Názvy izieb do školy prírody

bekinka1234
27. mar 2017

Čaute ľudia, len by som od vás chcela také návrhy na nejaké tie názvy izieb do školy prírody. Pretože ako každý rok tak aj tento rok pôjdeme v máji do školy v prírode a vždy si tam máme vymýšľať nejaký ten názov izby ktorý si potom napíšeme na papier a vyvesíme na dvere, veď to poznáte ;) Tak teda budem veľmi vďačná za všetky nápady ;)

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
27. mar 2017

jar, leto jesen zima? podla tzoho kolko izieb potrebujete a kde budete. mozno nazvy kopcov/vrchov v okoli, alebo nazvy rastlin/zivocichov, ktori tam ziju. decka vedia doredu, ako budu rozdelene? tak im zadajte skupinovu ulohu vymysliet nazov spojeny s oblastou, kde budete.

stankadu
28. mar 2017

tiež asi tématicky tak, kde idete. Alebo čomu sa budete venovať. Môžu to byť názvy zvierat, rastlín, stromov alebo kľudne aj názvy štátov. Mojím babám sa veľmi páčilo (síce boli v tábore) keď vymýšlali indiánske názvy svojich skupín. Každý najprv napísal na papierik prídavné meno a zvlášť meno zvieraťa. Potom si losovali. Vznikli velmi zaujímavé kombinácie, ako žiarivý medveď a pod. 😀

bekinka1234
autor
29. mar 2017

@zltyslonik
Super nápad👍👍👍 aj som sa zasmiala😀😀😀

bekinka1234
autor
29. mar 2017

@ukulela
Ďakujem za nápad😉😉😉

bekinka1234
autor
29. mar 2017

@stankadu
Dobrý nápad, to by mohlo byť zaujímavé🙂🙂🙂

janinah
29. mar 2017

si žiak či učiteľ? lebo deti si vymyslia samé,fantázia pracuje naplno...ja som raz bola so synovou triedou ako zdravotník a bývali sme ja s troma deťni v jednej izbe a boli sme Simpsonovci...hádaj,kto bol "márč"😀