Online šikana

jasona
2. aug 2019
Ahojte, máte niekto skúsenosti so šikanou svojich detí cez sociálne siete? Som novinárka a hľadám rodičov ochotných hovoriť o tomto probléme.
akecheta
2. aug 2019
https://www.youtube.com/watch?v=edh5VH3p5Hw tu je film o tom nakrútený,, neskôr sa tam hovorí o tom, ako sa voči tomu brániť...snáď aspoň trochu to pomôže
jasona
autor
2. aug 2019
@akecheta Ďakujem, určite si pozriem.
amelia000
2. aug 2019
@jasona so sikanou ces socialne siete nie, ale so sikanou na skole ano..a nie ako rodic ale ako sikanovana osoba.
jasona
autor
3. aug 2019
@amelia000 myslíš, keď si sama chodila do školy?
amelia000
3. aug 2019
@jasona ano, niektori sa mi po rokoch ospravedlnili. Asi ich to fakt trapilo dlhe roky.
tajuskollarova
6. aug 2019
@amelia000 aj ja som to zazila. Mne sa nikto neospravedlnil.. A istým spôsobom ma sikana poznacila.. Ale to urcite aspon trochu kazdeho lizlo..
amelia000
7. aug 2019
@tajuskollarova ako ja som silna povaha takze nemam z toho nejaku hroznu traumu. A na tom ospravedlneni ma najviac potesilo to, ze si uvedomili ze robili nieco zle. Bolo to ospravedlnenie asi po 8-10 rokoch som rada ze ich tak hryzlo svedomie. Dufam ze ak ich deti budu chodit do skoly tak daju na toto pozor.
mimka1402
7. aug 2019
@jasona ahoj, ja mam 19. Teda takoušikanou som si donedávna prechádzala. Môžeš mi napísať do Ip, viac ohľadom toho... Skúsenosti mam bohužiaľ viacej. 🙂
katulik123
7. aug 2019
@amelia000 mňa by zaujímalo či je to aj nejak finančne ohodnotene alebo nie 🙂 ak áno myslím, že sa viac ľudí ozve.. Je to problém kde málokto chce len tak povedať o svojich problémoch...
jasona
autor
12. aug 2019
@mimka1402 ahoj. Môžem ti napísať?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli