Meriam 168 cm a vážim 62 kg. Mám nadváhu?

maria200
7. júl 2016

Vážim 62kg a meriam okolo 168 cm a môj obvod pása je 83cm mám nadváhu?? čo mám robiť... v 13 je to ťažké ☹ 😢 🤐 😨 😨 😨 😨 😨

guinevre
7. júl 2016

@maria200 Nedali vam nic citat cez prazdniny?

sibalka21
7. júl 2016

@maria200 toto je forum pre mamicky nie pre pubertakov :D :D Chod do brava alebo na nejake forum pre nastrocnych

candii
7. júl 2016

Suhlasim s @sibalka21 toto je forum o tehotenstve, materstve a porode a nie pubertalnych dievcat. Chod s kamosmi von mas prazdniny a neotravuj tu mamicky

pes123456
7. júl 2016

keď vaše decko bude potrebovať pomoc a iní ho odkopnú určite budete nadšené, všakže? pekný príklad
áno, asi je to fake ale... ide o princíp + nikdy človek nevie

dkethe
7. júl 2016

nemas nadvahu a v najblizsich dvoch rokoch z toho vyrasties 🙂
ale nemas ani klasicku postavu, mas proste vacsie brusko, ale aj z toho vyrasties 🙂
tak plavaj cele prazdniny senecke jazera/bukovec miesto sedenia za pc a bude to ok

timea7
7. júl 2016

@pes123456 moje decko so svojími problémami chodí za svojimi rodičmi, starými rodičmi, nevypisuje po fórach cudzím ľuďom, ktorí o ňom nič nevedia. Okrem toho má kamarátov, známych. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa nejaká nástka nudí.

sibalka21
7. júl 2016

@pes123456 presne, moje decko bude riesit problemy so mnou, s rodinou alebo s kamaratmi.... Nebude vypisovat na fora, cudzim ludom, ktori o nom vedia akurat tak kulove ...... Presne ako pises, ide o princip, asi niekto nema cas so svojimi detmi riesit problemy tak musia takto...

elisaeli
7. júl 2016

@maria200 Ahoj, nevsimaj si zle reakcie, niektoré tety v noci malo spia a potom sú nervózne. 🙂 Ty určite začni športovať, bicyklovanie, zapni si hudbu a cvic, veľa chodievaj peso. Samozrejme čo najmenej sladkého a žiadne napchavanie sa, hlavne večer. Pravidelne jesť a veľa sa hýbať, to je všetko.

sugarfree999
7. júl 2016

daj si svoju váhu a výšku do BMI kalkulačky a tam ti to vyhodí, či máš nadváhu. http://www.zdravie.sk/kalkulacka/27250/bmi-kalk...

sense
7. júl 2016

ZREJME SI v hraniciach normy, namiesto sedenia pri pc si chod zacvicit a bude to o.k

hettinka
7. júl 2016

Ešte sa vyvyjas a telo sa mení. Začni športovať a váha bude v norme.

radkamikic
7. júl 2016

Hlavu hore👍 nie vsetci sme rovnakí ....podla sablony-niekto ma vacsie brucho iny krive nohy....ak mas pocit ze nie co nie jeOk porozpravaj sa z rodicmi...skus teraz v lete viaz jest zeleninu, plavaj a neporovnavaj sa s umelinami z fb a modnych časopis ov....vela v tvojom.veku zavisi aj od toho ci uz mas menstruaciu, ochlpenie....ale este porasties a telo sa vyrysuje...uzivaj si prazdniny
Damy aj zo slecny raz bude snad mama a to ze este nedorastla neznamena ze sa nemoze pytat....casto x su tu otázky dospelých pri ktorych rozum stoji..

simik14
7. júl 2016

Si prekysnuta tucibomba mala by si ist na liposukciu ten tuk ta moze aj zabit :D

misel0806
7. júl 2016

Co mas robit?? Zeby menej jest a viac sa pohybovat🙂 sak si v norme.. Ak mas komplexy nasad si dietu a hotovo🙂

pes123456
7. júl 2016

@sibalka21 @timea7
Ani jedna neviete aké má zázemie a okolie

timea7
8. júl 2016

@pes123456 to nie, ale hádam nežije vo vzduchoprázdne a nepýta sa tu nejakú chúlostivú otázku napr. ohľadom intímneho života. Ak vedela nájsť toto fórum, dokáže tu nájsť aj témy o chudnutí a na nete si čo to naštudovať, ak nie je mentálne retardovaná, tak asi jej svitá, že sedením za PC a ládovaním sa čokoládou to asi nepôjde, to vedia aj mladšie deti. Určite je v jej okolí nejaký športový klub, plaváreň a pod.kde sa môže realizovať. Ale opakujem, že téma je založená za iným účelom ako získaním info.

