S kamarátkou si píšem raz za týždeň asi dve hodinky a vždy jej musím napísať prvá

30. sep 2020

Je v poriadku ak si s kamaratkou co byva daleko pisem raz za tyzden ccA2 hodky a aj to musim napisat ako prva? Inak konverzacia je super

nyusika
30. sep 2020

no, ja by som radsej zavolala, toto by som ja nedala.
dve hodiny ?? to by som radsej v celom byte okna umyla

77daniela77
30. sep 2020

Kaslat na taku kamosku co sa jej treba furt pripominat a ona je tym za vzacnu....

miadi
30. sep 2020

Ked sa pytaš tak asi nie. Lebo ti nieco vadi. Skus sa jej neozvat prva. Ja mam jednu kamosku co je daleko a piseme si denne. Vacsinou zacina ona Lebo mà o 6h skor den.

deti95060810
30. sep 2020

myslím si to isté čo @77daniela77 ....

spadnutaslivka
30. sep 2020

a ty si aká super kamoška, že ti vadí, že musíš napísať prvá.... máš 15 rokov? ja mám super kamarátky, ale proste už niet toľko času, aby sme si furt vypisovali a vyvolávali.... máme rodiny, kopec roboty a aj by sme sa ozvali jedna druhej, ale zväčša sa snažíme vžiť do tej druhej a zdá sa nám, že možno by sme aj rušili (lebo je akurát obed a varí, alebo ráno rozváža deti do školy, alebo akurát ukladá mimino spať, alebo je konečne chvíľu s mužom, alebo kúpe deti alebo neviem čo...). a tak si napíšeme alebo zavoláme raz za mesiac, niekedy za dva a už sa stalo, že aj za dlhšie.... a "na kávu" sa zberáme už pár rokov :D ale viem, že keby bolo fakt niečo vážne, môžem sa na ňu spoľahnúť úplne bez najmenšej hanby. rovnako ona na mňa. ak niečo fakt treba, zavolá. aj k sviatkom si gratulujeme. ale na pokec nám holt stačí aj nižšia frekvencia, ale za to o to hlbšia. nekecáme o počasí alebo o varení 😉

susankafl
30. sep 2020

Ja mám tiež takú "kamošku", čo keď ja sa neozvem ona sama nenapíše a to môžem aj rok čakať... Skúšala som sa jej dlhšie neozvať a naozaj to tak je, vždy som začínala ja. A keď som sa jej spýtala, prečo sa neozve odpovie, že nič nestíha... takže ja sa už nezamýšľam nad tým, kamarát sa ťa hocikedy spýta ako sa máš a aj ty jeho...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariska1989
30. sep 2020

Preto ja už nepíšem prvá .keď chce niekto nech sa ozve každý sám ..takže byť tebou nepíšem prvá a počkaj si či to prvá napíše

dkethe
30. sep 2020

Hoc pises vzdy prva, ale konverzacia je fajn, tak to neries 🙂
Ja som MALA dlhorocnu kamosku ktorej som sa vzdy musela ozvat prva, kolko krat mi ani neodpisala/nedvihla (a spat nevolala)... Ale inac sa tvarila fajn, brala som to ako jej vadu, kazdy mame chyby, mala som ju velmi velmi rada... Ale raz pohar trpezlivosti pretiekol, prestala som s tym, a uz sme sa cez rok nebavili, mimo vianocneho hromadneho stretka.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deer123
1. okt 2020

Mať tak tvoje starosti. Sú ľudia, ktorí nepíšu prvý. Ale to neznamená, že nechcú byť kamaráti...

sonnenshein
1. okt 2020

Ja som jedna z tych, ktorym treba napisat prvym. Mam jednoducho za den prilis vela aktivit, aby som chytila telefon a napisala, priznavam. To ale neznamena, ze chcem byt za chrumkavu, ani ze mi nezalezi na mojich kamaratkach.