Odmalička trpí zápachom z úst. Čo by ste poradili?

anavila
21. sep 2008

moj synovec ma uz 12 rokov a od malicka mu hrozne smrdi z pusy. U zubara bol, zuby su v poriadku. bol aj na gastro a tam nic nezistili..je z toho uz zufaly, ved zacina pubertu, nevieme ako mu pomoct, nemate s tymto niekto skusenost?? a co zaberie?

kukona1
21. sep 2008

nemá problémy so žalúdkom? ja som mala takú apolužiačku...a mala problémy s trávením...

anavila
autor
21. sep 2008

ale ako to riesit, ked na gastro vysetreni nic nepovedali

lovacka
21. sep 2008

anavila ja som mala problem so zaludom a jeden z priznakov je aj zapch z ust.takze zmenit podla mna gastro lekara a hladat dalej pricinu ja sa uz nepamatam pri akej chorobe to presne oze byt neviem ci to neni helikobakter

bibinka
24. sep 2008

anavila- a čo skúsiť krčné? trebárs to je nosná mandľa,adenoidy v nose alebo chronický zápal nosohltana.

kristi
24. sep 2008

a zuby ma v poradku? to je divny, vetsinou to byva fakt zaludek nebo paradontoza a problemy s tim souvisejici

filipa
25. sep 2008

tento problem, pokial pretrvava dlho, je rozsiahlejsi a treba priciny hladat komplexne, teda odporucila by som urobit komplexne vysetrenia a odbery (testy na pecen, oblicky atd.; poznam osobu, ktora takisto trpela zapachom z ust a nakoniec sa z toho vykluli problemy s pecenou), kedze zubny lekar ani gastro nic nezistili. skus pozriet tuto linku... http://www.zzz.sk/?clanok=2539 ... drzim palce, nech sa zisti pricina, lebo, naozaj, chudak chlapec asi trpi ☹