zienka29
8. júl 2016

No ale vy ste fakt otrasne, dufam, ze nikto sa nebude spravat k vasim detom takto. Je to jedno, ci ide o fejk ci nie, aspon sa vam uzasnym mamickam bez nadvahy ukazal charakter. Bravo. Neviete, ake ma to doma, neviete ci je to naozaj fejk, ale nasli ste si cas na vyplutie jedovatej sliny.

sibalka21
8. júl 2016

@zienka29 Moja mila ja velice dobre viem co je to nadvaha, od mala som nikdy nebola stihla a v zivote som to neriesila na forach s cudzimi ludmi.... Radsej som si nieco nasla na nete, porozpravala s rodicmi, s kamaratkami, s ich maminami.... Ale urcite by ma nenapadlo rieist veci s cudzimi ludmi ktorych som v zivote nevidela.... Ale sak hadajte sa dalej, niekto sa pobavil :D
@zienka29

jana_eyre
8. júl 2016

@sibalka21 nie kazdy je rovnaky, dokonca ani pubertak.. ja by som si nebola taka ista, ze moje deti vzdy vsetko budu riesit somnou a nedaju prednost anonymite na internete..

nechapem preco to ludi tak strasne irituje, su tu aj horsie otazky od dospelych zien.. pri deckach sa ziaden problem nema podcenovat, pretoze pre nich je ten problem najvacsi na svete, radsej nech pise na modreho konika, ako na forum, kde budu jej rovesnicky bez skusenosti si vymienat rady ako schudnut a pritom to dievca ani nepotrebuje, pretoze nadvahou netrpi.. blbymi radami si totiz moze vypestovat nezdrave navyky a komplexy..

no a co sa tyka toho, ci to je fejk alebo nie - ako som to uz na toto forum parkrat pisala, ak to fejk je, jedine co zeny "obetuju" je par minut casu na napisanie prispevku o nic nepridu..

ak to fejk nie je, tak mozete autorovi otazky akurat tak ublizit svojimi konstatovaniami ako ma hladat radu v brave a neotravovat.. /mimochodom bravo este vychadza? 😅/

elenajezova
8. júl 2016

Milé. Ja mam také isté miery, až na ten vek... Mam už 43 rokov. Ja si nemyslím, že by to bola nejaká extra nadváha u dospemého. A u teba, no neviem...

miriam11
8. júl 2016

@maria200 vynechaj sladke, oriesky, chipsy a zacni pravidelne sportovat.

timea7
8. júl 2016

@pes123456 to nie, len uvažujem, ako sme prežili pubertu bez internetu....

timea7
8. júl 2016

@zienka29 ešte šťastie, že z tvojej správy ide kľud a pohoda 😉 , MK je jediná inštitúcia, kde môže dieťa nájsť odpoveď na svoje otázky...počas prázdnin sa tu podobným spôsobom bude zabávať viac detí, tak si zvykaj 😉

17111976
8. júl 2016

@timea7 mohla si tomuto dievčaťu odpísať ako matka, ktorá má skúsenosti, pomôcť jej, aspon to skúsiť, pre nu je to vážny problém a hladá radu alebo usmernenie, su tu matky, tak napísala správne do tohto fóra, kto iný by jej kde poradil lepšie?

zienka29
8. júl 2016

@timea7 na jedovate sliny unudenych mamiciek sa inak nedalo, strigy nemam rada uz od rozpravok a nezvyknem si, lebo na to proste nebudem reagovat, ale vy sa v klude kulturne vyzite, lebo len vy vsetko viete 😘

timea7
8. júl 2016

@zienka29 no comment 🙂

timea7
8. júl 2016

@17111976 si si istá, že je to dievča? Keby si mala 13, hľadáš odpoveď na túto otázku na fóre pre tehotné a mamičky? Máš pocit, že ak tento problém to dievča (za predpokladu, že sa niekde za PC nešúľa na našich odpovediach) nevyrieši ešte dnes, tak ju to ohrozuje na živote? Ja sa už tiež bavím, čo sú schopné ženy z jednej témy urobiť. Čiastočne súhlasím s mužmi, ktorí nás nazývajú sliepkami a jej by odpísali - cica nežer sladkosti a miesto za PC sadni na bicykel.

mircalla
8. júl 2016

Mas. V tvojom veku som mala pri 168 cm pod 50 kil. Spokojna?

maslenka47
8. júl 2016

@zienka29 pokial sa moje dieta bude raz spravat na internete podobne, ako @maria200, tak este tym mamickam podakujem, ze ho daju do laty.😉

@17111976 vazne, problem? Jediny problem, ktore dievca ma, je nedostatok pozornosti.

17111976
8. júl 2016

@timea7 aj svojim deťom takto radíš a máš s nimi takúto komunikáciu, ako tu predvádzaš sa? tak ktovie či to nepíše práve tvoje dieťa, ked ty nemáš čas, lebo vypisuješ celý den na nete.