkou a tá mu zhodnotí typ pleti a niečo odporučí 🙂 nie je to problém a kožné toto riešia denne. 🙂 len fakt asi nekupujem hovadiny z dorrgerky alebo sama z lekarne, lebo zbytocne budes platit za vyrobky ktore stoja "na figu" .. @ivet1371 12ročnému chlapcovi na začínajúce pupáčiky by som aknecolor neodporúčala, je to skôr už na závažnejšiu formu akné. a na noc? veď to farbí ako make-up, nehccela yb som potom také špinavé obliečky :D

dudduli
27. mar 2015

chodili sme ku kožnej ,všelijaké vodičky a mastičky nám dávala a vždy iba na chvílku pomohli.teraz chodí pravidelne na kozmetiku a tvár ma super.. 🙂

aleka
20. apr 2015

nám pomáha tea trea olej na vysušenie a ked si ich našla slečna rozškriabe čo mňa neskutočne vytáča... tak je pomáha nechtíkový krém