Váha 13 ročnej dcéry

zuzi02
16. dec 2014

Ahojjte..Je váha mojej 13 ročnej dcéry v poriadku? Meria 165cm a váži 63kg

stanulienkat
1. jan 2015

To je dost. V jej veku som mala 55 kg pri vyske 170 cm a bolo ma dost. Treba sa zacat hybat a zdravo stravovat.

sobka65
19. feb 2016

Podla vyšky je to ok👮

katuliena82
19. feb 2016

@stanulienkat v mojom veku (34)mam 58kg pri 174 cm. Mimo teho pravdaze. zuzi02, je to dost. Este by mala byt sama ruka noha. Trosku viac pohybu asi pridat 🙂

teskoma
19. feb 2016

Je to dost a pravdepodobne este trosku porastie,no podla stavby postavy sa da usudzovat ako to pôjde dalej. Ja mam 168 cm a 53 - 54 kg ( po 2 detoch ) a aj to mi pripada dost, nie som ziadna vychrtlina . Pokial nesportuje tak to nebude vaha zo svalovej hmoty ... Ja som v detstve a pri dospievani kôli svojej vahe trpela . Mala som viac ako teraz a dopracovala som to ku hranici mentalnej anorexie .Dodnes sa nedokazem najest bez toho, aby som sa nekontrolovala a davam si sialeny pozor, aby som nahodou nepribrala ... asi by bolo fajn, aby ste to trosku skorigovali a radsej zasiahli skôr ako pozde..samozrejme netvrdim, ze to zajde do extremu ako u mna ..zalezi ci jej to vadi alebo nie..deti vedie byt velmi velmi krute, prichadza do citliveho obdobia,tak nech to v pohode zvladnete 😉

blufut88
13. dec 2018

Moja dcéra má 160 CM a 40 kg a chce schudnúť koli svojmu priateľovi lebo je o mnoho chudsi ako ona😔

suezana
16. máj 2019

Nekritizovat. Milovat taku, aka je. Dost zaziju porovnavania v skole a kolektive. Stale. U nas je to obrovsky ale obrovsky problem. Boli aj hladovky. A uz v takomto veku jojo efekt.
Psychologicka ma stale upozornuje - neriesit vyzor. Od matky to boli este viac. Aj ked ja som chcela v dobrom. Nie ani tak. Nijako.