Podvádzanie

rebeka34d
9. jan 2022

Dobrý deň, chcem sa spýtať na jednu vec. Mala som narodeninovú oslavu včera. Prišlo 5 ľudí. 3 dievčatá a 2 chlapci. Všetko bolo v poriadku ležali sme všetci 5 v jednej posteli a nebolo tam veľa miesta takze si jeden z tých chlapcov ľahol na moje nohy a chytil má. takto sme ležali dosť dlho ale bola dom taká že v pohode MÁ PRIATEĽKU a nie je tam veľa miesta. Lenže potom povedal tým ostatným 2( jedno dievča ešte ostalo s nami) že nech idu do inej miestnosti. keď odišli stále sme ležali tak isto len sme sa posunuli. Už to len skratim ale hladkal má na chrbte hral sa s mojimi vlasmi držal má za pas a za nohu. A keď sme boli na balkóne tak sa tak nakláňal ale nie úplne ale vyzeralo to tak že mi chcel dať pusu. A ešte aby som nezabudla ten druhý chlapec prišiel ked sme ležali povedal mu že čo robí že má priateľku. On len odpovedal že jasne a znova má začal držať ako keby sa nič nestalo. Je to podvádzanie zo strany toho chlapca alebo nie?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zienka966
9. jan 2022

Bože, koľko máš rokov? 😀

anjelicek26
9. jan 2022

Ja sa skor cudujem, ze si mu to nezarazila, ked vies, ze tu priatelku ma...ale tipujem podla popisu, ze mate tak 12-13 rokov a proste este nevies niektore veci dobre odhadnut. Ked si s nim ty a on s tebou chce nieco zacat, tak mu jasne povedz, nech ukonci jeden vztah, nez zacne druhy...

lasoli
9. jan 2022

Skor tvoje chovanie je zvlastne,take koketovanie so zadanym.hmm si tiez koketna?

blancheporte
9. jan 2022

@rebeka34d No ale šup,šup....domáce ulohy,čítať písať,počítať.Zajtra škola volááá...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blancheporte
9. jan 2022

@viestta No už načase,aby sa začali učiť.Boh vie,dokedy budú v tej škole.

tosomja
9. jan 2022

Ja by som rada vedela, koľko máte rokov, lebo mám doma pubertiacku ale neviem ci nebudem rada, že je furt na mobile, ako dávať pozor, či po nej nelozi nejaký kamarát a hladká ju v posteli 🙈

kitycat
9. jan 2022

Este ze si ticho a nehybne lezala, ze ho to prestalo bavit... 🤣🤣🤣🤣

miskakyska
9. jan 2022

Hlavne sa nezabudnite dnes otestovať pred nástupom do školy☝️

ella_price
9. jan 2022

Bože, prečo zrušili Bravo? Tam by sa v takýchto chlopotinách vyžívali od rána do večera 😆

hipuska
11. jan 2022

Niektoré komenty sú fakt trápne. Ste tu staré kozy, 30, 40, 50 ročne ženy. Ak je za tým fakt 13 ročné dievča, po tých vašich komentoch si to môže ísť hodit. Možno sa nemá s kým o tom porozprávať tak píše sem.

inana11
11. jan 2022

Je len nechapem ten rozum kedy máš oslavu predpokladam bez dozoru a valate sa v posteli… ok,my sme chodili ku nám pozerat filmy na dvdckach a váľali sme sa po bratovej posteli a celej izbe asi 20ti ale rodičia pozerali telku v obyvacke a nikto nevymyslal🤷‍♀️Ako mohol on poslat iných do inej izby a nechat si vás tam dve? Dievča,treba pohnut rozumom a zamyslieť sa nad tým či chceš aby tá osahaval a podľa toho sa chovať. Ak chceš aby tá osahaval,tak keď bude chodit s tebou,pôjde osahavat asi aj iné keď to robí teraz🤷‍♀️

jackie_1992
13. jan 2022

@rebeka34d podľa mňa je jedno koľko máš rokov. Ak si ten typ človeka, ktorý cti morálne zásady, tak napriek tomu vzrusu a veľkému pokušeniu chalanovi proste povedz nech si to v hlave trošku usporiada a keď bude trošku zrelši a bude mať aké také morálne zásady možno mu dovolíš aby sa k tebe ozval. Ja by som mu teda toto povedala. Keď som mala 13 chodila som s dosť dobrým chalanom. Po roku začal baliť moju naj kamošku. Bol to hrozný pocit. Mali sme spoločné zážitky, verila som mu a hen. Sú to ešte len Decke lásky, plne nového, chtiveho, ja viem, ale práve na tieto veci sa nezabúda a budú ťa sprevádzať v spomienkach do konca života. Po tých, u ktorých si urobila nejakú chybu ostane divná pachut. Ale zas, na chyby má každý právo, najmä v takomto veku 🤔🙂 riad sa svojou morálkou a máš to vyriešené.

(Chalanmi sa neriad, oni fakt málokedy rozmýšľajú hlavou 😀 a to platí aj neskôr u mnohých) women Power 😜

jackie_1992
13. jan 2022

@hipuska ja si hovorím to isté 😀😀😀 akoby to písala moja babka.

nini1978
13. jan 2022

@viestta ale veď môže kľudne ospravedlniť nepripravenosť touto posteľou príhodou,ktorá jej natoľko zamestnáva myseľ,že je nereálne sústrediť sa na učenie. Každý pedagóg pochopí a uzná

adka176
29. jan 2022

Nie, nemyslím si, že je to podvádzanie....neboj nič...ak ti nedal ani pusu... všetko je v poriadku...len pozor si daj nabudúce aby to nezašlo ďaleko... vieš, že má priateľku...a šup sa teraz učiť...