V koľkých rokoch mám dovoliť dcére tetovanie?

jebavasexica
28. mar 2015

Caute moja dcera by chcela tetovanie ale neviem v kolkých rokoch by to bolo vhodne. Poradte prosim

miriamal
28. mar 2015

Zalezi aky postoj k tetovaniu maju rodicia...zalezi aj od toho o ake tetovanie sa jedna a na akom mieste...ja by som mojej dcere tetovanie nedovolila skor ako v 15 rokoch..aj to len nejake male a po osemnastke nech sa da potetovat aj cela :D Ja osobne mam tiez tetovanie.

jarmillka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
28. mar 2015

K otázke sa vyjadrit neviem, máš zaujímavý nick

simca06022011
28. mar 2015

v žiadnom

cerez
28. mar 2015

Vzhľadom na tvoj nick sa divím, že už nie je dávno potetovaná!!!!

lucianakoniku
28. mar 2015

Pocujte decka, sak ked sa v sobotu vecer nudite, co keby ste sa rovno ofikali aj potetovali? 😝
https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/mam-povolit-dcere-uces-podla-metaloveho-spevaka/

l3yla
28. mar 2015

😀 dúfam ,že jej dovolíš si vytetovať tvoj nick 😉

petraxy6
28. mar 2015

no veď kedy len chceš - povoľ jej 🙂 a sikám z tvojho nicku 😀

sense
28. mar 2015

podla tvojho nicku ho uz mala mat davno....aspon tak pol tela ....

ivkadracova
28. mar 2015

Ja by som povedala ze 1. ked si na to zarobi sama, aspon brigadou, 2. ked bude mat nick lepsi ako Ty 🙂

slimstar
28. mar 2015

Nie to by vyzerala ako socka. Do konca života by som jej to nedovolila, pretože je to pod úroveň.

marian86
28. mar 2015

ked bude samostatna, zarabajuca žena 🙂

miadi
28. mar 2015

ja som si dala tetovanie v 18ke za svoje peniaze mama nemusela nic dovolit ani nevedela az ked to bolo 😀 je male na chrbte a vidno len ked mam plavky. Nevyzeram ako socka ani nie som pod uroven mam super zivot a tetovanie stym nema nic spolocne.(primitivni ludia maju primitivne nazory smejem sa tomu co napisala slimstar)
Cize tetovanie dcere dovolit nemusis zariadi sa podla seba ked bude plnoleta.

katka253111
29. mar 2015

tak nie menej ako 15 - aj to len nejaké pidi male... a v 18 mech sa sama rozhodne...

rebekamarcusko
29. mar 2015

no ja az po 18tke,vzhladom k tomu,ze ani ja son v 15tke este nevedela co chcem a az v 18tke som.bola rozhodbuta co baozaj chcem.tetovanie je na cely zivot.mam styri tetovabia a ani jedbo nelutjem,lebo son bola pevne.rozhodnuta,ze ho baozaj chcem take ake ho mam

wewe22
29. mar 2015

predpokladam ze ty si ta dcera a chces takto mame ukazat ze by ine mamy dovolili aj skor ako v 18tich ale nepotesim ta tiez by som svojej dcere nedovolila skor ako na 18te narodeniny a asi by si to musela zaplatit sama

isabel11163
29. mar 2015

Ja som si dala tetovanie v 23 za svoje peniažky.. vychováva ma starká - vedela že sa idem dať tetovať no nie je to nič za čo by som sa mala hanbiť mám to nad členkom a páči sa to každému aj takým ľuďom ktorý tetovanie nemusia.. moja 70 ročná starká bola z neho unesená 🙂 nemyslím si že tetovanie je niečo začo treba človeka odsúdiť.. som normálna baba - zdravotná sestra.. a nie nejaká socka 🙂 tetovať som sa bola spolu s mojou kolegyňou ktorá mala vtedy 35 rokov 🙂 ja osobne by som dcére dovolila tetovanie až keď bude plnoletá

tjaden
29. mar 2015

ahoj, ja som vždy túžila po tetovaní mám 24 rokov a stále ho chcem ale ked si spomínam aké sprostosti som si chcela dať vytetovať ked som bola mladšia tak som rada že som sa k tomu nedostala, pred 20-kou by som to nerobila! aspon nie na mieste ktoré bežne vidieť

jeennyv
30. mar 2015

Podla mna je to idealne, ak uz ma clovek istu predstavu o sebe, o zivote, co sa mu paci a co nie atd...su profesie, kde je tetovanie na viditelnom mieste nepripustne...druha vec, ako baby pisu clovek sa meni a casto si v mladom tuzi dat vytetovat vseliake hluposti....preto je si to dobre zvazit a pouvazovat....myslim si, ze vek okolo 18 a vyssie je idealny....

tinach
30. mar 2015

Pokial je este maloleta, hodte na rameno zatial len nejakého pokemona alebo Biebera, neskôr ho v šikovnom salone vedia zmeniť trebárs aj na tvoju podobizen ( to bude cool mat matku na ramene) alebo rozkvitnutu ruzicku 😅

lara1507
30. mar 2015

Keď si na to zarobí!