Platonická láska mojej 14 ročnej dcéry

katarinajj
9. mar 2013

Ahojte, chcem sa poradiť, mám dcéru (14), a ona je už dlhší čas platonicky zamilovaná do jednej postavy z filmu (Anakin Skywalker), neviem čo sa jej na ňom tak páči, ked v Star Wars sa potom pridala na stranu zla...
Ale chcela som sa spítať- čo to je normálne, v takom veku, alebo či ju to prejde- alebo ju to bude držať až kým nestretne naozajstnú lásku?
Ja s tím nemám vôbec žiadne skúsenost, ja som nikdy platonicky zamilovaná nebola.
Prosím, čo si o tom myslíte, mala by som sa z ňou o tom porizprávať, alebo to mám nechať tak?
Dakujem za rady. :D 🙂 🙂

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinajj
autor
9. mar 2013

@luna22 čo je na tom až také milé???? 🙂 😉

katarinajj
autor
9. mar 2013

@katarinajj *pridal (pardon preklep) :D

ivuska027
9. mar 2013

no neviem, ja som bola teda platonicky zamilovana snad 15x za pubertu. To je podla mna uplne normalne, s tym decka rastu 😉 😕 Jedine, ze by si riesila tu "stranu zla" z toho filmu (nevidela som)

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela.g
9. mar 2013

@katarinajj bud rada ze len platonicky, su mamicky, ktore riesie ze ich 12 rocne deti maju sex....

katarinajj
autor
9. mar 2013

@ivuska027 Nie, len že ked sa pridal na stranu zla tak mne by sa tím už nepáčil. 🙂

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinajj
autor
9. mar 2013

@michaela.g Také malé?, ved tie ani nemôžu vedieť čo to sex je. :D

michaela.g
9. mar 2013

@katarinajj ver mi, niektore vedia viac nez ich rodicia...

katarinajj
autor
9. mar 2013

@michaela.g naštastie moje deti nisu ten tip. No dúfam lebo u chlapca ešte neviem. :D

katarinajj
autor
9. mar 2013

@luna22 Asi máš pravdu, no máš pravdu aj s tím že som to nezažila, tak preto tomu nechápem, načo je dobré zamilovať sa do osoby z ktorou nikdy nebudeš. :D 🙂

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evening_star
9. mar 2013

@katarinajj Malé, no neviem, kde žijete, ale v dnešnom svete je to tak - prečítajte si tuto blog jednej pani o tom, ako sa dievčatká poúčajú navzájom o orale a podobných veciach, ako si udržať chlapa: http://evahorakova.blog.sme.sk/c/315303/Aupark-... Je to pohoršujúce, ale je to tak. Naozaj bud rada, ze je to len platonicka laska, ja som tiez bola platonicky zamilovana do hercov v puberte 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinajj
autor
9. mar 2013

@evening_star To je strašné, nikdy by som nepovedala že také malé deti, môžu o takých veciach vediť. :O

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinajj
autor
9. mar 2013

@luna22 A nevedela som že sa niektorí ludia bozkávali z plagátmi. :D dúfam že moja dcéra to nerobí. :D :D 😉 🙂 😉 😉 😀 😀 😅

evening_star
9. mar 2013

@katarinajj Aj ja sa nad tým pohoršujem, preto už teraz si vravím, že keď raz budem mať dcéru, chcem aby sa o týchto veciach dozvedela odo mňa, a chcem, aby pochopila, akú má veľkú hodnotu. Naozaj si nerob nic z toho, ze tvoja dcera preziva platonicku lasku. A to, ze ten hrdina sa prida na stranu zla - to je normalne, ze to dcera nevidi, a ze to neriesi, lebo prave o to ide v platonickej laske- ze toho cloveka nepozna v skutocnosti a vidi len tu dobru stranku... Ono ju to po puberte prejde. Ber to s humorom a bud rada, ze aj tvoja dcera neriesi teraz oral. 😉

zuzkat1
9. mar 2013

@katarinajj mala si vobec 14? Nie v zlom🙂 zli chlapci su vzrusujuci a sexi. A nechapem inak ze co riesis je to normalne.o mesiac bude snivat o dakom spevakovi,potom hercovi a nakoniec o susedovi a mozno ju to prejde ked bude mat 30 a mozno nie. Su to neskodne fantazie.

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinajj
autor
9. mar 2013

@zuzkat1 Mala som 14 ale mňa také veci nikdy nezaujímali :D

katarinajj
autor
9. mar 2013

@luna22 Asi nie, ale zdá sa mi to divné :D 😀 😅 😉 🙂 🙂

luna22
9. mar 2013

@katarinajj v dnešnej dobe síce ano 😀 v teraz skôr nad sexom rozmýšlajú ☹

katarinajj
autor
9. mar 2013

@luna22 Už som o tom počula, a to sa mi zdá ešte divnejšie. :D

katarinajj
autor
9. mar 2013

Ale mne sa napr. nepáči aj to že nad ním rozmýšľa, a je to aj tak zbytočné. Niekedy mám pocit , že nemyslí ani na nič iné. Alebo hocikedy otravuje jej brata z tím menom, .... 😒 😉 mne sa to celé zdá divné. 😀

zuzkat1
9. mar 2013

@katarinajj fakt bud rada a radsej s nou o tom hovor akoze je to ok a nie ze je divna aby sa pred tebou neuzavrela.lebo ma 14 a to uz baby fakt riesia prvy sex tak nech sa o tychto veciach od teba dozvie. Taketo platonicke lasky su dolezite a citlive. Vela zalezi od tvojho pristupu. nerob z toho velku vec ale ani sa z toho nesmej.

katarinajj
autor
9. mar 2013

@zuzkat1 Pokúsim sa, ale mne sa to zdá aj divné, aj smiešne. :( 😒 😒 :D