Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prerušenie - zanechanie strednej školy

marry97
17. jún 2016

Baby potrebujem vašu radu, nechal alebo prerušil niekto z vás SŠ? Chcem zanechať školu (osobné dôvody), ale neviem ako to potom funguje mám 19 rokov a nemám ešte maturu, externe štúdium nie je na našej škole možné.

juhseverzapad
17. jún 2016

@marry97 Môžeš prerušiť na 3 školské roky, ak sa do školy potom nevrátiš, tak štúdium padá.

limetka69
17. jún 2016

Ak prerusis nikdy sa tam nevratis. Je velmi malo pravdepodobné, ze by si sa vratila.

sissy27
17. jún 2016

@marry97 skús radšej individuálny študijný plán, máš 19 rokov, takže zrejme posledný ročník, bola by škoda sa na to vykašľať... Ako už bolo spomenuté, ak prerušíš, bude sa ti veľmi ťažko vracať ☹

marry97
autor
18. jún 2016

@juhseverzapad
@limetka69
@sissy27 tak nakoniec som to vyriesila tak, ze odidem pracovat do Prahy a aj tam si externe dokoncim skolu ☺

marry97
autor
19. jún 2016

Ešte sa chcem spýtať. Žiadosť si vypisujem sama, však?

domibeyoutiful
22. jún 2016

Určite sama, po 18ke si za seba právne zodpovedná takže určite sama

bekky156
18. okt 2017

Dobrý deň potreboval by som prerušiť školu mám 19 rokov a nechce sa mi učiť a ani chodiť do školy chcel by som ísť do roboty lebo moja baba má 19 a dala si vistup zo školy a aj ja chcem dať kvoli sebe ak kvoli nej poradíte mi ako mam dat ten výstup s tej školy

jasomsisa
30. jan 2019

Ahojte. Chcela by som sa opýtať ak dám prerušenie na SŠ môžem aj prestúpiť? Ďakujem krásne za odpoveď.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli