Meriam 168 cm a vážim 62 kg. Mám nadváhu?

maria200
7. júl 2016

Vážim 62kg a meriam okolo 168 cm a môj obvod pása je 83cm mám nadváhu?? čo mám robiť... v 13 je to ťažké ☹ 😢 🤐 😨 😨 😨 😨 😨

modraslza
18. júl 2016

@takyna mlade baby trapy vela zbytocnosti

bibix25
18. júl 2016

@maria200 si mladucka, vysku a vahu mas idealnu. Neries. Behom par rokov sa to este bude menit. Teraz budem ako stara mama 😀 ale ja v tvojom veku som bola vonku s kamosmi, v teplakoch, za barakom a neriesilo sa nic taketo. Hral sa hokej, futbal, schovka... joooj, ako nam bolo dobre! Chcem vratit cas! 🙂 Som staromodna, ale dnes sa decka uz takto bezstarostne nevedia bavit... Hold, doba je ina... 🙂

jajka257
19. júl 2016

@puglifeforever neviem, kolko mas rokov, ale zacni jest. Tvoju vahu a este o kilo menej som mala , ked som statnicovala, v 27. Ale radim ti, priber aspon 5 kg. S tou vahou som bola unavena a vyzerala som ako smrt. Mala som modriny. A zuby mi uz nedorastu. Takze sup, pekne papat.

lasenkamilovana
31. júl 2016

@maria200 neboj to ešte vybehas,v trinástich rokoch je tažko hovoriť o nadváhe

bukajka_mata
31. júl 2016

@lasenkamilovana v trinástich rokoch hlavne treba jesť všetko aby sa mala z čoho rásť 🙂

lasenkamilovana
31. júl 2016

@bukajka_mata ako to píšeš mne ja uz 13nemam

annamarcon
2. aug 2016

@maria200 ahoj. Podľa bmi kalkulačky si akurát. Ak si so svojou váhou nespokojná tak skús vyradiť sladkosti a nezdravé jedla. To urcite zaberie, len musíš byt trpezlivá. Držím palce

viera27
2. aug 2016

@maria200 nadvahu nemas, ale ten pas nie je velmi ok, to je ukazovatel tuku. V pomere k tvojej vyske a vahe je rizikovy.

maria200
autor
4. aug 2016

Takže teraz mám 59kg výška sa nezmenila a pás 77cm

vanilka83
4. aug 2016

Ooooooo muoooooj bozeeeee to nemyslis vazne!chces ma urazit?ved ja mam 170cm a mam 63 kg!vobec nie som obezne!a ani ty nie!kolko mas rokov?to si stale myslis ze kazda normalna zdrava baba musi mat 50 kg pri 170 cm ako modelky?rychlo zmen myslenie lebo budes nestastna a nie je nic menej sexy ako nesebavedoma baba ktora je klbko komplexov taka sa tazko nejakemu chlapovi bude pacit nemam tehlicky na bruchu ale s tym dokazem zit cloveku nie je prirodzene zit na klickoch a prezit cely zivot v posilnovni najdi si nejaky zmysel zivota a budes urcite stastnejsia ja som sa uplne prestala vazit zo zasady-nepotrebujem to k zivotu-teraz viem nahodou kolko vazim lebo som bola u dokt.a mam uplne v norme BMI to znamena ze nie som podvizivena ani obezna!

bukajka_mata
6. aug 2016

@lasenkamilovana upsík prepáč, že som napísala 🙂

katarinka289
6. aug 2016

Podla mna ano.Ja mam tu vahu pri vyske 174cm

evittam
6. aug 2016

@katarinka289 Nemá nadváhu - BMI má 21.....Tu nezáleží len od čísel. Veľa záleží aj od genetiky - stavba kostry a podobne... Ja mám 177cm/ 76-77kg, oblečiem 36/38 - je rozdiel ako telo vyzerá a koľko váži.....ja už sa na váhu ani nepozerám - zbytočné - som spokojná s tým ako vyzerám.

helenanovakova
6. aug 2016

ja som v tvojom veku + nejaký rok, dva bola na tom rovnako výškovo, aj váhovo, trčalo mi brucho, vyzeralla som ako knedla a aj som sa tak cítila. ale časom som začala zhadzovať a teraz nemám ani 50 kg. prišlo to samé. pubertu treba vydržať 😀 a hlavne nedrž žiadnu diétu, lebo si len dohúkaš organizmus

maria200
autor
5. okt 2016

Tak všetky, ktoré ste tu písali tie odradzujuce komentáre ..... maslenka47 ďakujem ty si ma v chudnutí posunula o veľký krok ďalej teraz mám 167cm a 56kg 17111976 ďakujem že si si ma zastala 😀😀 a tak isto ďakujem všetkým za ich odpovede

😃😃

maria200
autor
5. okt 2016